Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Όταν σε ένα post είναι μία πρόταση με 5 λέξεις στα greeklish,τότε στην ουσία μετράει σαν μία ή σαν πέντε???Και ποια από όλες τις λέξεις θα χρησιμοποιήσουμε για τον γρίφο της σελίδας???

υπαρχουν μηνυματα με τοσες πολλες σε greeklish? μηπως βρισκεις απλα english?

Link to comment
Share on other sites

Οκ απλα δεν θυμαμαι να πετυχα μηνυματα με τοσες πολλες μαζεμενες σε greeklish και ελεγα μηπως μπερδευτηκες.. Και εγω στην αρχη που δεν ηξερα τι εψαχνα δοκιμαζα διαφορα.. μετα σιγα σιγα βγαινει ενα μοτιβο που λεει και ο hayabusa

Link to comment
Share on other sites

Μου βγηκε μηνυμα σε μια απο τις σελιδες οτι μπορω να ξεκινησω την τριτη φαση χωρις να εχω ολοκληρωσει τη δευτερη φαση (δεν εχω λυσει τουλαχιστον 1 γρίφο). Στην τριτη φαση βαζω του κωδικους που εχω βρει και φαινεται σαν να ολοκληρωνεται η διαδικασια αλλα στο τελευταιο σταδιο μου βγαζει "Δεν έχετε ακόμα δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα". Πρεπει να λυθουν ολοι οι γριφοι της 2ης φαση για να αποκτησω το δικαιωμα προσβασης?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι

οι κωδικοι για τα εξαρτηματα οταν λυνω ενα γριφο ειναι

πχ. χχχχχχχχχχχχχχχχχ

αν μπω ομως στην λιστα με τους κωδικους που εχω βρει ειναι λειψοι

πχ. χχχχχχχχχ

δεν κρατησα εναν κωδικο απο την αρχη και τωρα τον εχω μισο, θα εχω προβλημα στην συνεχεια?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι

οι κωδικοι για τα εξαρτηματα οταν λυνω ενα γριφο ειναι

πχ. χχχχχχχχχχχχχχχχχ

αν μπω ομως στην λιστα με τους κωδικους που εχω βρει ειναι λειψοι

πχ. χχχχχχχχχ

δεν κρατησα εναν κωδικο απο την αρχη και τωρα τον εχω μισο, θα εχω προβλημα στην συνεχεια?

ίδιοι ειναι οι κωδικοί που βγάζει.. μάλλον κάτι δε θα είδες σωστά, στέιλε μου πμ αν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι

οι κωδικοι για τα εξαρτηματα οταν λυνω ενα γριφο ειναι

πχ. χχχχχχχχχχχχχχχχχ

αν μπω ομως στην λιστα με τους κωδικους που εχω βρει ειναι λειψοι

πχ. χχχχχχχχχ

δεν κρατησα εναν κωδικο απο την αρχη και τωρα τον εχω μισο, θα εχω προβλημα στην συνεχεια?

Συμβαινει και σε μενα αυτο.Συγκεκριμενα οι αρχικοι κωδικοι ειναι 16 χαρακτηρες και οι κωδικοι που διχνει στη λιστα

ειναι μονο οι πρωτοι 10 χαρακτηρες απο του αρχικους. (πχ. abcdefghij123456 και abcdefghij)

Επισης με Οpera δεν μπορω να κανω login στο διαγωνισμο.

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση: εκεί που ζητάει usenrame @ password, υπάρχει περίπτωση να μην δέχεται όσους έχουν username με Ελληνικά γράμματα?

Όντως έχουμε ένα θέμα στο Login με τους ελληνικούς χαρακτήρες. Το ψάχνουμε αλλά δεν έχω κάτι ακόμα. Για την ώρα.. μπορείς κανονικά να λύνεις τους γρίφους.. αν σου βγάλει login πάει να πει ότι βρήκες την σωστή σελίδα ;) Κράτησε τις σελίδες που βρήκες και όταν φτιάξουμε θα δεις όλους τους κωδικούς που πρέπει μόλις τις επισκεφτείς ξανά. Συγνώμη αλλά δεν είχαμε δοκιμάσει login με ελληνικούς χαρακτήρες και μας έπιασε λίγο απροετοίμαστους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.