Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

520554856_Screenshot2021-02-2021_04.thumb.jpg.d814894609417284c6d044eb6dde0a3e.jpg

 

 

Έχοντας διαβάσει ότι πρέπει να περπατάς ΑΠΕΙΡΑ για να καταφέρεις απλά να αρχίσεις να μπαίνεις στο νόημα, αν μπεις, δεν το επιχείρησα ποτέ.

Αν αντέξεις, πες μας γνώμη :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είχε το steam σε προσφορά τα παρακάτω 2 games πριν μερικές εβδομάδες και είπα να κάνω ένα διάλειμμα από το WoT, γενικά ότι παλεύει να παίξει ακόμα η GPU στα 1440p τουλάχιστον 60fps.
Το πήρα απόφαση ότι η 1070 θα μείνει στο pc για αρκετό καιρό ακόμα της άλλαξα thermalpaste και thermalpads να πάρει πάλι τα πάνω της.και βλέπουμε…

KBmxtBR.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

metro last light redux.  κοντεύω να τερματίσω. καλό game, σε κρατάει σε αγωνία και μερικές φορές γίνεται τρομακτικό. 

Έχω φτάσει στη πίστα που πάλεψα με το μεγάλο τέρας στο χωράφι και από εκείνη τη μέρα που βγήκα μετά συνέχεια με πετάει έξω όταν γίνετε το loading.

Δοκίμασα το verify από το epic αλλά πάλι το κάνει.  ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος intercoolerr730 έγραψε:

metro last light redux.  κοντεύω να τερματίσω. καλό game, σε κρατάει σε αγωνία και μερικές φορές γίνεται τρομακτικό. 

Έχω φτάσει στη πίστα που πάλεψα με το μεγάλο τέρας στο χωράφι και από εκείνη τη μέρα που βγήκα μετά συνέχεια με πετάει έξω όταν γίνετε το loading.

Δοκίμασα το verify από το epic αλλά πάλι το κάνει.  ?

τελικά έπαιξα όλη τη πίστα από την αρχή και τερμάτισα! ?  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cyberpunk 2077 v1.12.

Είχα αρχίσει cyberpunk στο παλιό pc και δεν είχα σχεδόν κανένα bug, τώρα με τον ryzen το ξανάρχισα και έχω φάει στη μάπα ότι bug υπάρχει.

Στο ενδιάμεσο βγήκαν και 10 patches. γουαταφακ.

 

Θα το τελειώσω και το επόμενο playthrough θα είναι μάλλον του χρόνου...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Crusader Kings III. Καιρό είχα να κολλήσω έτσι μ' ένα παιχνίδι. 

Grand strategy στα καλύτερά του (στο game, μάλιστα,  θα προστεθούν ένα σωρό dlc's) και ακόμη δεν έχουν βγει ή βρίσκονται στα σπάργανα τα lotr/asoiaf mods.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Warhammer 40,000 Inquisitor - Martyr

 

Το πήρα σε προσφορά από Steam σε τιμή χώμα μαζί με το expansion.

Μέχρι στιγμής έχω ολοκληρώσει το main quest και συνεχίζω με side quests.

Για τους οπαδούς των action RPGs και του σύμπαντος του Warhammer 40Κ είναι μια καλή πρόταση. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2021 at 3:10 PM, psyber said:

 

 

Αξίζει τον κόπο;

Ε δεν θα το ελεγα..επειδη ομως εχω παιξει τα προηγουμενα ( οπως και πολλοι αλλοι ) ειπα να το ξεκινησω ..οπως και να χει , νομιζω οτι ειναι πολυ μικρο ( αν δεν κανω λαθος ) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειχα δοκιμασει το guild wars 2 πριν τουλαχιστον 3 χρονια με εναν φιλο με την ιδεα να logαραμε μαζι για να παιζαμε . Φυσικα δεν εκατσε και το θεμα απλα ξεχαστηκε .

Καπως μου ηρθε ομως και το ξαναεβαλα , σολο αυτη την φορα  και μπορω να πω πως ειναι φοβερο σαν παιχνιδι . 

Εχει πολυ πραμα να δωσει , φωτο απο ενα bossaki 

image.thumb.png.103746e37c0cbd8d97c2da9dfc1a98f2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.