Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Την ιδεα την πηρα απο το αντιστοιχο τι mp3 ακουτε τωρα!

Σκεφτηκα να ποσταρουμε τι game παιζουμε ετσι ωστε να περνουμε ιδεες για το επομενο που θα αρχισουμε!!

Μολλις εκλεισα ενα 3ωρο πανω στο ΧΙΙΙ πολυ κορυφη παιχνιδακι,μου θυμησε το max payne2(χωρις bullet time).

πριν απο αυτο επαιζα Collin McRay4 k NBA Live 2004.....

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
δδδ ;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Σε pc αν και παλιο εχω σιχαθει να παιζω με τα φιλαρακια μου το age of empirs 2 conquerors παντα σε lan. H φαση ειναι οτι το παιζουμε χωρις rush για μια ωρα!!

Χτες παιξαμε ενα 3v3 το οποιο κρατησε ουτε λιγο ουτε πολυ 5 ωρες!!! Εβλεπα μετα paladins στο δρομο!!

Το πιο προσφατο που επαιξα παντα σε pc ηταν το syberia 2.Φοβερο adventuraki αλλα το 1 ηταν ανεπαναληπτο:clap:

Δυστηχως το pc που εχω τωρα ειναι δανεικο και με μια gforce mx + 1800athlon δεν μπορεις να παιξεις αρκετα.(βασικα μπορεις αλλα περιμενω ποτε θα παρω τον 64 με την χ800χτ για να τα απολαυσω στο μεγιστο:cool:)

Σε κονσολες τωρα αρχιζω το metroid prime το οποιο φαινεται αρκετα καλο αλλα αλλο το Mouse ρε παιδακι μου...στα fps+strategy τουλαχιστον το θεωρω απαραιτητο.

Επισης εχω αλλα 30+ παιχνιδια στο dreamcast που περιμενουν να ασχοληθω αλλα δεν βλεπω ποτε.Στο χbox εχω να παρω αρκετο καιρο παιχνιδι αλλα μαλλον αυριο θα παρω το soul calibur 2.

Και ναι καλα το καταλαβαιτε εκτος απο τις γυναικες το αλλο μου χομπι ειναι τα games...να δω ποτε θα σοβαρευτω:D οπως λεει και η μαμα!!

Link to comment
Share on other sites

Rise of Nations - Thrones & Patriots.... κολλημα......:toomuchne

Colin McRae 4 απιστευτες τσιτες.... :jump:

Port Royale μολις το κατεβασα αλλα προβλεπεται πολυ καλο (αν και παλιο...):nerd:

Stronghold Crusader παντα μου αρεσε να χτιζω καστρα.....:tomato:

αααα, και το Grand Turismo 4 Prologue (PS2) εν αναμονη του full game.....:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Eleven ασχετο αλλα πολυ καλο το site σου...περιμενω για 754...

Ευχαριστώ αλλα τα εύσημα πάνε στον Hatzi_A γιά την σελίδα .Για 754 εχει ήδη γίνει:) Απλά πρέπει κάποια στιγμή να ανανεωθεί η σελίδα

Αρχική απάντηση από xrist22

Βρε 11 'Κοτζαμ'' μαντραχαλος και παιζεις παιχνιδια ακομη? χεχεχεχε :):rolleyes:

Και πρίν απο αυτά παίζαμε UT 2004 μέσο wirelees :T: Δες ομως και την ώρα του πόστ...............

Εγώ μαντράχαλος?????? :p :P

Σορυ για το :OT:

αλλα για μια υπόληψη ζούμε :tomato:

Υ.Γ Ελα καμια φορά για κανα καφέ να τα πούμε και απο κοντά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.