Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 5/2/2019 at 8:22 PM, tommybertsen said:

Μικρό και όμορφο, εικαστικά απίθανο, δεν βρίσκεις ; :) 

 

Φοβερή ατμόσφαιρα και γραφικά εκεί που δεν το περιμένεις...

 

Στο μεταξύ, με το Witcher έμπλεξα, έλεγα να μην παίξω τα 1-2 και να πάω στο 3, μετά πήγα στο 2 και τελικά παίζω το 1 που το ξεκίνησα και κόλλησα....lol!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα το PREY, μου άρεσε πολύ. Οι κακές κριτικές νομίζω οτι ήταν απλώς από παίκτες που δεν έχουν υπομονή και θέλουν να περνάει το παιχνίδι στο "έτσι". Το μόνο ενοχλητικό είναι τα σχετικά λίγο όπλα και τα εκτενή respawns προς το τέλος του παιχνιδιού, αλλά δεν ενοχλεί ιδιαίτερα, έχει μια λογική.

Έγινε επεξεργασία από konnos
Link to comment
Share on other sites

Το PREY είναι στη λίστα μου ακριβώς επειδή είναι διαφορετικό. Τελείωσα πρόσφατα το Doom 2016 οπότε θα ήθελα κάτι άλλο σε FPS..αφού τελειώσω το Witcher 1 γιατί είναι μεγάλο και είμαι ακόμα στη μέση του Chapter 2. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τέρμα το Witcher 1 το οποίο τελικά μου άρεσε πολύ αλλά μου φάνηκε εύκολο στις μάχες ακόμα και στο Hard. Έκανα και grinding όμως και ΟΛΑ τα quests οπότε έφτασα level 49 στο τέλος και με Full Igni + potions τους τσάκιζε όλους μαζικά o Geralt.. Μεγάλο παιχνίδι πάντως.

 

Τώρα ξεκίνησα το Witcher 2 στο Dark difficulty (αυτό μου πρότεινε από το tutorial) και είμαι στο Chapter 1. Θα πάω για "Caster Build"....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witcher 3

Είμαι level 12 ακόμα και το παιχνίδι μου φαίνεται ΤΕΡΑΣΤΙΟ!! Κάνω όσο περισσότερα side quests κατά προτεραιότητα βέβαια...

Σκεφτόμουν να ακολουθήσω τη συμβουλή να παίξω τα 1 & 2 πρώτα αλλά τα γραφικά δεν με τρελαίναν και πίστευα πως θα ξενερώσω...

Βέβαια, φαίνεται να έχουν δημιουργήσει τεράστια μυθολογία που λογικά θα εκτιμούσα περισσότερο αν τα είχα παίξει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με τη καταντια του bfv το οποιο παρατησα και παιζω μια στη χαση και μια στη φεξη, ξαναεπιασα το rise of the tomb rider. Το εοχα παιξει πολυ λιγο αλλα αυτη τη βδομαδα ειχα λιγο χρονο και το τερματισα το main story. 70% completion εφτασα γιατι δεν εκανα πολλα side quests και θα γυρισω να τα κανω τωρα. Παρα πολυ ωραιο. Πολυ καλο. 

 

Τωρα λεω να παιξω κανενα ac. Ποιο προτεινετε αναμεσα στο III ,unity και black flag που τα ειχα παρει απο τα δωρεαν του uplay?

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, giorgos2187 said:

Με τη καταντια του bfv το οποιο παρατησα και παιζω μια στη χαση και μια στη φεξη, ξαναεπιασα το rise of the tomb rider. Το εοχα παιξει πολυ λιγο αλλα αυτη τη βδομαδα ειχα λιγο χρονο και το τερματισα το main story. 70% completion εφτασα γιατι δεν εκανα πολλα side quests και θα γυρισω να τα κανω τωρα. Παρα πολυ ωραιο. Πολυ καλο. 

 

Τωρα λεω να παιξω κανενα ac. Ποιο προτεινετε αναμεσα στο III ,unity και black flag που τα ειχα παρει απο τα δωρεαν του uplay?

Είναι αρκετά διαφορετικά μεταξύ τους, αλλά αν θέλεις μόνο ένα, παίξε το Black Flag.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.