Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Λειπει ενα ακομη αγωνιστικο,μακαρι να ειναι IMSA style,θα μου αρεσε κατι σε GTD.

Απο την αλλη μαζευτηκαν πολλα bugs που χαλανε τους αγωνες,οχι το hotlapping(draft issue)

Hotlapping IS NOT racing.

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

3ο αγωνιστικο στο πακετο ειναι LMP2 2020 Ligier JS P217.

Μεσα στο 2020 θα μας δωσουν και το Competition  system.

Μετα την Ferrari GTE-GT3 ισως το πιο εμφανισιμο dash στην C8R!

 

 

Cadillac_DPi_2020_03.jpg

rF2_Corvette_Header.jpg

unknown.png

Screenshot_-_21_12.jpg

Screenshot_-_21_12_002.jpg

Screenshot_20201221-144532.png

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GT3 σε rF2 ειναι 5 δευτερα πιο γρηγορα στο Σπα απο οτι τα πραγματικα.

99% οφειλεται στα λαστιχα και στο πολυ slip angle που επιτρεπουν χωρις το αντιστοιχο πεναλτυ σε χρονο αλλα μονο σε φθορα που και παλι δεν δουλευει σωστα.

Dennis Lind αληθινος οδηγος και πρωην χουλαγκιν του rF2 τα εχει πει μεταξυ αλλων αστοχιων του sim

Με τον @rapid_fast και @panosdimp το φεραμε στο 2.15.χχ με 488 GT3  και νομιζω οτι εχουμε 1 sec ακομη.

 

spagt3Capture.PNG

spasuperpoke19Capture.PNG

2020preqspagt3Capture.PNG

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρεμιέρα χθες για το νέο UI που είναι πλέον μονόδρομος για όλους. Δύσχρηστο θα έλεγα, αλλά συνήθεια και γούστα θα μου πεις.
Οι servers με το νέο UI για κάποιο λόγο δεν δουλεύουν με την νέα έκδοση, πρέπει να κάνεις rollback στην παλιά. Στο επίσημο discord τους, ακόμα αναρωτιούνται γιατί συμβαίνει αυτό...

Do not update until it's necessary!
 

On 22/12/2020 at 7:46 ΜΜ, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

GT3 σε rF2 ειναι 5 δευτερα πιο γρηγορα στο Σπα απο οτι τα πραγματικα.

99% οφειλεται στα λαστιχα και στο πολυ slip angle που επιτρεπουν χωρις το αντιστοιχο πεναλτυ σε χρονο αλλα μονο σε φθορα που και παλι δεν δουλευει σωστα.

Και να 'ταν το μόνο τους πρόβλημα... :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφω συχνά εδώ, έχω μπει μετά από πρόταση φίλου αλλά μίας και αναφέρθηκε το νέο UI του rFactor 2 μπορώ να πω ότι τα χρώματά του μου θυμίζει κάτι τέτοιο...

https://www.youtube.com/watch?v=zjedLeVGcfE

Όσο για την λειτουργικότητα του καινούργιου "Replay" ένα έχω να πω. ΑΗΔΙΑ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα δουλευαν-ουν οι σερβερ.O competition server εκανε μλκς γιατι οι περισσοτεροι εχουν εκδοσεις πιστων απο λιγκες.

Aν θελεις να απολαυσεις rF2 τοτε μονο league-racing τιποτε αλλο.Και στο ACC οι καλοι αγωνες μονο σε λιγκες.

Ναι το νεο ui ειναι απαισιο χαραμισαν εργατοωρες και λεφτα σε κατι που κατεληξε σε ...τσιρκο.

Αυτη τη στιγμη σε GT3 το ACC ειναι πολυ μπροστα.

Ο προσανατολισμος του rF2 σε endurance(IMSA-WEC) ηταν και ειναι στοχος και αν δωσουν αμερικανικες πιστες LS θα ειναι κυριαρχο sim.

 

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Τι ωραιες αλλαγες ειδα στο παιχνιδι..Αλλαξε τελειως εκει που διαλεγεις αυτοκινητα και πιστες...Ειχα να μπω καιροοοοοοοοοο

 

Μπορειτε ρε παιδια να προτεινετε ρυθμισεις στα γραφικα? Κατι πρεπει να εχω χαλασει.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.