Jump to content




tragikos

Recommended Posts

....μυρισε Empire Total War....

Απο το sledgehammer φτασαμε στο τουφεκι...αντε κ καλαζνικοφ στο επομενο.

Εχω τελειωσει το ΙΙ και το Brotherhood. Δεν εχω παιξει το Revelations. Η ιστορια στο τελευταιο συνεχιζεται ή ειναι αυτοτελες?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply
Εχω τελειωσει το ΙΙ και το Brotherhood. Δεν εχω παιξει το Revelations. Η ιστορια στο τελευταιο συνεχιζεται ή ειναι αυτοτελες?

Στο Revelations τελειώνει η ιστορία του Ezio, αν αυτό εννοεις. Είναι στην ουσία "Ezio Trilogy" τα 2/brotherhood/revelations.

Link to comment
Share on other sites

βασικα το game ηταν σιγουρο οτι θα ηταν στην αμερικη(ασχετως χρονολογιας) αφου στο τελος του revelations ο desmond βρισκετε σε ενα βουνο κοντα στην Νεα Υορκη(νομιζω) οπου ανακαλυπτει τo Grand Temple

Link to comment
Share on other sites

βασικα το game ηταν σιγουρο οτι θα ηταν στην αμερικη(ασχετως χρονολογιας) αφου στο τελος του revelations ο desmond βρισκετε σε ενα βουνο κοντα στην Νεα Υορκη(νομιζω) οπου ανακαλυπτει τo Grand Temple

σποιλερ γιου μαδαφακα....:p

Link to comment
Share on other sites

The game's new assassin is named Connor.
The game will be set between 1753 and 1783 and will include famous historical events such as The Great Fire of New York and the winter at Valley Forge. Famous historical figures including George Washington, Benjamin Franklin and Charles Lee will be in the game, with Washington as a "core relationship" and Franklin "won't be a carbon copy" of Leonardo Da Vinci in previous Assassin's Creed games.

Αλιμονο αν δεν ειχε ιστορικα στοιχεια.

Players will explore the Frontier between New York and Boston, and stops in between will include Lexington & Concord and Connor's Mohawk village. The Frontier map is 1.5 times larger than the map featured in Assassin's Creed: Brotherhood.
Players will be able to hunt animals, selling pelts in order to earn money and survive. Fast travel between locations will be possible, and the game will also feature weather effects in both summer and winter.
A press release earlier today stated that Assassin's Creed III is "the largest project in Ubisoft's history" and that it had a development time of "over three years and twice the production capacity of any previous Ubisoft game."

Περισσοτερα στο λινκ

Link to comment
Share on other sites

Τετραπλό co-op στο Assassin’s Creed 3;

Πόσο πιο τρελό μπορεί να γίνει το Assassin’s Creed 3; Όλα δείχνουν ότι θα έχει επικό single-player και σοβαρό multiplayer, αν κρίνουμε με βάση τα προηγούμενα παιχνίδια. Το μόνο που χρειάζεται για να δέσει το γλυκό είναι κάποιου είδους co-op mode. Ε λοιπόν, το Assassin’s Creed 3 διαθέτει τετραπλό online co-op, τουλάχιστον σύμφωνα με τη σελίδα του παιχνιδιού στο Xbox.com. Αν την επισκεφθείτε, πάντως, θα δείτε ότι η σχετική αναφορά έχει σβηστεί. Eίτε πρόκειται για λάθος ή για… κατά λάθος αποκάλυψη. Εσείς θέλετε co-op στο Assassin’s Creed 3 ή το θεωρείτε too much;
Link to comment
Share on other sites

Μπα μη σκας, 2 φορες το εχω τερματισει το ρεβελεησον και αυτο που μαρτυραει ο φιλος δεν το εχω δει.

βασικα αμα δεις λιγο τα cutscenes στο animus island καποια στιγμη αναφερει οτι περνουν αεροπλανο για νεα υορκη...

και στο τελευταιο cutscene αφου μπει στην βιβλιοθηκη o Ezio και τα λοιπα ο θεος Jupiter(αυτο νομιζω ειναι το ονομα του) του διχνει την τοποθεσια του Grand Temple ο οποιος ειναι στην Νεα Υορκη

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=P2mdxGQb2OI]Assassin's Creed Revelations Ending (Major Spoiler Alert) - YouTube[/ame]

@8:30

:)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν με έχει εντυπωσιάσει το multi των 2 προηγούμενων, brotherhood και revelations, αλλά θέλω αυτή τη φορά να του δώσω περισσότερη προσοχή..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.