Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

πριν 18 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

 

Aν συνεχισεις ετσι, δε θα τελειωσεις ποτε. Στο λεω γιατι δεν ειναι μονο ο χαρτης της Ελλαδας...Εχει κ αλλους.

(το γεγονος οτι εχεις δει καθε περιοχη στην Ελλαδα ειναι καλο βεβαια, γιατι θα εκτιμησεις την αισθητικη πινελια στους αλλους χαρτες.)

 

BTW εχω 173 ωρες παιχνιδιου κ ακομα δεν εχω τελειωσει το main story. Βασικα μολις εφτασα στον τελευταιο χαρτη του παιχνιδιου.

*Δε σου λεω ονοματα των χαρτων, περιοχες κλπ για να τα δεις μονος κ να κλαψεις. :D

image.png

 

Κάπου εδώ σταμάτησα εγώ :p 

Link to comment
Share on other sites

Εχεις παιξει τα DLC ή μονο Ελλάδα?

Αν οχι, αξιζει να τα δεις. Εστω για το περιβαλλον των χαρτων. Η πλοκη δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο αλλα η μυθολογια συνεχιζει να δινει ρεστα με τους χαρακτηρες που συναντας.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Με τον ρυθμό που (δεν) παίζω  πλέον, θα χρειαστώ κάνα χρόνο για το origins και άλλο τόσο για το odyssey.

Κλάψε με, μάνα, κλάψε με...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

το Odyssey το άφησα λιγάκι στην ακρη ...να ξανανιώοσυμε λίγο την ατμόσφαιρα αφού ξεφύγουμε με κάτι άλλο.

Καταπιάστηκα με το SW Fallen Order.. Πολύ Ενδιαφέρουσα η ιστορία και τα cinematics κτλ...το στυλ παιχνιδιού (darksouls, shekiro) δεν ειναι αυτό που προτιμώ όμως...δυσκολεύομαι (ως JEDI MASTER που προσπαθω να το παίξω τρομάρα μου ) ...

ΡΕ ΣΕΙΣ...ΕΝΑ RPG ΚΟTOR θέλουμε !!! ή έστω ας αντεγραφαν το Odyssey στις μάχες, abilities κτλ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ξανάπιασα το Factorio με την Καραντίνα, το προηγούμενο το είχα αφήσει κάπου στις 150-200 ώρες γιατί είχα καεί τελείως.

Τώρα είμαι στις 58 ώρες gameplay από την προηγούμενη Πέμπτη, είναι περίπου το 8ωρο που θα δούλευα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να παίξω WοT και LOL. Πάπαλα με τους γεμάτους servers.

 

Ήρθε μάλλον η ώρα να ξανασχοληθώ με κάτι Single player.  Kαινούργια δεν παίζει γιατί είναι όλα ίδια και αδιάφορα για μένα. Θα ξεσκονίσω μάλλον τα παλιά adventures της Sierra που δεν είχα παίξει ποτέ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μία ώρα πριν, το μέλος intercoolerr730 έγραψε:

mafia!!

αλλα εχω κολλησει στο τελος του παιχνιδιου ??

υ.γ: τα γραφικά είναι απαίσια αλλα το story πολυ καλο!

image.png

Ehm :p Δεν γίνεται να θες και καλά γραφικά, ειδικά αν παίζεις το πρώτο Mafia. 

 

Αν εννοείς το Μafia 3 που βγήκε πριν 3.5 χρόνια, απαίσιο σε γραφικά δεν το λες (ούτε και state of the art του 2016), αλλά είναι ένα game με τρομερά bugs, με επαναλαμβανόμενο gameplay και με Story που πραγγματικά, με άφησε ασυγκίνητο. 

πριν 4 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ori and the blind forest. Δηλώνω ερωτευμένος. Διαμαντάκι.

 

Νωρίς το ανακάλυψες :p 

Η καραντίνα θα σε κάνει να ανακαλύψεις κι άλλα.

Hint: O dev του ξεκίνησε κάποιο διαφορετικό πρότζεκτ, υποπτεύομαι θα είναι διαμαντάκι as well.

 

Εγώ πάλι, παίζω το "Disaster Report 4". Αν και δεν είμαι της Japanίλας, δεν ξέρω τι συνέβη με δαύτο :bleh: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

image.png

Ehm :p Δεν γίνεται να θες και καλά γραφικά, ειδικά αν παίζεις το πρώτο Mafia. 

 

Αν εννοείς το Μafia 3 που βγήκε πριν 3.5 χρόνια, απαίσιο σε γραφικά δεν το λες (ούτε και state of the art του 2016), αλλά είναι ένα game με τρομερά bugs, με επαναλαμβανόμενο gameplay και με Story που πραγγματικά, με άφησε ασυγκίνητο. 

Νωρίς το ανακάλυψες :p 

Η καραντίνα θα σε κάνει να ανακαλύψεις κι άλλα.

Hint: O dev του ξεκίνησε κάποιο διαφορετικό πρότζεκτ, υποπτεύομαι θα είναι διαμαντάκι as well.

 

Εγώ πάλι, παίζω το "Disaster Report 4". Αν και δεν είμαι της Japanίλας, δεν ξέρω τι συνέβη με δαύτο :bleh: 

Το ori and the will of the wisps είναι στα must have.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

image.png

Ehm :p Δεν γίνεται να θες και καλά γραφικά, ειδικά αν παίζεις το πρώτο Mafia. 

 

Αν εννοείς το Μafia 3 που βγήκε πριν 3.5 χρόνια, απαίσιο σε γραφικά δεν το λες (ούτε και state of the art του 2016), αλλά είναι ένα game με τρομερά bugs, με επαναλαμβανόμενο gameplay και με Story που πραγγματικά, με άφησε ασυγκίνητο. 

ναι το πρώτο είναι! αρχαίο game! ?  και ναι μόλις κατάφερα και τερμάτισα!! ?

σειρά έχει το watch dogs 2! ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.