Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τι παιχνίδια να παίξουμε ρε παίδες?

Δεν υπάρχει τίποτα..

Το BF4 δεν τον ευχαριστιέσαι..

Το WoW μου τελείωσε η Game Card αλλά οκ είναι χαλαρά πραγματάκια..

DOTA 2 / LOL / HON και αυτά δεν έχω όρεξη καθόλου..

Δεν ξέρω τι να κάνω με το PC παρά μόνο ταίνίες σειρές..

Και BF4 αλλά με τα Disconnect τις Buggies τα FPS και όλα αυτά ούτε που έχω όρεξη..

Link to comment
Share on other sites

παίξε path of exile

Οχι μωρέ δεν τα μπορώ αυτά..

Είναι και αυτό το θέμα ότι δεν ξέρω τι να παίξω..

Racing τίποτα καλό

FPS τίποτα καλό..

Σκεφτόμουν κάτι (Δεν ξέρω)

Παιχνίδια υπάρχουν πολλά..

θα ήθελα και τύπου Saints Row GTA sleeping Dogs..

Αλλα δεν υπάρχει κάτι

Strategy τα βαριέμαι.. Για να έπαιζα κάτι σε Rome κτλπ..

Role Playing δεν ξέρω τώρα τι και πώς..

Έλεγα για Dark Souls αλλα δεν μου γεμίζει το μάτι..

Link to comment
Share on other sites

The cat lady.

Horror adventure που κατ'ουσία καταπιάνεται με το πρόβλημα της κατάθλιψης. Παιχνίδι με σεναριακό βάθος και καλλιτεχνική άποψη. Πολύ ασυνήθιστος τίτλος. Προτείνεται για τους λάτρεις των movie-games.

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Contrast. Εκπληκτική ιδέα, μοναδική, ο τρόπος που ο χαρακτήρας "έπαιζε" με τις σκιές πραγματικά με εντυπωσίασε. Όμορφα και κατανοητά puzzle, έδεναν με την ιστορία η οποία ήταν αρκετά συγκινητική και αφήνει υπονοούμενο για sequel.

Δυστυχώς δεν ήταν καλή η κίνηση του χαρακτήρα, κολούσε σε γωνίες, σε αντικείμενα, γενικά είχε πολλά bugs που σε συνδυασμό του autosave με εκνεύρισαν. Ειδικά το πειρατικό πλοίο μου πήρε όσο όλο το υπόλοιπο παιχνίδι, 4 φορές το έκανα.

Στα 15€ δεν θα το συνιστούσα, αλλά αν πέσει κάτω από τα 10€ αξίζει να το δοκιμάσετε.

Ενω σαν ιδεα ηταν αριστο και περιμενα κατι πραγματικα για τα γουστα μου, η ξενερα ξεκιναει με το πρωτο bug που ριχνεις ενα σαλτο και ...βρισκεσαι εκτος πραγματικοτητας... Με τοσα bugs σε κανουν να νοιωθεις μαλ...κας να το αγορασεις και να γινεις beta tester (γιατι οταν ενα παιχνιδι η προγραμμα εχει τοσα bugs και μαλιστα εμφανεστατα δε μπορει να θεωρηθει ουτε καν pre-rc αλλα ξεκαθαρη beta).

Ελπιζω το 2 να ειναι και στο τεχνικο κομματι ενταξει (μοιαζει να γινει σειρα μαλλον) ωστε να το εκτιμησουμε καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Θες να του ζητήσεις να βγείτε ραντεβού; ;)

Strike Suit Zero. Ενδιαφέρουσα ιδέα, κακή υλοποίηση. Τεράστια χαμένη ευκαιρία, θα μπορούσε να ήταν εξαιρετικό. Πάντως ελπίζω ότι θα το πάω μέχρι τέλους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.