Jump to content


Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
πριν 42 λεπτά, το μέλος evolution έγραψε:

Οταν τελειωσεις με την αραχνη πες να κανονισουμε να την παρω , περιμενω μια Viewsonic XG2401 και ελεγα να την κανω ενα calibration

Όταν παραλάβεις πες μου να σου την στείλω, μπορώ και από βδομάδα.

Δεν είμαι Θεσσαλόνικη, θα σου την στείλω με ΕΛΤΑ με δικά μου έξοδα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 25/5/2017 at 3:01 ΜΜ, το μέλος k_ardu έγραψε:

Όταν παραλάβεις πες μου να σου την στείλω, μπορώ και από βδομάδα.

Δεν είμαι Θεσσαλόνικη, θα σου την στείλω με ΕΛΤΑ με δικά μου έξοδα. :)

Τριτη θα παω να παραλαβω , οταν βρεις χρονο να σου δωσω στοιχεια να μου στειλεις ?

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κανονικα ευχαριστω πολυ , γκαντεμια με την οθονη καμια 15αρια πιξελ καμμενα σε διαφορα σημεια επιστροφη και εκ νεου αναμονη (τουλαχιστον στο visionstudio δεν ειπαν μα μου )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Καλησπερα.

Κάποιος ο οποίος να χρειάζεται - στεί την αράχνη για να του τη στείλω;

Μετά τις 1 Αυγούστου μπορώ να την στείλω και μέχρι ~20 Αυγούστου όπου θα βρίσκομαι Ελλάδα.

Μετά όποιος την χρειαστεί δε θα βρισκομαι Ελλαδα για  να του τη στείλω διότι μένω εξωτερικό aka θα τη δει το καλοκαίρι του `19. ?

Έγινε επεξεργασία από k_ardu
Link to comment
Share on other sites

Εσύ την έχεις κι έχασα τα ίχνη της; Σε κάποια φάση που την έψαχνα έλεγα μήπως έκανα καμιά χαζομάρα και την έχασα ?

Τώρα που μετακόμισα και κάνω γενική ανανέωση, μπορώ να την πάρω αν δεν την χρειάζεται κανείς άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος Arkan έγραψε:

Εσύ την έχεις κι έχασα τα ίχνη της; Σε κάποια φάση που την έψαχνα έλεγα μήπως έκανα καμιά χαζομάρα και την έχασα ?

Τώρα που μετακόμισα και κάνω γενική ανανέωση, μπορώ να την πάρω αν δεν την χρειάζεται κανείς άμεσα.

 

Την πήρα από τον evolution τον Ιουνιο που ήμουν Ελλάδα για να καλιμπράρω ένα λαπιτόπι.

Στείλε μου το τηλ σου και και θα σου τηλεφωνήσω κάποια στιγμή μετά τις 1 Αυγούστου για να βρεθούμε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.