Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

  • 5 months later...

Παιδιά το μηχάνημα βρίσκεται Θεσσαλονίκη;;;

 

Σε ένα μήνα ακριβώς, 20 Οκτωβρίου πρωί θα είμαι Ιπποκράτειο, αν βολεύει κάποιον, να συναντηθούμε το πρωί κατά τις 9-10 το πρωί , αλλιώς μετά πάμε στις 10 Νοεμβρίου όπου μπορώ όλη τη μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μηχάνημα βρίσκεται Θεσσαλονίκη;;;

 

Σε ένα μήνα ακριβώς, 20 Οκτωβρίου πρωί θα είμαι Ιπποκράτειο, αν βολεύει κάποιον, να συναντηθούμε το πρωί κατά τις 9-10 το πρωί , αλλιώς μετά πάμε στις 10 Νοεμβρίου όπου μπορώ όλη τη μέρα!!

Εγω το εχω , πρωινα λιγο χλωμο λογο δουλειας δυστηχως

Παιδιά το μηχάνημα βρίσκεται Θεσσαλονίκη;;;

 

Σε ένα μήνα ακριβώς, 20 Οκτωβρίου πρωί θα είμαι Ιπποκράτειο, αν βολεύει κάποιον, να συναντηθούμε το πρωί κατά τις 9-10 το πρωί , αλλιώς μετά πάμε στις 10 Νοεμβρίου όπου μπορώ όλη τη μέρα!!

Εγω το εχω , πρωινα λιγο χλωμο λογο δουλειας δυστηχως , αλλα για σιγουρα στειλε μου ενα κινητο να μιλησουμε εκεινη την ημερα

Παιδιά το μηχάνημα βρίσκεται Θεσσαλονίκη;;;

 

Σε ένα μήνα ακριβώς, 20 Οκτωβρίου πρωί θα είμαι Ιπποκράτειο, αν βολεύει κάποιον, να συναντηθούμε το πρωί κατά τις 9-10 το πρωί , αλλιώς μετά πάμε στις 10 Νοεμβρίου όπου μπορώ όλη τη μέρα!!

Εγω το εχω , πρωινα λιγο χλωμο λογο δουλειας δυστηχως , αλλα για σιγουρα στειλε μου ενα κινητο να μιλησουμε εκεινη την ημερα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Αν μπορεί ας το πάρει ο 2cpu κάποια στιγμή, και στις 20 Οκτ. μιλάμε για αν βολέψει να βρεθούμε το πρωί αλλιώς μετά πάμε στις 10 Νοεμβρίου.

 

σε Windows 10 το δοκίμασε κανείς, αλλα δε νομιζω να μην δουλεύει. Φόρτωσα το προφίλ μου κανονικά, απλά θελω να καλιμπράρω το καινούργιο λάπτοπ και να ριξω κι ενα refresh στα υπολοιπα :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nα ευχαριστήσω για αλλη μια φορα τον Μακη ( 2cpu) που εκανε τον κοπο να μου φερει το καλιμπρατηρι.ι θα το εχω περιπου 2 βδομαδες οπου θα ξανακατεβω!

 

σε windows 10 δοκιμασε κανεις το προγραμμα αν δουλευει σωστα;;; εχετε την εκδοση του cd ή εγκαταστησατε καποια νεοτερη;;

Link to comment
Share on other sites

Nα ευχαριστήσω για αλλη μια φορα τον Μακη ( 2cpu) που εκανε τον κοπο να μου φερει το καλιμπρατηρι.ι θα το εχω περιπου 2 βδομαδες οπου θα ξανακατεβω!

 

σε windows 10 δοκιμασε κανεις το προγραμμα αν δουλευει σωστα;;; εχετε την εκδοση του cd ή εγκαταστησατε καποια νεοτερη;;

Ναι κανονικα δουλευει δεν ειχα θεμα , εγω κατεβαζω απο το site το cd ποτε δεν το λειτουργησα (βασικα εδω και 3-4 χρονια εχω καταργηση τα οπτικα μεσα)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το μηχάνημα το εχω εγω. ειναι να κατέβω την αλλη Δευτέρα στο γνωστό μέρος. περίπου απ τις 11 το πρωί μέχρι 2-3 το μεσημέρι. βολεύει να περασεις μήπως απο ιπποκρατειο να το παρεις; ή ο φιλος Μάκης (2cpu)

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ κάτι έγινε με το ταπαταλκ.. εγω το γραψα το άνωθεν μήνυμα

Ναι θα βολέψει, στείλε μου ένα κινητό σε μυνημα για να κανονίσουμε εκείνη την μέρα
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Παιδιά καλησπέρα. Το μηχανακι που βρίσκεται;;; θα μπορουσα να το εχω αυτες τις μερες και μετα μπορω να το επιστρέψω στις 11 Οκτωβριου θεσσαλονικη;;;

 

αν βολευει με κανα ΚΤΕΛ (θα πληρωσω τα εξοδα καπου 5 ευρω νομιζω) αλλιως να το παρω στις 11 Οκτωβρίου που θα κατέβω. @evolution

@2cpu :D @2cpu

Έγινε επεξεργασία από lefteriz
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα το εχει ο evolution.  

 

εγω θα ηθελα ή να το στείλει καποιος με το ΚΤΕΛ  ;;;(παντα με δικα μου εξοδα) , νομιζω σε βολευει φιλε ή να βρεθω με τον εβολυτιον ή με σενα (;;) στο γνωστό μερος το πρωι 11 οκτωμβριου και το επιστρεφω αρχές νοεμβριου .

 

Δείτε το γενικά και μιλάμε ξανά, όπως σας βολευει εσας!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.