Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 5/5/2018 at 9:55 PM, edward said:

Παίζω Titanfall2 το τερμάτισα,βάζω το World in Conflict(ποιός το θυμάται?) το ξανατερμάτισα και τη Δευτέρα ραντεβού με τον οφθαλμίατρο.:hehe:

τι λέει  το Titanfall 2?  αξίζει η αγορά?

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Styx - Shards of Darkness. Αρκετά μέτριο σε όλα. Σενάριο, χαρακτήρες, gameplay, γραφικά. Παίζοντάς το full stealth, δεν το απόλαυσα. Αλλά βαριέμαι να το ξανατελειώσω full combat.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος hurin έγραψε:

Τέλος το Styx - Shards of Darkness. Αρκετά μέτριο σε όλα. Σενάριο, χαρακτήρες, gameplay, γραφικά. Παίζοντάς το full stealth, δεν το απόλαυσα. Αλλά βαριέμαι να το ξανατελειώσω full combat.

Είχα παίξει το πρώτο και μου είχε αφήσει (παρά το επαναλαμβανόμενο, από ένα σημείο και μετά, του gameplay) θετικές εντυπώσεις. Το δεύτερο φαινόταν ακόμη καλύτερο και σκόπευα να το πάρω κάποια στιγμή. Αν μπορείς (χωρίς spoiler) να μου πεις τι σ' ενόχλησε, θα ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2018 at 11:31 AM, DEADLAZARUS said:

Είχα παίξει το πρώτο και μου είχε αφήσει (παρά το επαναλαμβανόμενο, από ένα σημείο και μετά, του gameplay) θετικές εντυπώσεις. Το δεύτερο φαινόταν ακόμη καλύτερο και σκόπευα να το πάρω κάποια στιγμή. Αν μπορείς (χωρίς spoiler) να μου πεις τι σ' ενόχλησε, θα ήμουν ευγνώμων.

 

Δεν είχα παίξει το 1ο καθώς είχα διαβάσει για πολύ κακό χειρισμό. ΚΑι στο 2ο έχει κακό χειρισμό, το platforming είναι πολλές φορές να μαντέυεις που μπορείς να πας. Το σενάριο της πλάκας, οι χαρακτήρες χωρίς ενδιαφέρον, ενώ το τέλος τραγικό. Κόβεται τόσο απότομα λες και αφήσαν το παιχνίδι στη μέση.

Το stealth είναι σε καλύτερη μοίρα.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παίζω παράλληλα το Assassins Creed Black Flag και For Honor.Και τα δύο δωρεάν απο uplay.Ωραίοι τίτλοι για καλοκαιράκι περνάει η ώρα το βράδυ.

 

Επίσης έστειλα ένα μήνυμα με κλάματα και παρακάλια στην Techland να βγάλει πιο νωρίς το Dying Light 2 και περιμένω απάντηση.:online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Είπα να δοκιμάσω το We Happy Few μιας και φαινόταν ενδιαφέρον αλλά πρόκειται για μεγάλη απογοήτευση.

Τα λεφτά που ζητάνε είναι τουλάχιστον αστεία, ίσως σε 1-2 χρόνια που θα έχουν διορθώσει τα μισά bugs και έχουν κάνει αρκετές αλλαγές τότε ίσως αξίζει 20€

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.