Jump to content


Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελείωσα το Contrast. Εκπληκτική ιδέα, μοναδική, ο τρόπος που ο χαρακτήρας "έπαιζε" με τις σκιές πραγματικά με εντυπωσίασε. Όμορφα και κατανοητά puzzle, έδεναν με την ιστορία η οποία ήταν αρκετά συγκινητική και αφήνει υπονοούμενο για sequel.

Δυστυχώς δεν ήταν καλή η κίνηση του χαρακτήρα, κολούσε σε γωνίες, σε αντικείμενα, γενικά είχε πολλά bugs που σε συνδυασμό του autosave με εκνεύρισαν. Ειδικά το πειρατικό πλοίο μου πήρε όσο όλο το υπόλοιπο παιχνίδι, 4 φορές το έκανα.

Στα 15€ δεν θα το συνιστούσα, αλλά αν πέσει κάτω από τα 10€ αξίζει να το δοκιμάσετε.

Link to comment
Share on other sites

Blade and Soul China με "english patch" και 340ms ping.

Στους κατοίκους της Αrborea παίζει κανείς στον Fraya?

ειναι το παιχνιδι στα αγγλικα? quests και τα σχετικα... ?

θελω πολυ αγρια να το δοκιμασω αλλα οσπου να το φερει η NCsoft.... ζητω που καικαμε

μπορεις μηπως να στειλεις σε πμ , του πως να το βρω ?

Link to comment
Share on other sites

Ε, απ' το να σου πω "Auf Griechisch bitte", καλύτερα. ;)

Δεν πειράζει, καλή καρδιά. :beer:

Δηλαδή ήθελες να γράψω "κανε με έτοιμα φιλιας" για να όλο σωστό και μην το δει κανένας και μας κάνει μήνυση? και τι διαφορα έχει το κανε με "add" με το κανε με "αντ" στο πως θα το διαβάσει κάποιος?

Από ότι κατάλαβα την Γερμανική φράση την έγραψες ειρωνικά μιας και είδες ότι μένω Γερμανία, δεν πεζή ρολο διότι είμαι μονο 3 χρονια εδώ λόγο δουλειάς. Δεν είμαι κάνας Έλληνας που μεγάλωσε Γερμανία, και ούτε με κάνει ανορθόγραφο μια ελληνική φράση γραμμένη στα αγγλικά.

Έγινε επεξεργασία από Cguevara
Link to comment
Share on other sites

Μα στον Killian? *Ανοίγει youtube αναζήτηση "Τera pvp" 30.000 αποτελέσματα και όλα είναι με pvp 40+ σε 30- maps* Μετά απο αυτό εγώ έγινα pve hero ουτε καν battleground.

Όντως καλύτερα να είχα αρχίσει σε έναν PVE server και μετά στα 60 να έκανα Transfer σε PVP.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ήθελες να γράψω "κανε με έτοιμα φιλιας" για να όλο σωστό και μην το δει κανένας και μας κάνει μήνυση? και τι διαφορα έχει το κανε με "add" με το κανε με "αντ" στο πως θα το διάβαση κάποιος?

Από ότι κατάλαβα την Γερμανική φράση την έγραψες ειρωνικά μιας και είδες ότι μένω Γερμανία, δεν πεζή ρολο διότι είμαι μονο 3 χρονια εδώ λόγο δουλειάς. Δεν είμαι κάνας Έλληνας που μεγάλωσε Γερμανία, και ούτε με κάνει ανορθόγραφο μια ελληνική φράση γραμμένη στα αγγλικά.

Συμφωνώ !
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION] Δεν απάντησα σκοπίμως, για να αποφορτίσω το κλίμα. Χαλαρώστε λιγάκι και αναλογιστείτε αν το μέτριο χιούμορ δικαιολογεί τέτοια αντίδραση. Αν η πρόθεσή μου ήταν να εντοπίζω ανορθογραφίες, θα επέλεγα κάποια από τις υπόλοιπες τέσσερις του μεταγενέστερου μηνύματος. Το θέμα είναι λήξαν από την πλευρά μου.

Link to comment
Share on other sites

Mechwarrior Online!http://mwomercs.com/

Συναρπαστικό online game,δύσκολο στον χειρισμό για όσους δεν ασχολήθηκαν ποτέ με τα mechwarriors και ακόμα με πολλά bugs θα έλεγα αλλά πραγματικά είναι ότι πρέπει για τις λίγες στιγμές που διαθέτω για gaming και μου αρέσει γενικα γιατί ήμουν φαν των mehchwarriors..καμία σχέση με άλλα mmo που ασχολήθηκα παλιά κ έπρεπε να κολλάω στην οθόνη για κάνα 4ώρο!φυσικά όσο περνάει ο καιρός το βελτιώνουν!Έχουν πολλά σχέδια οι devs αν κ τα πραγματοποιούν με ρυθμούς χελώνας..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.