Jump to content

Smartphones, Tablets and Gadgets Reviews

Tablets & Mobiles Reviews

11 θέματα σε αυτό το forum

1. BlitzWolf® BW-P1 10400mAh

• 2 απαντήσεις
    • 644 εμφανίσεις
  2. No1 Sun S2 Smartwatch

• 3 απαντήσεις
    • 623 εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 498 εμφανίσεις
  3. Arctic S111BT & S113BT Bluetooth Speakers

• 0 απαντήσεις
    • 343 εμφανίσεις
  4. BitMore WTab 802 Review

• 0 απαντήσεις
    • 495 εμφανίσεις
  5. Arctic Smart Charger 4800

• 0 απαντήσεις
    • 429 εμφανίσεις
  6. Arctic Smart Charger 8000

• 9 απαντήσεις
    • 680 εμφανίσεις
  7. Ulefone Be Touch Review

• 1 απάντηση
    • 561 εμφανίσεις
  8. Ulefone Be Pure Review

• 0 απαντήσεις
    • 407 εμφανίσεις
  9. Samsung Galaxy A3 review

• 0 απαντήσεις
    • 634 εμφανίσεις
  10. No1 G2 Smartwatch Review

• 6 απαντήσεις
    • 1.351 εμφανίσεις
  • Νέες απαντήσεις

• Όσα δεν φτάνει η αλεπού της φταινε τα τρολλακια @eleozz   Η υποκρισία είναι μεγάλο ατού του νεοελληνα, μας το διαφημίζουν καθημερινά δεκαετίες τώρα οι πολιτικοί μας, γιατί πρέπει να την αφουγκραζεστε και να την συντηρείτε εσείς οι αφυπνισμενοι  πολιτες; Μήπως τελικά δεν είστε και τόσο αφυπνισμενοι; Υιοθετητε τόσο αβιαστα τον ρόλο της "αντιπολίτευσης" που καταντάει κουραστικο και το μόνο που καταφέρνετε είναι να πολωνεστε και να πολωνετε, πραγματικό επίτευγμα λογικής.    Εκνευρίζομαι αφάνταστα με την τωρινη ΝΔ για αυτήν ακριβώς την υποκρισία όπως και με τους πουθεναδες του πασοκ και τρελαίνομαι που παρόλαυτα καταφέρνουν και επηρεάζουν τόσους πολλους ανθρώπους οι οποίοι ως δια μαγειας, και με την βοήθεια προσφάτως  και του μακεδονικού , διέγραψαν τα κακουργήματα τους και τα μετέφεραν αυτόματα ολα στον ΣΥΡΙΖΑ. Είναι τρομακτικό να βλεπεις τέτοια υποκρισία σε τόσο μεγάλο κομμάτι του πληθυσμου, ξέρω ότι τα άβουλα πρόβατα στην Ελλάδα ήταν μερικά εκατομμύρια αλλά ηλπιζα μετά την βαριά κρίση ότι κάτι θα άλλαζε. Γράψε λάθος, η αμορφωσια ακόμη κυριαρχεί.    Σημείωση για όποιον πάρει φόρα, δεν είμαι πολιτικά προσκείμενος πουθενά, είμαι με την λογική, και η λογική μου υπαγορεύει να περιμενω υπομονετικά για να κρίνω η να επικρίνω τον ΣΥΡΙΖΑ και να μην παίρνω καθόλου μα καθόλου στα σοβαρα τους υπόλοιπους που έχουν ήδη κριθεί, πολλάκις. Πατήστε κανένα ρεσετ που και πού γιατί το μηχανάκι το χρειάζεται.  
    • Δυστυχώς αγαπητέ "το τρολάκι"λέει αλήθειες. Όπως έγραψα και πιο πάνω, όποιοι κόπτονται για την Μακεδονία, την Θράκη και τα ξεχασμένα νησιά, ας το έκαναν πριν φτάσουμε εδώ. Συλλαλητήρια, διαδηλώσεις και σημαιούλες δεν φτάνουν. Παραμεθώριες περιοχές τις στηρίζεις στην περίοδο της ειρήνης και δεν τις θυμάσαι σε κρίση ή σε πόλεμο. Τα περι πολιτικών πεποιθήσεων και αν οι αριστεροί πρόδωσαν και οι δεξιοί θέλησαν να σώσουν το όνομα κλπ κλπ είναι όλα γραμμένα ιστορικά, και θα είναι. Η καθημερινότητα πως μεταβάλλεται;   Ονόματα, πλυθησμοί, σύνορα κλπ, άλλαξαν πολλές φορές από την αρχή της ιστορίας. Κάθε αλλαγή πήρε πολλά χρόνια. Συνήθως με βία τότε. Και πάντα πριν,προηγείτο δυσαρέσκεια σε μεγάλο μέρος του πλυθησμού όσον αφορά το επίπεδο διαβίωσης ή επιβίωσης αν θέλετε.   Αν την εποχή της μεγάλης κρίσης στην Αλβανία, εμείς λέγαμε, θα ονομάσουμε Ήπειρο το τάδε κομμάτι σας, θα σας το πάρουμε κλπ, οι χιλιάδες Αλβανοί κάτοικοι που πεινούσαν τι θα κάνανε; Θα σκέφτονταν την "Μεγάλη Αλβανία" και να κάτσουν να πολεμήσουν διαδηλώσουν κλπ; ή θα έλεγαν: δεν έχουμε να φάμε, δε πα να κάνουν ότι θέλουν, φεύγω να βρω δουλειά στην 'εχθρική' Ελλάδα";   Είμαστε τυχεροί ακόμα που η Θεσσαλονίκη έχει κάποια μεγάλα νοσοκομεία και γενικά κρατάει λίογ λόγω λιμανιού. Έτσι και ανοίξουν κανένα κοντά στα σύνορα, δεν θα είναι απορίας άξιον να δούμε καμιά διαδήλωση αντίστροφου περιεχομένου. Εντάξει το είπε ο κεννεντυς το “Ask not what your country can do for you – ask what you can do for your country", αλλά μάνα μου αν δεν βγάζω το μήνα, δεν έχω φάρμακα, και τόσα χρόνια υπάρχει μόνο διαρκή ταπείνωση, και δεν υπάρχει δείγμα τόνωσης της εθνικής συνείδησης, να και το όνομα, να και η "μακεδονική" γλώσσα για την οποία, οι Σκοπιανοί και οι Τούρκοι φταίνε βεβαίως βεβαίως που τα νέα παιδιά την ομιλούν "απταίστως" και την γράφουν επίσης "τέλεια". Χωρίς τόνους, χωρίς φωνήεντα, και σπανίως χρησιμοποιώντας Ελληνικούς χαρακτήρες.        
    • Εντάξει μην κοροϊδευόμαστε, δεν το κάνουν λόγω ευελιξίας. Αν ήταν έτσι θα το είχαν δώσει χρόνια πριν.
    • σε πειράζωωωωω!! ας είχα χώρο εδώωω και θα το έκανα σκραπάδικο και μετα brand neww 😛 

Important Information

By using this site, you agree to our Όροι Χρήσης.