Jump to content



Logitech Surround Sound Speakers Z906


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eιχα παρει βασουλες απο ενα eshop που ειχα βρει στο skroutz.

Ειχε μεσα 5 διαφορετικου τυπου "βασεις" και στανταρτ θα "κανει" καποια απο αυτες.

Τιμη ειχαν κανα 40€ αν θυμαμαι καλα.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] θυμασαι ποιο ηταν ρε συ Αντωνη?

Edit:FOUND

http://www.emimikos.gr/shop/product.php?productid=17783

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ωραια σας ευχαριστω! Κατι τελευαιο.... παιζει αν παρω καποιες απο αυτες τις φτηνες που εχω βαλει λινκ να ειναι πολυ ελαφριες και να μην ειναι πολυ σταθερες με τα ηχεια πανω; πχ λενε οτι ζυγιζουν 2κιλα με μεγιστο βαρος 4.5, ενω αυτες που μου εδειξες εσυ λενε οτι διαθετουν βαρια βαση για σταθεροτητα.

Ο δορυφορος ζυγιζει περιπου 800γραμμαρια.

Link to comment
Share on other sites

Eιχα παρει βασουλες απο ενα eshop που ειχα βρει στο skroutz.

Ειχε μεσα 5 διαφορετικου τυπου "βασεις" και στανταρτ θα "κανει" καποια απο αυτες.

Τιμη ειχαν κανα 40€ αν θυμαμαι καλα.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] θυμασαι ποιο ηταν ρε συ Αντωνη?

Edit:FOUND

Skymaster 2700 Ρυθμιζόμενες βάσεις ηχείων δαπέδου (Ζεύγος)*::*Βάσεις Ηχείων*::*Βάσεις Στήριξης*::*Ηλεκτρονικά Μιμίκος

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιώνται.... (για δες το λινκ που είχα βάλει πιο πρίν!) :T::p

Link to comment
Share on other sites

Ωραια σας ευχαριστω! Κατι τελευαιο.... παιζει αν παρω καποιες απο αυτες τις φτηνες που εχω βαλει λινκ να ειναι πολυ ελαφριες και να μην ειναι πολυ σταθερες με τα ηχεια πανω; πχ λενε οτι ζυγιζουν 2κιλα με μεγιστο βαρος 4.5, ενω αυτες που μου εδειξες εσυ λενε οτι διαθετουν βαρια βαση για σταθεροτητα.

Ο δορυφορος ζυγιζει περιπου 800γραμμαρια.

Η βαριά βάση είναι καλό να υπάρχει αλλίως με το παραμικρό (κατα λάθος) χτύπημα θα πέφτει!

Link to comment
Share on other sites

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιώνται.... (για δες το λινκ που είχα βάλει πιο πρίν!) :T::p

Μεγαλο πνευμα νο2 ειχα αφησει ανοιχτο το tab αφου τρολαρα σε ενα αλλο φορα, ναι δοκιμασμενες ειναι και βαστανε "γερα".

Το χρωμα με ειχε ξενερωσει στην αρχη αλλα τελικα μου αρεσει.

Ναι ειναι "βαριες".

Μαντεμι το κοβω να ειναι το κατω μερος της βασης.

Ασηκωτες! :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις default format? Καρτα ηχου της μητρικης αλλα εχω συνδεσει με οπτικη ινα...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

με κάρτα ηχου μητρικής πολύ δύσκολα να εκτιμήσεις τα ηχεία σου στο σωστό βαθμό

όπως επίσης το φορματ βάλε το στα 24bit και hz 44 η 48 αν δεν είναι εκεί

πειραματισου

attachment.php?attachmentid=47115&stc=1&d=1323354718

post-391-1416075665,1523_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Oριστε και μερικες φωτογραφιες με τα ηχεια σε βαση δαπεδου (αν μπορει καποιος μοντ να το προσθεσει στο αρχικο μηνυμα γιατι δεν μπορω)

IMG_2234.jpg

IMG_2235.jpg

IMG_2237.jpg

Οι βασεις ειναι αυτες και ειχαν μεσα ενα σορο εξαρτηματα που φανταζομαι καλυπτουν πολλα ηχεια.

Skymaster 2700 Ρυθμιζόμενες βάσεις ηχείων δαπέδου (Ζεύγος)*::*Βάσεις Ηχείων*::*Βάσεις Στήριξης*::*Ηλεκτρονικά Μιμίκος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αν ενδιαφέρεται κάποιος τα έχει στο VIP store της logitech με 280€ με κομπλε μεταφορικά. Για να δείτε τις συγκεκριμένες τιμές πρέπει να έχετε κάνει μια αγορά από το σάιτ. Αν τα θέλει κάποιος ας μου στείλει ένα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.