Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελιωσα το sacred (μετριο) και τωρα τελιωνω το γα***το αλλά πανέυκολο painkiller, και δεν εχω τι να κάνω .

Το dungeon siege με κάνει να ξεράσω (το 1ο το παράτησα λιγο πριν το τέλος)

Εχω επίσης το hitman contracts προχωρημένο αρκετα , το Splinter cell PT (που βαριέμαι να το αρχίσω ειναι ιδιο με το άλλο) , Το true crime που μου φανηκε μάπα...

Με την κοπέλα τελιώσαμε το discworld noir και τώρα αρχισαμε το x-files

Αντε να ερθει το doom γιατι δεν μας βλέπω καλα ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

γκουχου γκουχου. τσουριν.... αστον να λεει. μια απο τα ιδια με το πρωτο. ενα ειναι σιγουρο στο game οτι βαρας. αλλα και ποιο κατω τι κανεις? βαρας βαρας βαρας βαρας βαρας. μονο βαρας σε αυτο το rpg αν μπορουμε να το πουμε rpg. αναγκαστικα να το παιξω με 2 μαγους στο δυσκολο για να καταλαβο καποια δυσκολια αφου αμα παρεις μαχητη the game is over. αλλα και παλι καμια αισθησει rpg για action με καποια στοιχια rpg κατι γινετε

Σαν Diablo Fan έλεγα μήπως βρώ προσορινά ένα αντικαταστάτη... :(

Link to comment
Share on other sites

τελιωσα το ΧΙΙΙ μεσα σε 4 "εργασιμες" , κ περιμενω νεα παραλαβη games αυτο το καιρο,θα σας ενημερωσω τι θα παρω να μου πειτε τι να παιξω.....νομιζω το sacred ειναι στη λιστα,τι λετε αξιζει το κοπο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Medal of Honor Spearhead (ΠΑΛΟΥΚΙ!!!!!!!)

Αυτά...

Ετσι ειναι τα παλουκια.....?????Λολ.....αυτο ειναι πανευκολο μεχρι κ στο hard!

:devil:

Εγω δεν ξερω τι να παιξω!Προτεινεται κανενα καινουριο....καλο αυτο το παλιο παιχνιδακι που χτιζεις λουνα παρκ????εχω ακουσει οτι ειναι πολυ διασκεδαστικο κ καλο....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.