Jump to content


Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από unstoppable

Σημερα ξεκινησα το Asterix & Obelix XXL, Πολυ καλο φαινεται μεχρι στιγμης.

To αρχισα κ γω κ οντως φανεται πολυ καλο!!!

καιρο ειχα να παιξω τετοιο στυλακι μου θυμιζει τα παλι platform αλλα σε 3d!

τι λεει μηπως το τελιωσες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα κόλλησα με το FarCry και συγκεκριμένα φτιάχνω μια πίστα που μοιάζει με την περιοχή μου (Νέοι Επιβάτες), δίνω στον παίχτη σαν βασικό όπλο το Sniper με full σφαίρες και η πρώτη αποστολή του είναι να καθαρίσει τους γειτόνους μου.... Έχει κανονικά κτίρια και σπίτια και τους γείτονας μέσα με μόνο όπλο το μαχαίρι..... Ακόμα είμαι στα σκαριά, σε κάνα 1-2 μήνες θα την τελειώσω πιστεύω.....

Πολύ άρρωστο ε??? :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Εγώ τώρα κόλλησα με το FarCry και συγκεκριμένα φτιάχνω μια πίστα που μοιάζει με την περιοχή μου (Νέοι Επιβάτες), δίνω στον παίχτη σαν βασικό όπλο το Sniper με full σφαίρες και η πρώτη αποστολή του είναι να καθαρίσει τους γειτόνους μου.... Έχει κανονικά κτίρια και σπίτια και τους γείτονας μέσα με μόνο όπλο το μαχαίρι..... Ακόμα είμαι στα σκαριά, σε κάνα 1-2 μήνες θα την τελειώσω πιστεύω.....

Πολύ άρρωστο ε??? :devil:

εκτος απο το sniper θα δινετε η επιλογη να εχει μουσακι ή οχι?

:D

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες παίζω λίγο Total Manager 2004.. (Αντί να σοβαρευτώ κάθομαι και παίζω.. αλλά που όρεξη μετά τις διακοπές...)

Έβγαλα τον ατρόμητο από Β' εθνική ευρώπη - Ατρόμητος - Arsenal 2-1 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Σημερα ξεκινησα το Asterix & Obelix XXL, Πολυ καλο φαινεται μεχρι στιγμης.

Το τερματισα πριν λιγο, το παιχνιδι ειναι εξαιρετικο με μονο αρνητικο μια πραγματικα αδυνατη μαχη λιγο πριν το τελος οπου πρεπει να σκοτωσεις 1500 ατομα χωρις φιλτρα - δυστηχως αναγκαστικα να χρησιμοποιησω trainer εκει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 12:39]

Το τερματισα πριν λιγο, το παιχνιδι ειναι εξαιρετικο με μονο αρνητικο μια πραγματικα αδυνατη μαχη λιγο πριν το τελος οπου πρεπει να σκοτωσεις 1500 ατομα χωρις φιλτρα - δυστηχως αναγκαστικα να χρησιμοποιησω trainer εκει.

Επειδή τσίμπησα!!

Κάτι κόμπος που λέει το βιβλιαράκι των οδηγιών, πως δουλεύουνε με χειριστήριο;

Γιατί με πληκτρολόγιο δεν παιζότανε και πήρα ένα Saitek P880.

Link to comment
Share on other sites

Τα combos ειναι λιγο δυσκολο να γινουν (μια φορα εκανα εγω- αλλα δεν μου χρειαστηκαν αλλωστε). Θα πρεπει να εχεις αγορασει καποιο compo και μετα οταν πολεμας εχθρους καποια στιγμη θα γεμισει η μπαρα πανω αριστερα και θα λεει combo , εκει θα πρεπει να πατησεις τον συνδιασμο πληκτρων που θελει καποιο συγκεκριμενο combo και θα κανει την ωραια κινηση ο asterix. Ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 13:28]

Τα combos ειναι λιγο δυσκολο να γινουν (μια φορα εκανα εγω- αλλα δεν μου χρειαστηκαν αλλωστε). Θα πρεπει να εχεις αγορασει καποιο compo και μετα οταν πολεμας εχθρους καποια στιγμη θα γεμισει η μπαρα πανω αριστερα και θα λεει combo , εκει θα πρεπει να πατησεις τον συνδιασμο πληκτρων που θελει καποιο συγκεκριμενο combo και θα κανει την ωραια κινηση ο asterix. Ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.

Τα πουλάει ο απατεώνας στο περίπτερο!! Έλεγα και εγώ τι δεν κάνω σωστά!!

Σ ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειναι τα combos βρε,το πιο δυσκολο θελει 6πατηματα!!

η μουσικη στις μαχες ειναι πολυ καλη,δυνοντας τρελο ρυθμο στα μπουκετα!

ειναι στις αρχες τηε ελβετιας κ εχω βρει 2 φορες φιλτρα,σε ολο το παιχνιδι :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δεν ασχολουμαι με τα παιχνιδια.Η τρελλα μου ειναι το αυτοκινητο κι ετσι οποτε μπορω παιζω λιγακι το rally sport challenge και προχθες τσιμπησα και πηρα το toca race driver 2 .To χει παιξει κανεις σας?Ρωταω γιατι ξεκινησα να να βγαλω καποια πρωταθληματα και δεν μου εχει γραφικα ειναι ολα σε ενα φοντο μυστηριο και ο δρομος ειναι μαυρος.Ετσι θα ειναι και οταν περασω αυτα τα πρωταθληματα και μπω σε κανονικους αγωνες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jdrogas

Εγω παιδια δεν ασχολουμαι με τα παιχνιδια.Η τρελλα μου ειναι το αυτοκινητο κι ετσι οποτε μπορω παιζω λιγακι το rally sport challenge και προχθες τσιμπησα και πηρα το toca race driver 2 .To χει παιξει κανεις σας?Ρωταω γιατι ξεκινησα να να βγαλω καποια πρωταθληματα και δεν μου εχει γραφικα ειναι ολα σε ενα φοντο μυστηριο και ο δρομος ειναι μαυρος.Ετσι θα ειναι και οταν περασω αυτα τα πρωταθληματα και μπω σε κανονικους αγωνες?

μαλλον εχεις καποιο προβλημα στα γραφικα σου,ξαναπερασε drivers για αρχη κ βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.