Jump to content


Ποντίκια, αισθητήρες, επιφάνειες κλπ


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Το Kova γραφει PRO-OPTIC SENSOR. Το αλλο(Kone) δεν θυμαμαι τι σκ@τα ειναι.

Τα έχει στο excel στο πρώτο post και στο google doc που έχει βάλει ο Alex μετά :p

ROCCAT Kova Avago ADNS-3080 IR LED

ROCCAT Kova[+] PixArt PAW3305DK-H Optical LED

Αν θέλεις ένα και για τα δύο, είχε αναφέρει ο [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] νομίζω για ένα γιαπωνέζικο που είναι υφασμάτινο (led) αλλά παίζει καλά και με τα laser.

Link to comment
Share on other sites

Ο 6090 και 9HD να του βαλεις παλι το πατωμα θα κοιτας αμα ειναι αρκετα γρηγορα τα flick σου.

τα hien οντως βοηθανε την κατασταση στον 9500, πρακτικα ο σενσορας νομιζει οτι παιζεις σε 9HD

ESR - Review: "ARTISAN KAI.g3 HIEN" mouse pad - Hardware Forum

Εγω παντως απο hien value - puretrak talent - artisan hien HARD - zowie g-tf - artisan hayate προτιμω το zowie, τα hien ειναι ΠΟΛΥ τραχια, το ταλεντ ειναι πολυ smooth και το hayate δεν εχω καταφερει ακομα να βρω τροπο να το καθαρισω επιτυχως.

Μετα απο 2 μηνες χρησης εχει αποκτησει μπολικη στατικη τριβη επειδη χωθηκε σκονη αναμεσα στις ινες, το επλυνα αλλα δεν φευγει απο κει μεσα, θα δοκιμασω lint roller καποια στιγμη :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IkLMaVNLOlw]Mousepad Review - Artisan Hayate - YouTube[/ame]

Αμα καταφερω να το επαναφερω στην αρχικη του κατασταση το hayate παιρνει seal of approval :p

Οχι τπτ αλλο, το συγκεκριμενο σε Large μαζι με τα μεταφορικα κοστιζει 60 ευρω συνολο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Εγω που πηρα το corsair το vengeance εστειλα μυνημα corsair για να μου προτινουν pad και η απαντηση τους ηταν αυτη.

Well we don't really have a preference as to mouse pad to use... its more of a self preference. We have tested our Mouse with any leading mouse pad out there but there is nothing better than the other. Between hard and soft surface, no difference in performance.
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα το corsair το vengeance εστειλα μυνημα corsair για να μου προτινουν pad και η απαντηση τους ηταν αυτη.

Ε τότε πήγαινε στο καλό και δοκιμασμένο Steelseries QcK Mini/QcK/QcK+/QcK Heavy, ανάλογα με το τι σου ταιριάζει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε πήγαινε στο καλό και δοκιμασμένο Steelseries QcK Mini/QcK/QcK+/QcK Heavy, ανάλογα με το τι σου ταιριάζει καλύτερα.

Ειχα παρει το steelseries δεν θυμαμαι πιο ακριβως αλλα μου ηρθε ενα Roccat Sense Glacier Blue.

Δεν ασχοληθηκα γιατι ενα mousepad ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα το corsair το vengeance εστειλα μυνημα corsair για να μου προτινουν pad και η απαντηση τους ηταν αυτη.
Well we don't really have a preference as to mouse pad to use... its more of a self preference. We have tested our Mouse with any leading mouse pad out there but there is nothing better than the other. Between hard and soft surface, no difference in performance.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=InaRIYFPMiY]Top Gun "Bullshit" - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WEexB1Cjroc]Mousepad Demonstration with SteelSeries Xai - YouTube[/ame]

:p

Link to comment
Share on other sites

Ως φοιτητής πλέον έχω αφήσει τον σταθερό και το G5 και δουλεύω σε laptop με ένα Performance MX.

Και επειδή δεν έχω mousepad έλεγα να πάρω ένα μιας και παίζω και κανένα παιχνιδάκι (bf3 κλπ) και το neoprene sleeve του laptop δεν είναι πολύ βολικό για mousepad. :p

Προτάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.