Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Εκανα το λάθος και αγόρασα το gta γιατί να παίζω με ένα ξάδερφο μου.
Δεν έχω καταφέρει ακόμα να παίξω ολόκληρο παιχνίδι στο online.
19 στις 20 φορές είναι ΓΕΜΑΤΟ cheaters ,και μετά από κανα εικοσάλεπτο κρασαρει το παιχνίδι .
Γίνεται τρελός Σάμος με τα cheat ,γίνεται πραγματικά ότι ναναι ,τρέχουν ,πετάνε ,εξαφανίζονται ,κανουν blink .
Δεν έχω ξανακλαψει λεφτά τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρο παιχνιδι στο online πως παιζεις φιλε ? Εγω παιζω σχεδον 4 χρονια παλι μια φορα μου ετυχε cheater

και αυτος μου εδωσε 200.000.000... ενταξει τα χαλασα σε ποτα και γυναικες δεν λεω αλλα περασα καλα :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά, ερώτηση από άσχετο! (τελευταία φορά που έπαιξα GTA ήταν το San Andreas στο PS2)

Αν αγοράσω το παιχνίδι μεταχειρισμένο, θα μπορώ να παίξω τα "βασικά" στόρι ή θέλει οπωσδήποτε key για εγγραφή στο social club;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και να παίζει, πράγμα που δε νομίζω (η λογική μου λέει ότι το key έχει γίνει ήδη bind σε κάποιο λογαριασμό), δε θα έμπαινα σε τέτοια διαδικασία όταν μπορείς να το βρεις με ~10€: https://gocdkeys.com/en/buy-gta-5-grand-theft-auto-v-pc-cd-key

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
215cc726e810a407b63168a4e9609bcf4228249a
WWW.ROCKSTARGAMES.COM

Celebrate laser tech in GTA Online with discounts on futuristic weapons like the Up-N-Atomizer, Unholy Hellbringer and Widowmaker. Or absorb highly...

Starting May 1st, play GTA Online throughout the month of May for a one-time gift of GTA$500,000.

The GTA$ will be automatically sent to your Maze Bank Account within seven days.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

και μιας και τώρα γεμίζει πάλι με κόσμο το gta online, να σας θυμίσω το πιο σκληρό crew στην ιστορία του online.

 

Noob Greek Players

 

κάντε join να κάνουμε καμία δουλειά με xp και λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shaman said:

Έχουν ένα έρωτα με το captcha στο Social Club? Πρέπει να συμπλήρωσα 30 (χωρίς υπερβολή) μέχρι να φτιάξω account, να κάνω login και να παίξω το game.....

χααχαχαχαχαχα αυτό λέγαμε με την παρέα χθες..

τί αμάξια,κρουνούς,φανάρια,λεοφωρεία,δέντρα.. ότι θες εντοπίζαμε ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Μπορείτε να μπείτε στο Online; Εγώ έχω προσπαθήσει καμιά 10αρια φορές και και τίποτα.

Πως πας να μπεις απο το menu του παιχνιδιου ? Δοκιμασες να πας απο το singleplayer ?

Link to comment
Share on other sites

μιση ωρα παλευω με τα captcha.. Μου ερχοταν να το κανω unistall. Χθες το κατεβασα και σημερα το πρωι ηθελα να το δοκιμασω.
Εντωμεταξυ μπηκα στο παιχνιδι και μου ανοιγει με την μια story mode. Ετσι ειναι το παιχνιδι;
 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παιζεις την εισαγωγη του παιχνιδιου και μετα ξεκλειδωνει το παιχνιδι.

Αφου ξεκλειδωσει το παιχνιδι μπορεις να μπεις στο online mode απο το menu αλλα μερικες φορες κολλαει και δεν μπαινεις ποτε.

Για αυτο η καλυτερη μεθοδος για εμενα ειναι να μπαινεις στο story και απο εκει στο online.

 

Αυτο το κανεις πατωντας alt και διαλεγεις τον χαρακτηρα του online που βρισκεται κατω δεξια.

Αν δεν υπαρχει-δεν βλεπεις καποιον εκει πατα και φτιαξε εναν.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, xtrmsnpr said:

χααχαχαχαχαχα αυτό λέγαμε με την παρέα χθες..

τί αμάξια,κρουνούς,φανάρια,λεοφωρεία,δέντρα.. ότι θες εντοπίζαμε ?

 

Και διαβάσεις πεζών, παιδιά.. :D

Πραγματικά τραγικό.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.