Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Εαν ζητας κατι στο στυλ του Doom & Quake με ασκοπο επαναλαμβανομενο σκοτωμα χωρις σεναριο αγορασε το, διαφορετικα μεινε μακρια του. Τα γραφικα του ειναι απλα καλα αν και καταφερνουν να ξεγελουν πολλες φορες με τον μεγαλο αριθμο πολυγωνων.Η μηχανη του ειναι καλα φτιαγμενη και δεν θελει δυνατο μηχανημα για τρεξει. Προσωπικα το βρηκα πολυ βαρετο αλλα για καποιον με μικρη εμπειρια στην κατηγορια μπορει να ειναι δελεαστικο.

Θυμιζει πολυ και το Serious Sam, αλλα τουλαχιστον το SS με το cooperative mode ειχε καποιο χαβαλε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην έχει συγκεκριμμένο σενάριο αλλά ποιο 3d shoot 'm up έχει?

Εγώ το βρισκώ αρκετά εθιστικό με πολυ καλά γραφικά και μηχανή.

Βασικά στο net το χω παίξει αλλα ευελπιστώ να το παίξω και στο pc μου άυριο.

Επίσης παίζω

Morrrowind (ακόμα)

και σκεφτομαι να ξαναβάλω το Rise of nations ή CivilazationIII: Conquests

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα ρε συ, γουστα ειναι αυτα παντα. Παντως περι σεναριου τουλαχιστον υποτυπωδες ειτε μεσω scripts ειτε μεσω αποστολων εχει το Medal of Honor,Half-Life,No One Lives Forever 1+2,Clive Burker Undying,Max Payne 1+2,Return to Castle Wolfenstein...

Τουλαχιστον ξερεις γιατι σκοτωνεις βρε αδερφε! :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για τα Half -Life, R.t..C.W, Medal of Honor. Εχουν κάτι σαν σενάριο.

Φυσικά και είναι γούστα ας πούμε εμένα δε μου αρέσει καθόλου το Counter Strike. Χάλια

ενώ στο Painkiller πάντα μου άρεσα τα ζόμπια και τα νεκροταφεία.

Link to comment
Share on other sites

αν και ποιο παλιά έπαιξα τα παχνίδια age of empires (I, II) rise of nations, baldur's gates 2 ,throne of Bhaal, ultima 9 ascenscions, CM4 neverwinters night. Τον τελευταίο καιρό δεν έχει πέσει κάποιο παιχνίδι στην αντιληψή μου που να μου κάνει κλικ και να πορωθώ. Αντίθετα βλέπω πως κάποιο άλλοι πα'ιζπουν με τα δικά μου νεύρα πράγμα που είναι επικίνδυνο κατα την γνώμη μου αφενός για μένα αφετέρου για αυτούς γιατί αν μου την δώσει με βλέπω να φοράω καμια αρματια φυσέκια και να την δώ UT2004 και όποιος παρει τους περισσότερους πόντους. Οπότε πείτε κανα παιχνίδι να πορωθώ κοματάκι και να ξεδώσω κι εγώ ο ανθρωπος. Τα παιχνίδια στυλ UT 2004 τα βαριέμαι εύκολα. Ευχαριστώ για την ψυχανάλυση τι χρωστάω????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tsompanos [Σήμερα, στις 22:21]

Οπότε πείτε κανα παιχνίδι να πορωθώ κοματάκι και να ξεδώσω κι εγώ ο ανθρωπος. Τα παιχνίδια στυλ UT 2004 τα βαριέμαι εύκολα. Ευχαριστώ για την ψυχανάλυση τι χρωστάω????

Από ότι κατάλαβα παίζεις παιχνίδια Strategy, Rts και Rpg

Δοκίμασε το Civilazation III: Conquest είναι στο στυλ του Rise of nations

και από rpg το Morrowind ειναι αρκετά διαφορετικό απο το baldurs gate και απο Neverwinder Nights αλλα έιναι κορυφαίο. Βλέπεις ας πούμε τον ήρωα όπως στα 3d shoot m up και όχι αφ΄ υψηλού, και δεν μπορείς να κάνεις party παίζεις μόνος σου. Ψιλο χανεσαι β'εβαι στον τεράστιο χάρτη και στις δεκάδες αποστολές αλλα τα βγάζεις πέρα

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσουν τα first person shooter.Εχω παιξει αρκετα του στυλ Medal of honor, soldier of fortune, igi2, call of duty, Max payne 2 ete.Αλλα αυτο που με ενθουσιασε ειναι το farcry. Επαθα ζημια με τα γραφικα του και τωρα που το τερματισα ψαχνω να βρω κατι αντιστοιχο.Μηπως γνωριζει κανεις καποιο να μου προτεινει?:cool:

Link to comment
Share on other sites

Elpis: Συμφωνώ με το championship manager 2004 και γενικά με το cm τρομερο κόλλημα

Nedi46: Το Mu σαν αποτυχημένη αντιγραφή του Diablo μου κάνει. Το βαρέθηκα μετά απο κανα 2 φορές που το παιξά σε ιντερνέτ-cafe.

Shadow Hunter: Τελικά το Painkiller έχει ένα υποτυπόδες σενάριο (βλέπε βίντεο στην αρχή).

Link to comment
Share on other sites

blkik κολλημα δεν λες τπτ... το 01-02 το ειχα ξεσκισει στην κυριολεξια να φανταστεις απο το 2001(απο οτι θυμαμαι)-2011 επερνα ολα τα ευρωπαικα πρωταθληματα κυπελα κτλ με τον............ παναθηναικο... εντελως lol

Link to comment
Share on other sites

Elpis:

Και συ με τον Παναθηναικό?

Και γω με τον κολητό παίζαμε το 02-03 μέχρι το 2014 είχαμε πάρει τα πάντα(πρωταθ΄λήματα, κύπελλα, πανευρωοπαικά,Intercontinental)

To 2004 μας χαλασέ λίγο δεν μπαίνουν ευκολά γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas7GTR

Dungeon Seige ....δοκιμαστικά...

Mαλλον εκει θα μεινεις!!!

εμενα μου φανηκε πολυ μουφα το παιχνιδακι κ το στειλα πολυ συντομα,καπως καλυτερο ειναι το mu,αλλα εξολοκληρου on-line.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

Mαλλον εκει θα μεινεις!!!

εμενα μου φανηκε πολυ μουφα το παιχνιδακι κ το στειλα πολυ συντομα,καπως καλυτερο ειναι το mu,αλλα εξολοκληρου on-line.

Αρχική απάντηση από zyx

εαν ειχε και λιγο υποθεση το game κατι θα γινοταν. πολυ μονοτονια βρε παιδι μου

Θα δούμε τελικά παιδιά γιατί είναι το expansion το Legend of Aranna και όχι το original. Δεν ξέρω αν είναι μούφα η όχι διάβασα καλές κριτικές σε ελληνικό περιοδικό (γκούχου γκούχου:p)..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas7GTR

Θα δούμε τελικά παιδιά γιατί είναι το expansion το Legend of Aranna και όχι το original. Δεν ξέρω αν είναι μούφα η όχι διάβασα καλές κριτικές σε ελληνικό περιοδικό (γκούχου γκούχου:p)..

γκουχου γκουχου. τσουριν.... αστον να λεει. μια απο τα ιδια με το πρωτο. ενα ειναι σιγουρο στο game οτι βαρας. αλλα και ποιο κατω τι κανεις? βαρας βαρας βαρας βαρας βαρας. μονο βαρας σε αυτο το rpg αν μπορουμε να το πουμε rpg. αναγκαστικα να το παιξω με 2 μαγους στο δυσκολο για να καταλαβο καποια δυσκολια αφου αμα παρεις μαχητη the game is over. αλλα και παλι καμια αισθησει rpg για action με καποια στοιχια rpg κατι γινετε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.