Jump to content



FORMAT BY ETHERNET


alexkal

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΛΑΠΤΟΠ (HP MINI) ΠΟΥ ΔΕ ΠΕΡΝΕΙ CD ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ FORMAT. ΣΤΟ ΒΟΟΤ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ ΚΑΙ ΤΟ NETBOOK ETHERNET

ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΧΕΙ WINDOWS XP PRO ΜΕ 1.8 GHZ ΜΟΝΟΠΥΡΗΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ Η ΔΥΟ GB RAM (ΔΕ ΘΗΜΑΜΕ ΑΚΡΙΒΟΣ)

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ PC ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ FORMAT ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ

ΤΟ PC EXEI WINDOWS XP HOME EDITION (ΑΥΘΕΕΝΤΙΚΑ) KAI WINDOWS 7 ULTIMATE PROFESSIONAL MEDIA CENTER (ΑΝΤΙΓΡΑΜΕΝΑ) INTEL PENTIUM 2.8GHZ , 2.5 GB RAM ,ASUS EAH5450

Link to comment
Share on other sites

καταρχην γραψε με μικρα γραμματα και ελληνικους χαρακτηρες φιλε μου. ακομη συζητησεις περι "αντιγραμμενων και λοιπα" απαγορευεται στο παρον φορουμ. τωρα οσον αφορα το φορματ ,θα παρεις το νομιμο σιντι των win που διαθετεις θα το μετατρεψεις σε εικονα iso και μετα θα το εγκαταστησεις σε ενα φλασακι Usb.εαν κανεις μια αναζητηση στο Internet θα βρεις τροπο να το αντιγραψεις σε φλασακι και απο εκει να τρεξεει την εγκατασταση μιας και δεν εχεις drive .με μια προχειρη αναζητηση How To Create A Bootable USB Drive From Your Windows CD

Link to comment
Share on other sites

διάβασε τις οδηγίες του λαπτοπ κάνει και φορματ και επανεγκατάσταση

Το θέμα είναι ότι το έχω από τότε που βγήκε σχεδόν και δεν έχω τις οδηγίες

επίσης δε βλέπω να κάνει από usb τίποτα . Θα ψάξω όμως στα bios μήπως είναι απενεργοποιημένο όπως και στο pc για το ethernet

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.