Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kallileo

Οπως?????

Π.χ... πάει ο άλλος για κάρφωμα κι είναι πάνω από το καλάθι, και ξαφνικά σκάει ένα χέρι από το πουθενά και αντί να την καρφώσει και να πάρει και το φάουλ αρχίζει τα σπασίματα στη μέση και τις κουλαμάρες με αποτέλεσμα να χάνει και το καλάθι και να μη παίρνει φάουλ.

Επίσης στο super star αν ο αντίπαλος είναι πίσω στο σκορ τα 3 τελευταία λεπτά από που κι αν το βαρέσει μπαίνει μέσα.

Επίσης οι τάπες είναι υπερβολικά γελοίες, έριξα τάπα στον oneal πάνω σε κάρφωμα με τον jason kidd :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Π.χ... πάει ο άλλος για κάρφωμα κι είναι πάνω από το καλάθι, και ξαφνικά σκάει ένα χέρι από το πουθενά και αντί να την καρφώσει και να πάρει και το φάουλ αρχίζει τα σπασίματα στη μέση και τις κουλαμάρες με αποτέλεσμα να χάνει και το καλάθι και να μη παίρνει φάουλ.

Επίσης στο super star αν ο αντίπαλος είναι πίσω στο σκορ τα 3 τελευταία λεπτά από που κι αν το βαρέσει μπαίνει μέσα.

Επίσης οι τάπες είναι υπερβολικά γελοίες, έριξα τάπα στον oneal πάνω σε κάρφωμα με τον jason kidd :tomato:

Πολυ σωστα αυτα που ειπες!!!!!!

Καμια φορα οταν πας να κανεις μπασιμο ερχεται ο αλλος και παταει μπουνιδι στο χερι και οχι μονο δεν δινει φαουλ αλλα αστοχεις κιολας. Εχεις δοκιμασει να κανεις Alley Oop δεν πιανει με τιποτα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω κοσμο σε NBA Live, ευχαριστως θα σας επαιζα ενα διπλο Online ( και φυσικα Dallas Mavericks rule, πολυ θα ηθελα να δω καποιον να καταφερνει να σταματησει τον Nowitzki:worship: ), α και fatigue rocks

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 11:58]

Πως θα μπορουσε να γινει αυτο????

φανταζομαι οχι με 56κ.

Εννοειται οχι, βασικα για να παιξει ανετα θες κατω απο 60 ping, παλαιοτερα που επαιζα με εναν φιλο και οι 2 με dsl αν το επετρεπε ο ΟΤΕ παιζαμε πολυ καλα.

(Και η αμυνα ζωνης ειναι ολα τα λεφτα αν την δουλευεις σωστα στο single player-ειμαστε λιγο offtopic ομως απο οτι βλεπω)

Link to comment
Share on other sites

Μολις αγορασα το farcry κ κανω εγκατασταση....!χε!χε!Οταν εκενα εγκατασταση απο το πρωτο cd στο δευτερο μου εβγαλε σφαλμα πως εχω λαθος τομο στο disk drive κ μου ζητουσε να βαλω το 1 παλι....εγω εβαλα το 2 επειδη οτι κ να παταγα απο τα ακυρο-επαναληψη-συνεχεια, συνεχεια ανοιγε παλι..... κ τελικα εμεινε η προειδοποιηση αυτη με απο πισω να καει εγκατασταση το παιχνιδι....κουφο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Εχεις δοκιμασει να κανεις Alley Oop δεν πιανει με τιποτα!!!!!!

Για να πιασει πρεπει ο παιχτης που θα καρφωσει ή να σηκωνει το χερι ζητωντας πασα ή να ειναι κοντα στη ρακετα σε ευνοικη θεση σε σχεση με τον αντιπαλο του.

Πολλες φορες ενω εχει πιασει τη μπαλα με τα δυο κ ειναι ετοιμος να καρφωσει,την χανει προκλητικα σπαζοντας τα νευρα μου!

Λογικο ειναι να μην πετυχενει παντα γιατι δε θα ειχε νοημα να σκοραρεις συνεχεια με αυτον το τροπο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

Για να πιασει πρεπει ο παιχτης που θα καρφωσει ή να σηκωνει το χερι ζητωντας πασα ή να ειναι κοντα στη ρακετα σε ευνοικη θεση σε σχεση με τον αντιπαλο του.

Πολλες φορες ενω εχει πιασει τη μπαλα με τα δυο κ ειναι ετοιμος να καρφωσει,την χανει προκλητικα σπαζοντας τα νευρα μου!

Λογικο ειναι να μην πετυχενει παντα γιατι δε θα ειχε νοημα να σκοραρεις συνεχεια με αυτον το τροπο!

Αυτοι το εχουν παρακανει νομιζω καμια φορα ολομοναχοι στο σιδερο καρφωνουν.

Ή αντι να καρφωσουν γυριζουν τη πλατη στο καλαθι και την πετανε οπου να'ναι. Παραδοξως μπαινει ομως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

monkey island 4 γιατι ετσι μας αρεσει:):p

Αυτο ειναι! Ενα monkey Island παρεα με φραπεδακι.

Και για να μην ξεχναμε: Maniac Mansion Deluxe!

http://www.the-underdogs.org/game.php?id=4894

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.