Jump to content



Παιζει καποιο προβλημα στην forthnet?


Freedom

Recommended Posts

To πρωι το νετ ήταν μια χαρα. Γυριζω πριν απο λιγο, στο home page google.gr ουτε καν μπαινει (google.com μπαινει). Δοκιμαζω να μπω σε μερικα sites, αλλου μπαινει με μεγαλη καθυστερηση, αλλου δεν μπαινει καθολου.

Reboot το ρουτερ, τιποτα. Αλλαγη DNS open σε 4νετ και αναποδα, τιποτα. Και στα 3 pcs στο σπιτι το ιδιο. Τραβαω και ενα win network diagnostics και μου γυριζει το εξης:

attachment.php?attachmentid=57256&stc=1&d=1373468655

Δεν εχει αλλαξει απολυτως τιποτα εδω και 500 χρονια απο την μερια μου (ρυθμισεις κοκ).

Ιδεες?

post-58-1416077541,6932_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Open DNS χρησιμοποιω, το εγραψα οπως οπως και στο πρωτο ποστ (για δοκιμη αλλαξα απο open σε αυτους της 4νετ και αναποδα).

No worries, ολα οκ τωρα (συνεχιζω να χρησιμοποιω τους Open), καποιο χαζο fluctuation, "εφυγε" μονο του...

;)

Ευχαριστω πολύ παντως. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το εκανε και σημερα ...το ειχε κανει και πριν ενα μηνα...(πανω κατω..μπορει και 2 εβδομαδες πριν δλδ)

Δεν ηταν κατι που μπορεις να κανεις...οπως διαπιστωσες.It's just forthnet:p

Link to comment
Share on other sites

Το εκανε και σημερα ...το ειχε κανει και πριν ενα μηνα...(πανω κατω..μπορει και 2 εβδομαδες πριν δλδ)

Δεν ηταν κατι που μπορεις να κανεις...οπως διαπιστωσες.It's just forthnet:p

Παλι καλα αδερφε, παλι καλά...το περίμενα οτι ηταν καποιο fluctuation, ψάρωσα γιατι προσωπικά δεν μου ειχε ξανατύχει...φακ, παλι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.