Jump to content



Πληρης Υπολογιστης+Οθονη+Ηχεια


ea6gka

Recommended Posts

Πουλαω ολο τον Desktop PC μου. Περναω μια και καλη σε φορητο. ΜΠορει να πωληθει ξεχωριστα ή σε πακετο ολα μαζι σε τιμη καλυτερη

Intel i7 920 D0 (N) = 130 ευρω

Gigabyte X58 Ud3R (N) = 120 ευρω

6GB DD3 1333 7-7-7-20-1 (N) Corsair = 50 ευρω

MSI 560GTX 1GB (N) = 160 ευρω

Enermax Liberty 620W (O) = 50 ευρω

CM Stacker 830 (O) = 100 ευρω

LG L245WP 24'' monitor A-MVA panel 1920X1200 (HDMI-VGA-Composite (O) = 200 ευρω

Logitech 5450 5.1 speaker (O) = 100 ευρω

2X Samsung 500GB hdd (N) = 40 ευρω

1X seagate 7200.11 500GB (N) = 20 ευρω

1X WD 500GB (N) = 20 ευρω

DVD-RW Optiarc SATA black = τζαμπα για οποιο παρει κομπλε

Pci Tv Tuner Avermedia boxed (O) = 20 ευρω

Pci wireless wifi card = τζαμπα για οποιο παρει κομπλε

Microsoft 3000 wireless keyboard = τζαμπα για οποιο παρει κομπλε

Microsoft windows 7 prof. x64 OEM (sp1) = τζαμπα για οποιο παρει κομπλε

(Ν)= εχει εγγυηση

(Ο)= δεν εχει εγγυηση

Ολα ειναι απο το πλαισιο (εξαιρεση το στακερ απο eshop και δεν δουλευει το ledaki hdd+power)

Ολα μαζι θα πωληθουν 900 ευρω, -100 ευρω απο την τιμη ξεχωριστα + τα δωρα. Παρελκομενα υπαρχουν για τη καρτα γραφικων. Ολα ειναι σε αριστη κατασταση και απο πρωτο χερι δικα μου, οι δισκοι δεν εχουν το παραμικρο και ηταν στη θηκη του στακερ παντα πισω απο εναν 12ρη ανεμιστηρα, ο δε seagate εχει και firmware new. Ο επεξεργαστης κλοκαρει οπως ολοι οι 920 πολυ καλα, πανω απο 3.33 δεν πηγε ποτε και με τα στοκ ρευματα. η καρτα γραφικων δεν εχει υποστει OC. Θα παρετε ολα τα καλωδια sata/optical/των ηχειων και οτι αλλο εχω εδω. Η Οθονη ειναι μια κλαση πανω απο τις σημερινες 24 που εχω δει σε πανελ και ειναι σε σταντ που ρυθμιζεται σε υψος/tilt etc. ΤΟ κουτι εχει τις γρατζουνιες του αλλα ειναι απειροελαχιστες και ειναι χρωματος μαυρο. Δουλευει εδω και καιρο στα 7ρια χωρις το παραμικρο. Λεπτομερειες ρωτηστε, Θεσσαλονικη παντα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες εκτιμω το ενδιαφερον σας αλλα ειμαι απο θεσσαλονικη, αμα αρχισουμε να στελνουεμ εναν εναν τους δισκους κατω...αμα μαζευτουν πολλοι απο αθηνα θα δουμε τι θα κανουμε, εχουν κρατηθει πραγματα οσοι εχουν στειλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον ενδιαφέρομαι για Enermax Liberty 620W αλλα θα σου πω σιγουρα μέχρι το βραδυ.Που βρίσκεσαι?

Θεσσαλονικη βρισκεται...σε 2 post το γραφει κιολας, και το 2ο ειναι 1 post πιο πανω απο το δικο σου :p

Link to comment
Share on other sites

παμε για τη vga, Κάρτες Γραφικών Μοντέλο Κάρτας Γραφικών GTX 560 - plaisio.gr αγορασμενη τον αυγουστο στο κουτι της. 160 ευρω

Ανταλλασεται και με GTX260 sp216 + διαφορα απο μερους σας.

μητρικη και επεξεργαστης ειναι ακομα διαθεσιμοι

Link to comment
Share on other sites

παμε για τη vga, Κάρτες Γραφικών Μοντέλο Κάρτας Γραφικών GTX 560 - plaisio.gr αγορασμενη τον αυγουστο στο κουτι της. 160 ευρω

Ανταλλασεται και με GTX260 sp216 + διαφορα απο μερους σας.

μητρικη και επεξεργαστης ειναι ακομα διαθεσιμοι

Hi,

Έχω μια GTX 260 με 216 cores και ενδιαφέρομαι για την GTX 560. Πόση διαφορά θέλεις; Είμαι Θεσσαλονίκη αλλά ευκαιρώ από Τετάρτη και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.