Jump to content



poll ποσο ακριβα ηχεια εχετε στο pc σας


Narzul

Ποσο ακριβα ειναι τα ηχεια στο pc σας  

250 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

-201-500 ευρω

(το ευρος τιμων θα μπορουσε να εχει καναδυο κατηγοριες ακομα γιατι αλλο 220ευρω και αλλο 480 φεριπιν)

Ζ5500 αγορασμενα στα 250 ευρω μτχ απο αγγελια εδω πριν κανα 3αρι χρονια. Στην onboard της mobo.

Μαρκετιστικα επηρρεασμενος εγινε η αγορα.

Ευχαριστημενος ειμαι οποτε δεν θα κοιταξω να τα αντικαταστησω

αλλα αν καποια στιγμη χρειαστει λογω π.χ. βλαβης,

θα κοιταξω κατι σε ποιοτικο 2.1 παρα 5.1 ξανα. :/

0000-6678.jpg

Link to comment
Share on other sites

creative καρτα του 20ευρου(ούτε θυμάμε ποια είναι ) κ logitech z523 αξίζει μονο το μπάσο

επίσης ποιος τους είπε πως θέλουμε ήχο 360 (αρ-μύδια μέντολες 360 :tomato:) και ποιος τους είπε οτι έχουμε γραφείο μεσα στη μέση του δωματίου , λέω να τα ξηλώσω κ να βάλω τίποτα αλλα :p

15165.png

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο πισι που είχα στην αθήνα (2002-6) ξεκίνησα με τα inspire 5700 digital σε μια audigy 1. το 2004 έφερα από αγγλία την Audigy 4 pro η οποία έπαιζε τα Ζ5500 (οπτικές) τα S750 Gigaworks (αναλογικά jacks) και από τα ακουστικά έναν marantz model 1030 με 4 ηχεία (2 κολώνες και 2 πιο μικρά ούτε ξέρω τι ήταν). οι γείτονές μου ακούνε καλή μουσική.., είτε τους αρέσει είτε όχι.. :dance3::dance3::):):wall::T::p:p

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ήδη λάβει μέρος στο Poll με τα Ζ-5500 που παίζουν πάνω στην ASUS Xonar D2X στο Desktop μου, να ρωτήσω, έτσι για την πλάκα:

Αν έχω το laptop μου ως (βασική και μόνη) πηγή πάνω στο (entry level audiophile) ηχοσύστημα στο σαλόνι μου, μετράει σαν να έχω τα ηχεία στο pc μου;

Αν είναι να σας βγάλω και φωτογραφία δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Creative MegaWorks THX 2.1 250D πάρα πολλά χρόνια φτου φτου μη τα ματιάσω!!

20808655-260x260-0-0_Creative+Labs+MegaWorks+THX+2+1+250D.jpg

ρε αδερφέ είχα πουλήσει ένα τέτοιο σετάκι στη Θεσσαλονίκη όσο ήμουν φοιτητής. Σε σένα τα είχα δώσει;

Link to comment
Share on other sites

ρε αδερφέ είχα πουλήσει ένα τέτοιο σετάκι στη Θεσσαλονίκη όσο ήμουν φοιτητής. Σε σένα τα είχα δώσει;

Αχαχα μάλλον, Βιζυηνού ήσουν? Αν ναι τότε δικά σου είναι, φτού φτού τα γομάρια ακόμα τα σπάνε, και δεν τα έχω στο χαλαρό, metal ασταμάτητα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φίλε στη Βιζυηνού! Θυμάμαι που είχες έρθει με ένα φιατακι νομίζω και τα φορτώσαμε μαζί γιατί το κουτί ήταν μεγάλο. Το ξέρω ότι μπορεί να φανεί ηλίθιο αλλά συγκινήθηκα! Να σαι καλά αδερφέ μου! φιλιά στη Θεσσαλονίκη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.