Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελείωσα τα Draugen και Truberbrook.

Το πρώτο είναι walking sim με ενδιαφέρουσα ιστορία. 

Το 2ο είναι point&click, επίσης καλό το story, voice acting & characters.

Πολύ μικρά αμφότερα. 6-7 ώρες το truberbrook, 4-5 το draugen. Όμορφα παρόλα αυτά.

 

Πλέον παίζω Layers of Fear 2.

Σύντομα θα πιάσω καλύτερα το Unravel Two (το 1 ήταν μαγεία) και σειρά έχει μετά το dishonored 2 και We Happy Few! 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα παιξει το προηγουμενο αλλα με το συγκεκριμενο εχω παθει πλακα και το λιωνω 2 μερες τωρα.

Γραφικα ονειρο, φωτορεαλισμος κλπ, συνθηκες στεγνο, βρεγμενο, συνεφιασμενο, βροχη καργα, βραδυ, μεσημερι νταλα ηλιο κλπ

Gameplay τελειο, πολλες επιλογες, αναβαθμισεις που βοηθανε πολυ μεσο ποντων που κερδιζεις απο τους αγωνες.

Φυσικα λιωσιμο για να μαθεις πιστες, γραμμες, κλασικα.

Εγω ξεκινησα κατευειαν σε GP mode με τα μεγαλα, δεν εχω δει να σου πω τις υπολοιπες επιλογες ακομα.

Απο οσο ειδα ειναι εξαιρετικο και το AI με επιλογη να το στησεις οπως θες σαν βαθμο δυσκολιας σε %.

Αυτα για την ωρα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Είχα αγοράσει πριν χρόνια το 2013, σε προσφορά το Darksiders II. Το ξαναέπιασα τώρα και θυμήθηκα πόσο εθιστικό είναι και τι παιχνιδάρα ήταν το πρώτο. Μετά πάμε και στο ΙΙΙ (το οποίο παρεπιπτόντως το έχει σε προσφορά το Steam).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος psyber έγραψε:

Είχα αγοράσει πριν χρόνια το 2013, σε προσφορά το Darksiders II. Το ξαναέπιασα τώρα και θυμήθηκα πόσο εθιστικό είναι και τι παιχνιδάρα ήταν το πρώτο. Μετά πάμε και στο ΙΙΙ (το οποίο παρεπιπτόντως το έχει σε προσφορά το Steam).

Το οποίο μάλλον θα σε ξενερώσει λίγο (γιατί όντως τα 2 πρώτα είναι πολύ καλά), αλλά εφόσον πιάνεις την τριλογία τώρα ξανά, θα το ευχαριστηθείς πιστεύω :) 

Link to comment
Share on other sites

On 19/7/2019 at 11:02 ΠΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το οποίο μάλλον θα σε ξενερώσει λίγο (γιατί όντως τα 2 πρώτα είναι πολύ καλά), αλλά εφόσον πιάνεις την τριλογία τώρα ξανά, θα το ευχαριστηθείς πιστεύω :) 

είχα το original Darksiders II, και μπηκα στο τριπάκι να αγοράσω το deathinitive edition. Τα χρήματα δεν είναι θέμα γιατί το πήρα 4 ευρώ, αλλά πολλά τα bugs ρε παιδί μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.