Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

just cause 2...πιο απολαυστικο και διασκεδαστικο παιχνιδι δε γινεται.

meanwhile προσπαθησα witcher 2 αλλα σε ανυποψιαστους χρόνους κράσαρει στο desktop χωρις κανένα μηνυμα.Αρκετοι γερμανοι ειχαν θεμα, αλλα εφταιγε το text language.Εγω το εχω σε EN αλλά τπτ.:weep:

edit: βρηκα λυση :D

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

Ειδα σε ενα φιλο το witcher 2 μαρεσε πολυ λεω να το παιξω.

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω παιξει το πρωτο.Το ειχα βαλει οταν ειχε βγει αλλα δεν μαρεσε καθολου το gameplay.

Ξερετε τπτ βιντεο στο tube που συνοψίζει αλλα καλα ομως το story?

Γιατι να παω στο δευτερο χωρις να ξερω τι εγινε στο πρωτο δεν το κανω.Δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω πάρα πολυ πρόσφατο το 1, εγώ λέω ξαναβάλτο, ειναι κατι το εντελως διαφορετικο gameplayka απο ολα τα γνωστα και ειναι ωραίο τώρα εαν δε θες, σε κανα wikia λογικα θα βρεις περιληπτικα το στορυ.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Deponia. Πήγε να θυμίσει κάτι από Monkey Island αλλά δεν στάθηκε στο ύψος του. Μέτριοι διάλογοι, μέτριο σενάριο, καλό voice-over και όμορφα καρτουνίστικα γραφικά, καλοί γρίφοι που έβγαζαν νόημα και λιγοστό inventory-spamming.

Στον αντίποδα, τραγικό performance, με τα frames να πέφτουν σε μονοψήφιο νούμερο χωρίς λόγο και αιτία, ενώ πολύ συχνά δεν ξεκίναγε καν αλλά κράσαρε στο desktop.

Ξεδίνω λίγο με Xcom Enemy Unknown vanilla @normal ironman (ακόμα δεν πέρασα το Enemy within), ενώ έχω στην άκρη COD Ghosts, Expeditions Conquistador.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα χτες Tomb Raider.Καλο φαινεται..Ελπιζω μονο να μην κουραζει...

προσωπικά δεν με κούρασε :magic:

αν σου αρέσει το story τις σειράς lost και θες ενα παιχνίδι που να το θυμίζει είναι ιδανικό .

ξεκίνησα το max payne 3 αλλα δεν .... βαρέθηκα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.