Jump to content


poll ποσο ακριβα ηχεια εχετε στο pc σας


Narzul

Ποσο ακριβα ειναι τα ηχεια στο pc σας  

250 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
2.1 altec lansing κανα 70άρι-60άρι από το πλαίσιο...πριν από.....9 χρόνια κοντεύουν......

και γω τα ιδια ..οχι 9 χρονια..καπου 5-6,,, 61€ τότε από πλαίσιο..

από τον επόμενο μήνα, 5.1 roister 25/5 (μάλλον) στα 550€..με ενισχυτή yamaha rx-v 671

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε παρακολουθήσει το project τα έχετε δει, ενώ άλλοι από κοντά στην έκθεση.

Ποστάρω μόνο και μόνο για να λύσω την απορία σε όσους δεν ξέρουν, επειδή είμαι ο μόνος στην κατηγορία ''+1000''.:)

Κόστος σε υλικά 1200 euros: (αν πάρω και ενισχυτή της προκοπής θα πάω στα 1600....)

U7fTi.jpg

Εγω λεω να παρεις ενα γραφειακι τις προκοπης πρωτα Λακημ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Asus Xonar DX

Z-5500

και ενα JVC stereo φωτος απο αυριο :p

Δεν τις βαζω full size γιατι θα πεσει φατουρο.. :p

http://i520.photobucket.com/albums/w329/ProPitsirikos/IMG_1805.jpg?t=1330085117

http://i520.photobucket.com/albums/w329/ProPitsirikos/IMG_1807.jpg

http://i520.photobucket.com/albums/w329/ProPitsirikos/IMG_1809.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ProPitsiriko$

εχω παθει κοκομπλοκ!εχουμε σχεδον το ιδιο στερεο της jvc,απλως το δικο μου πρεπει να ειναι το πιο μικρο μοντελο(εχει και διπλη κασετα:)).αρχαιοτατο βεβαια,αλλα βαραει καλα.search?q=jvc+ca-mxs3bk&hl=it&client=firefox-a&hs=Ixv&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=L4tHT4rKEMaZhQeR6uydDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ&biw=1440&bih=723

να ρωτησω που συνδεεις τα superlux?sto jvc η στην dx?

Link to comment
Share on other sites

@ProPitsiriko$

εχω παθει κοκομπλοκ!εχουμε σχεδον το ιδιο στερεο της jvc,απλως το δικο μου πρεπει να ειναι το πιο μικρο μοντελο(εχει και διπλη κασετα:)).αρχαιοτατο βεβαια,αλλα βαραει καλα.search?q=jvc+ca-mxs3bk&hl=it&client=firefox-a&hs=Ixv&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=L4tHT4rKEMaZhQeR6uydDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ&biw=1440&bih=723

να ρωτησω που συνδεεις τα superlux?sto jvc η στην dx?

To JVC ειναι 2 κομματια, μονο που εγω εβγαλα τις κασσετες και το cd γιατι δεν τα χρησιμοποιω και κρατησα την ενισχυση του και το radio. ( model : CA-MXS6BK )

Tα superlux τα εχω πανω στο jvc (DX>JVC>Superlux) γιατι τα οδηγει καλα και εχω παραπανω ενταση-μπασο αποτι εαν ηταν συνδεμενα απευθειας στην DX. :T:

Link to comment
Share on other sites

Ηχεία ξεχωριστά δεν έχω. Η κάρτα ήχου καταλήγει σ' ένα θρυλικό φορητό που είχα αγοράσει τα φοιτητικά μου χρόνια στην Αγγλία, το επονομαζόμενο και Cobra της Panasonic. Quiz άνευ χρήσης google είναι αν το γνωρίζει κάποιος. Η απάντηση στο spoiler

panasonic-rx-dt75-6973.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.