Jump to content


Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά, επειδή δε παίζει να κατέβω Θεσσαλονίκη τελικά, πείτε μου ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ να το παραλάβει αύριο αν γίνεται να το στείλω με το ΚΤΕΛ το πρωί;;;

[MENTION=3128]2cpu[/MENTION] [MENTION=14294]evolution[/MENTION] [MENTION=23078]k_ardu[/MENTION] [MENTION=6455]Arkan[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, επειδή δε παίζει να κατέβω Θεσσαλονίκη τελικά, πείτε μου ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ να το παραλάβει αύριο αν γίνεται να το στείλω με το ΚΤΕΛ το πρωί;;;

Διευκρίνισε τι εννοείς με το "πρωί" και ίσως μπορέσω να πάω εγώ. Μένω Αμπελόκηπους, οπότε το κτελ είναι σχετικά κοντά.

Link to comment
Share on other sites

να το στειλω με των 10 οποτε 12 θα ναι εκει.

Omg! Ξημερώματα είναι αυτό!!! :p

Για Κτελ Μακεδονία μιλάμε τώρα; Πρέπει να κάνω τίποτα συγκεκριμένο; Δεν έχω πάρει και ποτέ από Κτελ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Α καλά, τώρα το είδα... Σόρρυ!!! Συνεχίζω να το έχω εγώ μια και δεν εμφανίστηκε κανείς ενδιάμεσα.

[MENTION=14294]evolution[/MENTION] αν το θες, κανονίζουμε!

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Α καλά, τώρα το είδα... Σόρρυ!!! Συνεχίζω να το έχω εγώ μια και δεν εμφανίστηκε κανείς ενδιάμεσα.

@evolution αν το θες, κανονίζουμε!

Καποια στιγμη μεσα στη βδομαδα απογευμα σε βολευει ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κάποιο καλό παιδί κι άξιο παλικάρι να το παραλάβει τελικά;

Θα είμαι Θεσσαλονίκη μέχρι Πέμπτη πρωί. Υπάρχει περίπτωση να παιχτεί κάτι άμεσο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Ωπ, δεν το πρόσεξα το post χθες... Εγώ το έχω ακόμη. Κάπου χαντακωμένο είναι. Κανονίζουμε συνάντηση;

Δεν πειράζει, όποτε θέλεις μου λες (σβήσε Μηνύματα γιατί δεν μπορώ να σου στείλω )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.