Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να σας ρωτήσω κάτι. Είμαι σε έναν γρίφο και νομίζω πως βρήκα τη λύση. Μου ζητάει να κάνω login και μου λέει δεν έχετε ακόμα δικαίωμα πρόσβασης σε αυτήν την σελίδα. Τί μπορεί να φταίει.

Επίσης, εάν πέσω σε zonk να ψάξω για άλλη λέξη?

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

H ανορθογραφία του "πλυθηντικού" είναι τυχαία?

το ανέφερα αλλα δε πήρα απάντηση και γω ,μας αγνοούν επιδεικτικά :p

Έχω κοιτάξει χ2 φορές το φόρουμ και δεν έχω βρει την 18η γαμώτο λέξη, αναρωτιέμαι μπορούν να έχουν και παραπάνω απο 1 λέξη βάλει; Έχω βρει αρκετές φορές την ίδια 2ιο φορές αλλα χάνω μια :S

Έγινε επεξεργασία από Telumetar
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος τα έλυσε ήδη όλα χωρίς να ζητήσει βοήθεια, βγάλτε τα μάτια σας τώρα :p

Μην ψαρωνετε παιδια ειναι συγγενης 18ου βαθμου του DJD και πηρε τις απαντησεις ετοιμες :p

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι. Είμαι σε έναν γρίφο και νομίζω πως βρήκα τη λύση. Μου ζητάει να κάνω login και μου λέει δεν έχετε ακόμα δικαίωμα πρόσβασης σε αυτήν την σελίδα. Τί μπορεί να φταίει.

Επίσης, εάν πέσω σε zonk να ψάξω για άλλη λέξη?

Ευχαριστώ...

ακριβώς τα ίδια ερωτήματα.... :p

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχουμε ένα θέμα στο Login με τους ελληνικούς χαρακτήρες. Το ψάχνουμε αλλά δεν έχω κάτι ακόμα. Για την ώρα.. μπορείς κανονικά να λύνεις τους γρίφους.. αν σου βγάλει login πάει να πει ότι βρήκες την σωστή σελίδα ;) Κράτησε τις σελίδες που βρήκες και όταν φτιάξουμε θα δεις όλους τους κωδικούς που πρέπει μόλις τις επισκεφτείς ξανά. Συγνώμη αλλά δεν είχαμε δοκιμάσει login με ελληνικούς χαρακτήρες και μας έπιασε λίγο απροετοίμαστους.

Tο login με ελληνικά username είναι ΟΚ τώρα! Αν κάποιος έχει πρόβλημα pm.

H ανορθογραφία του "πλυθηντικού" είναι τυχαία?

Όχι συγνώμη :o Τα έφτιαχνα στις 3 τη νύχτα και μου ξέφυγε.

Να σας ρωτήσω κάτι. Είμαι σε έναν γρίφο και νομίζω πως βρήκα τη λύση. Μου ζητάει να κάνω login και μου λέει δεν έχετε ακόμα δικαίωμα πρόσβασης σε αυτήν την σελίδα. Τί μπορεί να φταίει.

Επίσης, εάν πέσω σε zonk να ψάξω για άλλη λέξη?

Ευχαριστώ...

Pm για την σελίδα, ποια και που; Όσο για τα ζονκ.. δε σας λέω. Το μόνο που σας λέω είναι ότι οι λέξεις είναι 18!

Link to comment
Share on other sites

Tο login με ελληνικά username είναι ΟΚ τώρα! Αν κάποιος έχει πρόβλημα pm.!

Tested OK! Ευχαριστούμε.

Όχι συγνώμη :o Τα έφτιαχνα στις 3 τη νύχτα και μου ξέφυγε.!

Χαχα! Είναι αυτό που λέμε "της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά"!

Link to comment
Share on other sites

18/18 λέξεις

8/18 γρίφους

3/18 ζονκ

Και δεν με κόβω για πάνω από 9/18 γρίφους :wall:τελικό αποτέλεσμα, εκτός αν έχει διαφορετική γνώμη η γυναίκα :slap:

Έγινε επεξεργασία από spazoklaban
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως μου είχε ξεφύγει χθες και είχα τσεκάρει το συγκεκριμένο μέλος 2-3 φορές, τουλάχιστον επέμεινα και σήμερα στον συγκεκριμένο και βρέθηκε και η 18η.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.