Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Ούτε κι εγώ έχω πρόβλημα να περάσει ο μήνας. Όντως, αυτός που θα το χρειάζεται για δουλειά, κάτι κάνει λάθος μάλλον αν κοιτάει εδώ :p

Ελπίζω βέβαια μήν γίνει τίποτα και τελειώσει η προσφορά του καταστήματος και μετά έχουμε άλλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ωραια 11 ατομα απο ποσα αναλογουν στον καθενα ξερουμε? :)

Αν συνεχίζουμε για το Datacolor Spyder 3 Elite, βγαίνει στα 135€. Οπότε περίπου στα 12,5€ έκαστος. Βάλε και κάτι ψιλά για μεταφορικά, πόσο να πάει πια; 14€ υπερμάξ.

Link to comment
Share on other sites

Who made me king of the world? Eeehhh, cashier I mean :p

Το ξεκίνησα το thread για να εξυπηρετηθούμε, δεν αποφασίζω και διατάζω! Αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο μηχανάκι και άτομο να το τακτοποιήσει το θέμα, το λέτε! Περίμενα αφού μαζευτούμε να κανονίσουμε και τον "εκπρόσωπο"!

Αν συμφωνείτε όλοι πάντως, μπορώ να κάνω την εξυπηρέτηση. Και τραπεζικούς λογαριασμούς διαθέτω σε Εθνική και Πειραιώς, αλλά και Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόοοοοον, μια που είμαστε όλοι οκ, ας ξεκινήσουμε.

Κλείνουμε στα 11 άτομα και το συγκεκριμένο μηχανάκι;

Έχω στείλει email να ρωτήσω τελική τιμή με μεταφορικά, οπότε θα μάθουμε και το ακριβές ποσό που αναλογεί στον καθένα.

Εφόσον δεν υπήρξε κάποια ένσταση, θα αναλάβω το χρηματικό θέμα.

Paypal: arkanovios@gmail.com

Αν θελήσετε λογαριασμό τραπέζης, στείλτε κανα pm και θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Δεν νομίζω πως θα πάρεις απάντηση.

Τους έχω στείλει και εγώ mail εδώ και 1 εβδομάδα + για να ρωτήσω μεταφορικά και δεν μου ήρθε απάντηση.

Ίσως να ήτανε καλύτερο να τους κάνεις ένα τηλέφωνο. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.