Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

You're in my mind :p Ούτε εγώ είχα την 1070 αλλά ούτε και τον 8700k (δεν υπήρχαν :hehe:

Πλέον είναι smooth η κατάσταση :) Συν τοις άλλοις, στα 4€ το πήρα καθώς και την υπόλοιπη τριάδα στα 8.99 από fanatical, τα οποία θα ξαναπαίξω (τα είχα παίξει..." πλαγίως :p  -ξέρω, απαράδεκτος ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τέλος το Dragon Age Inquisition. Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αντιπαρατεθεί με Witcher 3 - Divinity Original Sin. Εντελώς άψυχο, αδιάφοροι χαρακτήρες (με μπόλικη sjw σαπουνόπερα), άδειοι άψυχοι χάρτες, άθλια side-quests. Αχταρμάς οι μάχες, έβαλα mod για να μην ασχολούμαι. Μόνο το σενάριο κάτι έλεγε.

Και να που ήρθε ο καιρός που τα dlc είναι καλύτερα από το main game. Και μάλιστα πληρώνεις εξτρά για το πραγματικό τέλος (Trespasser dlc).

Κάπως έτσι οραματιζόντουσαν να μας αρμέγουν. Και τότε έσκασε το Witcher 3 και άλλαξε τα δεδομένα (μέχρι και το Assassins Creed έγινε επιτέλους RPG). Άσε πόσο θα καθυστερήσει το Fallout 5...

Θα πρέπει να έχουμε π.W3. και μ.W., κατά το π.Χ. και μ.Χ.

Έγινε επεξεργασία από hurin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πηρα δωρεαν το Destiny 2 απο το battle net. Ειπα να το ξεκινησω και το ξεκινησα. Φαινεται αρκετα ενδιαφερον, αν και εχω παιξει ελαχιστα. Την εισαγωγη και κανα δυο πρωτεες αποστολες. Το χει παιξει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Πηρα δωρεαν το Destiny 2 απο το battle net. Ειπα να το ξεκινησω και το ξεκινησα. Φαινεται αρκετα ενδιαφερον, αν και εχω παιξει ελαχιστα. Την εισαγωγη και κανα δυο πρωτεες αποστολες. Το χει παιξει κανεις;

 

 

Αξιζει ?Θελει να χτυπας ενσημο καθε μερα? Βλεπω που λεει πως ειναι 100GB και με αποθαρρυνει εντελως

Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

 

 

Αξιζει ?Θελει να χτυπας ενσημο καθε μερα? Βλεπω που λεει πως ειναι 100GB και με αποθαρρυνει εντελως

 

Δεν εχω ιδεα. Εγω πεμπτη το κατεβασα σημερα το ετρεξα πρωτη φορα. Δεν εχω καν ιδεα του ποσο μεγαλος ειναι ο χαρτης. Η αρχη παντως ωραια ηταν και φαινεται να εχει και ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να γράψω και εγώ για το destiny 2

 

Προσωπικά πιστεύω οτι αξίζει 100% να αφιερώσει κάποιος ~10 ώρες για το campaign του. Τα γραφικά του είναι φανταστικά, ο nathan fillion όπως πάντα εξαιρετικός και το shooting του είναι απολαυστικό.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το forsaken που είναι σε προσφορά στα 30€ το οποίο περιλαμβάνει όλα τα expansions που έχουν βγει μέχρι σήμερα.

 

Προτείνω να το προσθέσουν όλοι στο account τους, είναι δωρεάν μέχρι τις 18.

 

Στον αντίποδα υπάρχει πάντα και το warframe, που έβγαλε και μεγάλο update, αλλά δεν μου αρέσει το στυλ και δεν είναι τόσο προσβάσιμο σε σχέση με το destiny.

Το θεωρώ τραγικό δηλαδή όταν διαβάζω οτι ο καινούριος παίχτης καλό είναι να έχει και ένα faq/wiki ανοιχτό όταν παίζει για να ξέρει που πρέπει να πάει και τι πρέπει να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.