Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Ρε παιδια εβαλα και παιζω λιγο fifa14.Ειναι λιγο τραγικα τα γραφικα?Η εστω σαν το 13.

Γιατι για xbox1/ps4 που εχω δει εχει αρκετα καλα γραφικα.

Εχουν κανει πατατιες?

Γενικα 2-3 ματς που επαιξα με απογοήτευσε.Στασιμότητα,μια απο τα ιδια με το περσινο μου φαινεται.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα και παιζω λιγο fifa14.Ειναι λιγο τραγικα τα γραφικα?Η εστω σαν το 13.

Γιατι για xbox1/ps4 που εχω δει εχει αρκετα καλα γραφικα.

Εχουν κανει πατατιες?

Γενικα 2-3 ματς που επαιξα με απογοήτευσε.Στασιμότητα,μια απο τα ιδια με το περσινο μου φαινεται.

Στο PS4 που το έπαιξα, είναι τρομερό! Πολύ καλύτερο gameplay και πιο εμπλουτισμένο με κινήσεις, animations κτλπ. Στο PC & PS3 είναι μια σκάλα κάτω, περίπου σαν το 13 με καλύτερα γραφικά. Δεν ξέρω, μάλλον έβαλαν καινούρια engine για να προωθήσουν το PS4.

Link to comment
Share on other sites

Το Last of us είναι το παιχνίδι πως όταν ο άλλος σου λέει το pc gaming είναι ανώτερο bla bla bla του λες Last of us και του κλείνεις το στόμα.

Ontopic οι αποικοι του catan στο κινητό :-P

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σημερα το πρωί το Guacamelee!!

Δεν επαιξα πολυ ακομα αλλα μ'αρεσε πολυ!

πρέπει να ειναι πολύ καλό.

Εγώ τελειωσα το Knack.

Ειναι ευκολα το καλυτερο πλατφορμερ της δεκαετιας. Ηταν αρκετα ψηλα το Rayman αλλα ηταν και 2D. Το Knack δεν ειναι με τιποτα για 5ρια. Για ακομα μια φορα μου δοθηκε να καταλαβω πως τα reviews τα κανουν κομπλεξικοι και πληρωμενοι, οπως επισης πως οι gamers γενικα μασανε κουτοχορτο. Ο,τι βαθμους βλεπουν αριστερα και δεξια, τους ενστερνιζονται και τους αποδεχονται ακριτα.

Αδιαφορο μα υπαρκτο σεναριο , ΑΨΟΓΟ platformer ομως ... Με πολλα ψωμια μεχρι το platinum. ευκολα 2-3 playthroughs ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.