Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Tι πα να πει καλο και ξεκαλο.

Παρα πολυ βαρυ το IV, ποτε δεν μπορεσα να ασχοληθω σοβαρα μαζι του. Να μην πω για το αθλιο vehicle movement.

Aυτα τα 2 με ξενερωσαν εντελως.

Link to comment
Share on other sites

Tι πα να πει καλο και ξεκαλο.

Παρα πολυ βαρυ το IV, ποτε δεν μπορεσα να ασχοληθω σοβαρα μαζι του. Να μην πω για το αθλιο vehicle movement.

Aυτα τα 2 με ξενερωσαν εντελως.

Οντως ηταν τραγικα βαρυ.

Ομως θα διαφωνησω καθετα για την κινηση των οχηματων. Πιο ρεαλιστικο και απο εξομοιωτη αυτοκινητων ηταν.

Ισως να μη σε βολευε το γεγονος οτι το οδηγεις με το αριστερο χερι καθως το δεξι ειναι κολλημενο στο ποντικι.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω τι θα παιχτεί με το V και γω. Άμα τα κάνουν όπως στο IV να μου λείπει το βύσσινο.

Πάντως, ακόμα και άμα δεν λάβεις υπ'όψιν τα μύρια performance προβλήματα του IV, το San Andreas πάλι καλύτερο ήταν. Οι χαρακτήρες ήταν πολύ πιο ενδιαφέροντες (στο IV οποτε άκουγα: "niiikoo this is your cousin", μου ερχόταν να σπάσω το πληκτρολόγιο) και το όλο "social minigame" με χαλούσε πολύ. Βέβαια να πω την αλήθεια λόγω των προαναφερθέντων προβλημάτων δε το προχώρησα ιδιαίτερα να δω άμα βελτιώνεται...

Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω επισης ποσο θα κοστισει το development του 5ου GTA, γιατι το 4 κοστισε λιιιγο παραπανω. :)

Overall, Grand Theft Auto IV took over 1000 people and more than three and a half years to complete, with a total cost estimated at approximately $100 million, making it the most expensive game ever developed.[66]
Link to comment
Share on other sites

εμενα ολα τα gta μου αρεσαν

το καθενα ειχε την χαρη του

πιστευω ειναι το καλυτερο παιχνιδι που εχει βγει

και καθε φορα που βγαινει μασ αφηνει ικανοποιημενους

μου αρεσει που αργει καθε φορα γιατι γινεται καλη δουλεια και βλεπεις βελτιωση σχεση με το προηγουμενο

οχι σαν το nfs π.χ η προ που βλεπεις καθε χρονο μικρη βελτιωση εως καθολου

μερικες φορες και χειροτερο θα ελεγα

ειναι θεμα ωρων για το νεο τρειλερ

ειναι το μοναδικο παιχνιδι που ανυπομωνω να το παιξω

για μενα δεν συκρινεται κανενα παιχνιδι με αυτο

ουτε το battlefiel 3 ενω ειναι παιχνιδαρα σαν το gta δεν εχει γνω μη μου παντα

ο καθενας μπορει να εχει ιδια η αλλη αποψη

εχω περιεργεια να δω requirements :p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει να το κατεβάσω από το steam/PS Network, στην τελική δεν πά να το φέρει και ο πελαργός.... Με νοιάζει να δώ ένα παιχνίδι που δικαίως φέρει το όνομα GTA....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι σίγουρος ότι και το επόμενο θα είναι πολύ καλό. Έως τώρα δε θυμάμαι να έχω απογοητευτεί ποτέ από κάποιο GTA. Όλα ήταν καλύτερα των προσδοκιών μου :)

Από όλα τα GTA μόνο το San Andreas κάπως με χάλασε. Έφερε καινοτομίες (αλεξίπτωτα, customization του χαρακτήρα με τα γυμναστήρια κλπ), ήταν τεράστιο (ένιωθες οτι ήσουν σε μια χώρα, και όχι απλά σε μια πολη) αλλά κάτι στην πλοκή του δεν μου κάθησε καλά. Το Vice City σε πολλούς δεν άρεσε αλλά εμένα μου έφερνε ένα 80's feeling, και το ΙV ήταν τίγκα στην δολοπλοκία και την διαφθορά. Για να δούμε το V....

Link to comment
Share on other sites

φενεται βελτιωση στα γραφικα αλλα και στα πραγματα που μπορεις να κανεις

πιστευω δεν θα μας απογοητευσει και μακαρι να ειναι οσο πιο μεγαλο γινεται

πιο μεγαλο ας ειναι δεν με χαλαει προσωπικα

και εαν δεν το αντεχει η 6870 max settings μονο για αυτο το παιχνιδι θα εβαζα αλλη μια για crossfire για να το παιξω full ανετα

για κανενα αλλα παιχνιδι δεν θα το κανα αυτο :p

Έγινε επεξεργασία από auditt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.