Jump to content


World of Warships - OPEN BETA is ON !


michalos

Recommended Posts

Πολύ καλό, αν και αρκετά arcade σε σχέση με το War Thunder ( κι εκεί θα προσθεσουν warships αργότερα ). Λίστα φίλων δε βρήκα να έχει, πάντως έπαιξα με εναν φίλο μου απλά βρίσκοντας τον μέσω του in game name του στην καρτέλα " Division " - τον έκανα invite από κει και παίξαμε.

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετική μηχανή γραφικών, σε σύστημα 7ετίας με WinXP και GTX285 πάει νεράκι με συντηρητικά settings αλλά το οπτικό αποτέλεσμα εξαιρετικό.

 

Πολύ καλή δουλειά και μοναδικό στο είδος του το game, πιστεύω θα σαρώσει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρωτο match , παραλιγο να φαω εναν ασχετο με Chikuma  , εγω με το Erie , για ενα hit δεν τον εριξα 

Πολυ καλο , θα το πεθανω

 

Ελπίζω να μην ήμουν εγώ γιατί και εγώ με Chikuma παίζω.

 

Πολύ καλό, αν και αρκετά arcade σε σχέση με το War Thunder ( κι εκεί θα προσθεσουν warships αργότερα ). Λίστα φίλων δε βρήκα να έχει, πάντως έπαιξα με εναν φίλο μου απλά βρίσκοντας τον μέσω του in game name του στην καρτέλα " Division " - τον έκανα invite από κει και παίξαμε.

 

Κοίτα κάτω αριστερά στο Port εκεί που είναι και το Chat έχει Contacts list εκεί. H άλλη λύση είναι όπως είπες από το Division

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είμαι :)

 

Για τα destroyers η ταχύτητα είναι το ίδιο όσο και το maneuverability. H διαφορά ανάμεσα στα αμερικάνικα και τα ιαπωνικά είναι στο range των τορπιλών και στα όπλα.

Τα ιαπωνικά έχουν μεγαλύτερο range στις τορπίλες αλλά τα όπλα τους δεν είναι και τόσο καλά. Στα αμερικάνικα το αντίθετο μικρότερο range στις τορπίλες πρέπει να πας πιο κοντά για να τις ρίξεις αλλά έχουν καλύτερα όπλα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.