Jump to content



POSTERs


jayfrog

Recommended Posts

Παιδιά ψάξτε στο ebay, έχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ....

Τώρα όσον αφορά στο να σας στείλουνε φωτογραφίες και να τις κάνετε αφίσα,ΔΕΝ θα το πρότεινα...και αυτό διότι πριν λίγο καιρό ήθελα να κάνω κάτι παρόμοιο και στο αφισόραμα που τους είχα πάει φωτογραφία από επιφάνεια εργασίας μου είπανε ότι θα ήτανε πολύ δύσκολο αλλά και πάλι ΑΝ γινότανε, θα κόστιζε το ΛΙΓΟΤΕΡΟ 50 euros(μιλάω πάντα για διαστάσεις door poster).

Dew!

Link to comment
Share on other sites

χμμμ.. αν πειτε τι διαστασεις θέλετε, ίσως μπορέσω να σας απαντήσω εγώ για το που μπορείτε να εκτυπώσετε πιο φθηνα απ'ότι στο αφισόραμα

ΠιΕς. Για μεγάλες διαστάσεις, θες και μεγάλη ανάλυση.. μην το ξεχνάμε αυτό :p

Link to comment
Share on other sites

πήρα απο το leroy μια croparismeni στιγμή της δημιουργίας μούρλια! 180χ45 ή κάτι τετοιο μόλις 9 ευρώ

μεγάλη ποικιλία σχημάτων διαστάσεων θεμάτων και τιμών.

αν δεν τσεκάρετε ΟΛΑ τα μεγέθη μην καταλήξετε.

αμέσως ακριβότερο το παλιό καλό ΙΚΕΑ

μετά το χάος.... απο τιμές τουλάχιστον

αφισόραμα γτπ.μάγαζο....

για εκτύπωση poster άκυρο όχι λόγ κόστους

αλλα λόγω πιξελοανάλυσης που θα παρεις....

που να βρεις τέτοιες εικόνες για να τις τυπώσεις κιόλας.....

post-130-1416073181,8272_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λιρόυ? γουάτς δατ?

Όσο για την εκτύπωση, αν έχεις τους κατάλληλους γνωστούς (γραφίστες, δημοσιογράφους), βρίσκεις τις κατάλληλες φωτογραφίες :p Εγώ είχα βρει την φωτογραφία του Messi από τον περσινό εντός έδρας αγώνα με τη Ρεαλ Μαδρίτης, που φιλάει το σήμα, από το iStock, τσάμπα :D Να'ναι καλά οι δημοσιογράφοι :p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν τα θυμάμαι αυτά, και λόγω έλειψης του δικού μου υπολογιστού, δεν μπορώ να δώσω ακριβείς πληροφορίες..

Πάντως αν παίξεις με τις ρυθμίσεις στο photochop για το μέγεθος της εικόνας, αλλάζοντας το dpi σε 96, και αλλάζοντας τις μονάδες στις διαστάσεις της εικόνας που έχεις εισαγάγει, μπορείς να δεις σε τι μέγεθος μπορεί να εκτυπωθεί... Ελπίζω να βοήθησα, και να μην μπέρδεψα :p Όχι τπτ άλλο αλλά στο p3@667 δεν έχω και photoshop για να δω ακριβώς που να πας :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.