Jump to content



προβλημα η λαθος ρυθμιση στο 3gs??


auditt

Recommended Posts

καλησπερα παιδια

Θελω να κανω μια ερωτηση

Τελευταια εχω παρατηρησει πως μερικες φορες το κινητο κληνει απο μονο του οταν η μπαταρια παει στο 20%

τι φτεει? εχει καποιο προβλημα η μπαταρια η μηπως εκανα καμια ρυθμισει κατα λαθος και δεν το πηρα χαμπαρι??

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το πηρα δευτερο χερι πριν 6 μηνες σε αριστη κατασταση χωρις γκρατσουνιες και λοιπα

τωρα προς το παρων δεν μου το ξανα εκανε αλλα εαν το κανει σημαινει προς πρεπει να αλλαξω μπαταρια? και εαν ναι απο που μπορω να βρω απο κανα ebay η μπορω να παρω και απο ελληνικο καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το έχεις jailbreak πέρασε την τελευταία αναβάθμιση μπας και φτιαχτεί.

Αν το έχεις jailbreak περίμενε γιατί σε λίγο θα βγει η τελειωμένη έκδοση και θα μπορείς να το κάνεις αναβάθμιση στην ios 5 και μετά να το jailbreak.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξεχαχασα να ενημερωσω

πως απο τοτε που εβαλα ios 5 δεν ειχα ξανα ποτε το συμπτωμα αυτο και πως επισης εχω παρατηρησει πως κραταει πιο πολυ η μπαταρια του κινητου

μαλλον το update του εκανε καλο

και το σβησιμο που ειχα κανα 2-3 φορες ηταν τυχαιο

αυτα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.