Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Ξεκίνησα το styx: shards of darkness. Ενδιαφέρον φαίνεται, αν και οσμίζομαι μια βελτιωμένη έκδοση του πρώτου styx και τίποτα παραπάνω. Θα δείξει.

Επέστρεψα, πάντως, στα single player games μετά από ένα και πλέον χρόνο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους τερματησα το farcry 5  , το οποιο ειχα παρατησει λιγο πριν σκοτωσω τον 3ο κακο , οποτε δεν μου πηρε και πολυ . 

https://imgur.com/a/99QPKvk

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Επιτελους τερματησα το farcry 5  , το οποιο ειχα παρατησει λιγο πριν σκοτωσω τον 3ο κακο , οποτε δεν μου πηρε και πολυ . 

https://imgur.com/a/99QPKvk

Κουκλάκι ψεύτικο :bleh: 

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Bioshock 2 και τώρα παίζω το dlc του, minerva's den

 

Για κάποιο περίεργο λόγο δεν είχα ασχοληθεί με το 2.

Εντάξει δεν υπάρχουν λόγια για όλη την σειρά, άνετα στα 10 καλύτερα παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ.

 

Για όσους δεν τα έχουν παίξει το Bioshock collection (όλη η τριλογία μαζί με όλα τα dlc) βγαίνει στα 9€ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Bioshock 2 και τώρα παίζω το dlc του, minerva's den
 
Για κάποιο περίεργο λόγο δεν είχα ασχοληθεί με το 2.
Εντάξει δεν υπάρχουν λόγια για όλη την σειρά, άνετα στα 10 καλύτερα παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ.
 
Για όσους δεν τα έχουν παίξει το Bioshock collection (όλη η τριλογία μαζί με όλα τα dlc) βγαίνει στα 9€ 
Μπορείς να παίξεις το 2 δίχως να έχεις παίξει το 1?

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wargasm said:

Μπορείς να παίξεις το 2 δίχως να έχεις παίξει το 1?

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Δεν θα το πρότεινα.

Γιατί όμως να μην τα παίξεις με την σειρά; ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, wargasm said:

μαζι σου.
Απλη ερωτηση εκανα. ;)

Τα Remastered να φανταστω δεν εχουν καποια διαφορα σε gameplay σωστα?
 

 

Ναι βρε δε παρεξηγώ.

Διαφορές σε gameplay όχι δεν έχουν, λίγο καλύτερα textures. Περισσότερο νόημα για τις κονσόλες έχουν οι remastered εκδόσεις.

Έγινε επεξεργασία από rip_noob
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wargasm said:

Μολις τα τσιμπησα! :)
Μαζι με dying light και quantum break.

 

Πολύ χαίρομαι, παίξτα με τη σειρά και αφιέρωσε τους χρόνο. Πρόκειται για παιχνίδια με πλούσια ιστορία η οποία ξεδιπλώνεται μέσα από τα audio logs που βρίσκεις.

 

Γράψε τις εντυπώσεις σου αμα θες όταν τα τελειώσεις.

 

Το dying light το τερμάτισα και το βρήκα απίστευτα διασκεδαστικό, του χρόνου βγαίνει και η συνέχεια.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος wargasm έγραψε:

Μολις τα τσιμπησα! :)
Μαζι με dying light και quantum break.

Γιώργο, όταν τελειώσεις το quantum break, γράψε, σε παρακαλώ, τις εντυπώσεις σου. Σκεφτόμουν να το πάρω κάποια στιγμή, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει. Εδώ και καιρό, πάντως, το έχουν σε καλή τιμή τα κλειδάδικα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DEADLAZARUS said:

Γιώργο, όταν τελειώσεις το quantum break, γράψε, σε παρακαλώ, τις εντυπώσεις σου. Σκεφτόμουν να το πάρω κάποια στιγμή, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει. Εδώ και καιρό, πάντως, το έχουν σε καλή τιμή τα κλειδάδικα.

 

+1 για Quantum Break. Βρίσκεται στα όρια παιχνιδιού-ταινίας και μπορεί κ η γυναίκα να το παρακολουθεί άνετα.

Το θεωρώ καλύτερο από Alan Wake και γενικά το βάζω (ίσως) στο top 10 single player ever...

 

On topic:

Assassin's Creed Odyssey (108 ώρες and counting...)

Το παιχνίδι είναι έπος. Έχω παίξει εκατοντάδες παιχνίδια γενικά, και σε αυτό πιάνω τον εαυτό μου να μένει με ανοιχτό το στόμα από τις εικόνες που συναντώ.

 

Battlefield V

Δε μπαίνω τόσο συχνά όσο υπολόγιζα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ δεν επαιζα μονο BFV θα ηθελα και εγω το Quantum Break. Απο τοτε που βγηκε ηθελα να το παιξω αλλα δεν. Μαλλον καπου εκει βγηκε το BF1 και μετα δεν ξαναπαιξα τιποτα απολυτως τα τελευταια 2.5 χρονια (νομιζω επαιξα 1 μηνα forza horizon 3)

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GFFermari έγραψε:

Το θεωρώ καλύτερο από Alan Wake

 

a9af8cd2773f45cd3056042c888cb32f7e3d9b70

:bleh:

To AC είναι παιχνίδι το πολύ 50 ώρες. Με το grinding και τα μέρη που θα έπρεπε να σου ανοίγει στο main story αλλά ΔΕΝ το κάνει, γίνεται πάνω από 100. Οκ, διασκεδαστικό πάντως. To ευχαριστήθηκα αν και το τέλος με χάλασε λίγο 

Το quantum break ευχάριστο, αρκετά linear και μικρό αλλά διηγείται καλά ότι έχει να πει. Δεν είναι αμάν και τι αλλά στην τιμή που κυκλοφορεί κι αυτό, είναι δωρεά :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.