Jump to content




tragikos

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Καλα και αυτοι ειναι εξυπνοι...το βγαζουν 3 μερες νωριτερα στο αμερικα και περιμενουν οτι ο ευρωπαιος που το περιμενει πως και πως δεν θα παει να το κατεβασει απο τον θειο?

Link to comment
Share on other sites

To παραξενο ειναι οτι παρανομα κυκλοφορει εδω και 3 μερες.

Καποιος απο τους testers/reviewers πρεπει να εχει μεγαλο αχτι την UBISOFT γιατι & το AC Revelations παλι υπηρχε παρανομα online τουλαχιστον μια εβδομαδα πριν το release.

Παντως δεν το αγοραζω ακομα. Ολο και καποιος στις γιορτες δεν θα ξερει τι να μου παρει :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πρωι μου στείλανε mail απο gamestop uk οτι στείλανε το παιχνίδι.. Λογικα θα το εχω αυριο ή μεθαύριο. :D

[MENTION=10521]jesus[/MENTION], το revelations είναι το τέλος της ιστορίας του Ezio, συνέχεια του brotherhood/II.

Νομίζω οτι συνδέεται κάπως και με το 3 γιατί συνεχίζεται η ιστορία το Desmond απ όσο ξέρω..

Link to comment
Share on other sites

Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και βαριεμαι απιστευτα να το παιξω.

Το χα αρχισει αλλα μολις ειδα οτι ειναι ολοιδιο με το brotherhood απλα σε αλλη πολη πηρε δρομο.

Με κοβω να μπαινω ytube για να δω μονο την ιστορια και βουυρρρρ για το 3!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν εχεις θεμα, απλα μια αναφορα κανει στην εισαγωγη που δεν σε απασχολει.

[MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION] μην παραπονιεσαι μαν, ειναι το 3 αυτο.

Δεν ειναι το 2α, 2β κ.ο.κ οπως ηταν τα brotherhood & revelations.

Kαι το 2 ετσι τεραστιο και χορταστικο ηταν, απολαυσε το και μην φαγωνεσαι να το τερματισεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

γμτ...γμτ...

Εχω παιξει κανα 3ωρο και δεν με εχει τρελανει οπως το 2. :hm:

Ωραιο φαινεται αλλα οχι αυτο που περιμενα μετα το revelations.

Αρκετα διαφορετικο απο το 2.

Μακαρι η συνεχεια να με διαψευσει.

2 ερωτησεις γι αυτους που το παιζουν ηδη.

Εχει βρει κανεις το combo για chain attacks;

Δλδ να σκοτωνεις εναν και στο καπακι τον επομενο κ.ο.κ. οπως στα brotherhood/reveletions.

Ελπιζω να μην το αφαιρεσαν αυτο το feature, γιατι γινεται λιγο μονοτονο οταν σου την πεφτει λοχος.

Ο χαρακτηρας που ξεκινας το παιχνιδι, ο Haytham, ειναι ο πρωταγωνιστης ή αλλαζει παρακατω; Κονορ δεν ειχανε πει οτι τον λενε τον πρωταγωνιστη;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.