Jump to content

3D Εκτύπωση & CNC machines

Εκτυπωτές 3D, CNC machines, περιφερειακά κτλ.

15 topics in this forum

• 1 reply
    • 636 views
    • 7 replies
    • 1,071 views
    • 5 replies
    • 1,527 views
    • 8 replies
    • 1,446 views
  1. Cnc laser 1 2

• 22 replies
    • 2,612 views
  2. RepRap i3

• 10 replies
    • 2,281 views
    • 1 reply
    • 812 views
  3. 3D Printer Απορίες

• 3 replies
    • 939 views
    • 0 replies
    • 845 views
    • 3 replies
    • 710 views
    • 19 replies
    • 5,049 views
    • 11 replies
    • 3,507 views
  4. 3D Printing Servicing?

• 3 replies
    • 1,309 views
    • 11 replies
    • 1,846 views
  5. Objet 30 by Stratasys

• 2 replies
    • 1,204 views
  • Articles

• Νέες απαντήσεις

• Εγώ θα πω τρίχες ενήργησαν σωστά, έγραψε ο gpd δοκίμια και έχασε 800 εργατοώρες για να αποδείξει αυτό που έπρεπε να έχουν ελέγξει από μόνοι τους. Οποιοσδήποτε άλλος θα είχε   αλλάξει μνήμες, δει ότι όλα πάνε καλά, πάει στο μαγαζί να επιστρέψει τις παλιές πάρει τα π@πάκια του βρίσει τα πάντα προχωρήσει με τη χασούρα του     Αν δε, μιλάμε για λιγότερο σχετικούς τότε θα είχε πάει ακριβά το μαλλί, θα είχε πάει το μηχάνημα σε ''ειδικό΄΄ που θα είχε διαγνώσει λάθος πλατφόρμα και θα τα είχε αλλάξει όλα
    • Σε ό,τι αφορά το άλι, τελείως μη συμβατή με τη δική μου εμπειρία συμπεριφορά. Έχει τύχει δύο ή τρεις φορές να μου δώσουν refund σε φάσεις που έχω αργήσει να πάρω χαμπάρι ότι κάποια συναλλαγή έκλεισε, και έχω χάσει και το περιθώριο dispute. Μέσω του chat μου έχουν απαντήσει (εντελώς τυποποιημένα, δε βαυκαλίζομαι) ότι εκτιμούν το ότι είμαι πελάτης του άλι και παρόλο που έχει κλείσει η συναλλαγή μου δίνουν πίσω τα χρήματα... Και φυσικά ούτε κουβέντα για κανονικά disputes, αυτά εφόσον δεν έχεις παραλάβει προϊόν, ή έχεις σωστές φωτογραφίες και βίντεο από τα προβλήματα κλείνουν υπέρ του αγοραστή εν ριπή οφθαλμού!
    • κάρτα γραφικών (rtx2060S) και psu έχουν έρθει. Όσον αφορά cpu - mb θα πάω τελικά στον 3600 όπως έχει προταθεί. Στην μητρική αν και καλή χρυσή η X570 asus-E το σκέφτηκα πάλι αλλά πολλά τα λεφτά. Μιας και τα B550 έχουν κυκλοφορήσει, όχι ότι είναι φθηνά αλλά πας -100€ κάτω.   ASUS ROG Strix B550-F Gaming [WI-FI] (-10€ η έκδοση χωρίς το wifi) MSI MAG B550 Tomahawk MSI MPG B550 Gaming Edge WIFI (πάνω κάτω ίδια με την Tomahawk extra το wifi)   στην tomahawk αν συνδέσεις 2 Μ.2 δίσκους απενεργοποιείται το pci-e   στο Asus τα 2 sata ports   link με σύγκριση μεταξύ των μητρικών https://geizhals.eu/?cmp=2295392&cmp=2307727&cmp=2294990 αν οι μητρικές δεν έχουν, wifi ή εσωτερική type c έξοδο για το κουτί δεν με απασχολεί και τόσο.   Τι λέτε για την μητρική?    
    • @Anastasg   Tα πραματα τα δηλωσα στο σαιτ και το τρυπανι πηρε 3χρονια , ενω οι μπαταριες και φορτιστης 2 χρονια .  Τωρα για το γραμμα Q , ολο το πακετο ονομαζεται dcd996-p2-qw αλλα πανω στο εργαλειο δεν φερει το γραμμα Q  . 
    • Πριν κάνεις την αγορά σου ψάξε λίγο για το εάν ισχύει η επέκταση εγγύησης για το συγκεκριμένο μηχάνημα.  Εδώ  ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ - MyDEWALT - Εγγύηση 3 ΕτώνΕγγύηση 3 Ετών - DEWALT WWW.DEWALT.GR μπορείς να καταχωρήσεις τον κωδικό και θα διαπιστώσεις ότι δεν ισχύει η επιπλέον 2ετης εγγύηση.  Δεν γνωρίζω τον λόγο αλλά ψαχνωντας βρήκα αυτο: 3. ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ ΕΞΑΙΡΟΎΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΗΝ DEWALT ΕΥΡΩΠΑΪΚΉ ΕΓΓΎΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΏΝ ΕΡΓΑΛΕΊΩΝ (3 ΧΡΌΝΙΑ ΕΓΓΎΗΣΗ). Ως πρόσθετη εξαίρεση προϊόντων που έρχεται να αναφερθεί στην παράγραφο 3 της Ευρωπαϊκή εγγύησης ηλεκτρικών εργαλείων DEWALT, εξαιρούνται επίσης τα ακόλουθα εργαλεία. Εργαλεία ασφάλισης π.χ Καρφωτικά, καρφωτικά μπετού. Μπαταρίες και φορτιστές Επισκευασμένα προϊόντα με την πρόσθετη ένδειξη - “Εργοστασιακή ανακατασκευή” και / ή το γράμμα “Q”. Κομπρεσέρ και γεννήτριες ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ - MyDEWALT - Εγγύηση 3 Ετών - Warranty statementWarranty statement - DEWALT WWW.DEWALT.GR   Επειδή ψάχνω κι εγώ για ένα φθηνότερο μοντέλο το βρήκα τυχαία, δεν ξέρω εάν ισχύει απλά το αναφέρω για να το ψάξεις 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.