Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

Το στορυ είναι καλό. Οι αποστολές είναι μια από τα ίδια αλλά η ubisoft έκανε πολύ καλή δουλειά με τη χρήση της μυθολογίας.

 

!!! συγγνώμη, έβγαλες συμπέρασμα για το παιχνίδι βγάζοντας απλώς την Κεφαλονιά???

 

Πάντως σε ζηλεύω. Μακάρι να γινόταν να το ξεχνουσα με κάποιο τρόπο ώστε να το ξανά έπαιζα από την αρχή.

Δεν με ψήνει μέχρι στιγμής το παιχνίδι.

Μου θυμίζει το black flag.

Ανοίγεις το menu και βλέπεις τα quests να μαζεύονται. Η ιστορία χάνεται ανάμεσα στις ατελείωτες αποστολές και τους αδιάφορους δευτερεύοντες χαρακτήρες.

Τέλος πάντων, μπορεί και να είμαι άδικος. Θέλει τον χρόνο του το παιχνίδι, ειδικά αν σκεφτώ πόσα πράγματα έχει να κάνεις.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Μου θυμίζει το black flag.

 

Πως ακριβώς είναι κακό αυτό, δεν ξέρω. Είπαμε το παιχνίδι, έως ένα βαθμό, είναι κάπως νερόβραστο και θυμίζει το Origins αλλά προχωράς και δεν έχει σχέση, έχει πολλές βελτιώσεις. Το αδικείς και στο έχω ξαναπεί.

Link to comment
Share on other sites

Nioh 2. Αγορασα το deluxe που δινει season pass, μεταλλικη θηκη και art book.

Το παιχνιδι ειναι αλλου. Θελει προσοχη γιατι δεν υπαρχει pattern και μπορει να παλευεις απο 10 δευτερολεπτα μεχρι 2 λεπτα για εναν αντιπαλο ειδικα αν ειναι yokai. Αφθονο γελιο με το πως πεθαινεις ωρες ωρες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Πως ακριβώς είναι κακό αυτό, δεν ξέρω. Είπαμε το παιχνίδι, έως ένα βαθμό, είναι κάπως νερόβραστο και θυμίζει το Origins αλλά προχωράς και δεν έχει σχέση, έχει πολλές βελτιώσεις. Το αδικείς και στο έχω ξαναπεί.

 

Οπότε μεταξύ Origins και Odyssey φαντάζομαι προκρίνεις το δεύτερο;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

 

Οπότε μεταξύ Origins και Odyssey φαντάζομαι προκρίνεις το δεύτερο;

Είναι misthios, μην τον ακούς?..

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

 

Οπότε μεταξύ Origins και Odyssey φαντάζομαι προκρίνεις το δεύτερο;

Το Odyssey είναι ένα κατά πολύ βελτιωμένο origins. Όπως έχω πει κι άλλες φορές, αν δούμε το game σαν AC, δεν θα μας αρέσει, γιατί δεν είναι AC. Έχει χάσει την ταυτότητά του. Αν λεγόταν "Alexios&Kassandra - The Curse" θα το βλέπαμε με άλλο μάτι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 4 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

xcom2 war of the chosen....θυμήθηκα τα παλιά ...απλά φοβερό ... και δύσκολο

Περιμένω να δω πότε θα πέσει η τιμή του σε κάτι πιο φυσιολογικό... Αρχική τιμή 40€ και historical low 14€ για ένα expansion;

Link to comment
Share on other sites

Παίζουμε το Song Of Horror, ένα πολύ ενδιαφέρον horror adventure. 

Παίζουμε ταυτόχρονα και το The Council (το'χω παίξει μέχρι τη μέση αλλά πλέον μαζί με τη σύντροφο).

Επίσης, συνεχίζεται σιγάααα σιγά το RDR2. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, honda22 said:

Τώρα που έγινα mod παίζω με κάρτες ταρώ

άμα είναι έτσι τότε εγώ μάλλον γεννήθηκα σουπεραντμιν. Όχι ταρώ βέβαια -σιχαίνομαι αστρολογίες κλπ- αλλά κι η πασιέντζα κοντά είναι.

 

5 hours ago, tommybertsen said:

Παίζουμε ταυτόχρονα και το The Council

έλα, αρρώστια! Δεν τ κατέβασα όταν το γράψατε αλλά από τα εκατοντάδες παιχνίδια που γράφετε εδώ πέρα είναι το μοναδικό που μου κίνησε την περιέργεια.

Παίζω αποκλειστικά CIV, το 5, όχι αυτήν την περίοδο όμως, πάντα single player, μου έχετε κάνει ζημιά που δείξατε την προσοφορά στο Epic για το 6, ελπίζω να αντισταθώ επιτυχώς και να καταφέρω να το γειώσω μέχρι να λήξει η προθεσμία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Παίζω αποκλειστικά CIV, το 5, όχι αυτήν την περίοδο όμως, πάντα single player, μου έχετε κάνει ζημιά που δείξατε την προσοφορά στο Epic για το 6, ελπίζω να αντισταθώ επιτυχώς και να καταφέρω να το γειώσω μέχρι να λήξει η προθεσμία.

Παρε το 6 ετσι και αλλιως δωρεαν θα ειναι αλλα συνεχισε να παιζεις το 5 κατα τα λεγομενα του γιου μου ειναι ανωτερο.

Αν το εχεις στο steam υπαρχουν πληθωρα σεναριων χαρτων κτλ. Αν παλι δεν το εχεις εκει υπαρχει μεθοδος να τα κατεβασεις.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα το far cry 5 . ωραία γραφικά , ωραία ατμόσφαιρα αλλά ένα μειονέκτημα μέχρι τώρα . οι άνθρωποι δεν πέφτουν όπως τα άλλα φπς . είναι λίγο περίεργη η μηχανική των βολών . και επίσης το icue μου κάνει νερά όταν ανοίγω το παιχνίδι . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λόγω αρκετού χρόνου τα παρακάτω και μερικά καθυστερημένα:

COD: Remastered MWF

Gears 5

Battlefield V

Doom Eternal

Metro Exodus

Wolfestein Youngblood

Duke Nuked Forever 2017

Rise of the Triad Reloaded

Sniper Ghost Warrior Contracts Hoodlum

Screamer 2 GOG

Jack Keane 2

Far Cry New Dawn

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.