Jump to content



PS3 500GB Collector's


theoamd

Recommended Posts

Αρχικά, ελπίζω να είμαι στο σωστό subtopic.

Καλησπέρα, λοιπόν, στο forum.

Ο αδερφός μου έχει κολλήσει με την παρακάτω αγορά PS3 500GB Collector's - Classic White + 2o Χειριστήριο (κυκλ. 20 Φεβρ) - Seven Spots

Επειδή, όμως, τυγχάνει, εδώ και χρόνια να έχω παρατήσει τις κονσόλες, θα ήθελα τη γενική άποψή σας περί της αγοράς, των χρημάτων(δλδ αν αξίζουν τα +100€ για τα περαιτέρω 340GB έναντι της παλαιότερης έκδοσης), καθώς επίσης και πως βρίσκεται το γεγονός ότι από την εν λόγω αλυσίδα του αγοράζουν το PSP περί τα 70€ (35 για την κονσόλα και 35 για 14 games, μερικά από τα οποία, απ'ότι μου λέει, ουσιαστικά δεν τα λαμβάνουν υπόψιν, καθώς δεν έχουν και τη συσκευασία-θήκη.

Αναμένω τις "αντιδράσεις" σας, καθώς είναι ήδη με το χέρι στην τσέπη(τον κόβω αύριο μεθαύριο να το παίρνει) και δεν θέλω να κάνουμε κάποια λάθος επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Του τράβηξε το ενδιαφέρον, καθώς έχει πέσει αρκετά η τιμή της.

Κι εγώ μαζί σου, αλλά δεν θα είναι τουλάχιστον ένα διακοσάρι πιο ακριβές οι καινούριες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δε μιλαμε για hardware διετιας αλλα επταετιας.Δηλαδη τα νεα games δε θα υποστηριζουν ps3 και αν κρινω και απο τη γενικοτερη επιδοση του ps3 λογω "δυσκολου" hardware και ανταγωνισμου δε θα παραξενευτω αν του χρονου σταματησουν να βγαινουν σοβαρα games γι αυτο αποτομα και ολα ειναι για το ps4.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μου δημιουργήσατε νέα ερωτηματικά...

Το κακό είναι ότι ζήτησα από ένα φίλο που θα πάρει το 4, να μου πουλήσει το 3 και δεν δέχτηκε, γιατί τα κάνει συλλογή λέει. Άκουσον άκουσον.

Link to comment
Share on other sites

το playstation ειναι κατι παραπανω απο κονσολα για καποιον που το εχει αγορασει

και δενεσαι μαζι του οχι οπως το πισι που αλλαζεις βαζεις βγαζεις.

Μεταχειρο μονο αν το χρειαζεται σοβαρα που δε νομιζω, ας περιμενει, παιρνει το 4 που

θα ναι τουμπανακι και με fullhd και θα το φχαριστηθει. Δε μου ακουγεται καλη η αγορα ενος

πλέι3 το 2013...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μεταχειρισμένο ps3 μόνο το CECHA01 αλλά άντε βρες το σε σοβαρή τιμή. Ένας τυπάς τα πουλάει μόνο refurbished στο ebay σε τιμές > των καινούριων...

Αλλιώς δεν αξίζει να πάρει τώρα, όταν βγει το ps4, τότε θα ξεφτυλιστούν οι τιμές των μεταχειρισμένων ps3 και θα μπορεί να βρει καμιά καλή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα αγόρασε το. Άστο κλειστό και σφραγισμένο και σε καμια 10ετία θα έχει γίνει συλλεκτικό με αρκετή μεγαλύτερη αξία.

Κατα τα άλλα μην πάρεις ps3 ενόψη του Ps4

Link to comment
Share on other sites

Θελει να παιξει ρε παιδια το παιδι!

Τι να τον κανουμε πιυ δεν μπορει να περιμενει καθολου;

Βρειτε μια λυση σας παρακαλω, γιατι σιγουρα δεν παιζει να περιμενει μεχρι το 2014 μια υπερακριβη κονσολα.

--

Sent from Galaxy Ace using no Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρει μεταχείρω ps3 τότε. Δεν αξίζει καινούργια κονσόλα αφού σύντομα έρχετε η νέα γενιά.

Αυτή είναι η VFM άποψη.

η άλλη άποψη είναι ας κάνει οτι γουστάρει αλλά μετά μη μετανιώσει. αν αγοράσει θα το κλαίει εν γνώση του.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα αγόρασε το. Άστο κλειστό και σφραγισμένο και σε καμια 10ετία θα έχει γίνει συλλεκτικό με αρκετή μεγαλύτερη αξία.

Κατα τα άλλα μην πάρεις ps3 ενόψη του Ps4

Συλλεκτικο ειναι κατι που εχει βγει σε περιορισμένα κομματια, δε νομιζω να ειναι οντως collectors edition το ps3.

Σε 10 χρονια παντως θα λεγεται σαβουρα οχι συλλεκτικό :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.