Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
πριν 14 ώρες, το μέλος lefteriz έγραψε:

δε πειραζει :D

 

δωσε το στον Μακη ( @2cpu)  οποτε μπορεις, και θα συννεοηθηω μαζι του.

Eγινε θα τον παρω τηλεφωνο να κανονισω (παλι δεν ηρθε ειδοποιηση παρολο που ειναι ενεργη )

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το μηχανάκι.

 

Ενα ευχαριστώ δεν ειναι αρκετό για τον Μάκη @2cpu και τον  Γιάννη @evolution:D:D:D 

 

8 νοεμβρίου θα βρίσκομαι ολη μερα στο γνωστό μέρος. Μιλάμε για τότε αν μπορέσετε να βρεθώ με κάποιον :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια συγνωμη, ψαχνοντας στο Google, «monitor calibration θεσσαλονικη» βρηκα αυτη τη συζητηση.  Δεν ειμαι στην ομαδα, ουτε ελληνας), εαν γινεται, θα ηθελα να καλιμπραρο 2 οθονες στο σπιτι (Πυλαια), με τη βοηθεια ιδιοτη μιχανιματος, και αμοιβη 15 ευρο. Δεν νομιζω οτι θα παρει πανω απο μια ωρα, και βεβαια δε θα χρειαστει να τ αφισω στο σπιτι. Βοηθειστε, παρακαλω, δεν αντεχω να κοιταω φοτογραφιες με τετοια χρωματα

Link to comment
Share on other sites

Είναι 'κανόνας'  εφόσον κλείσει η λίστα με τα άτομα της ομαδικής να μην δίνεται το μηχανάκι σε άτομο εκτός της ομάδας... Ας γράψουν και άλλα άτομα της ομάδας την άποψη τους.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2016 at 11:13 ΜΜ, το μέλος 2cpu έγραψε:

Tο μηχανημα βρισκεται στα χερια μου πλεον.

Οποιος/α  χρειαστει ενημερωνει.

Επειδη θελω να κανω κατι δοκιμες στην 34αρα ποτε θα βολεψει να μου το δωσεις ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος 2cpu έγραψε:

Οπωτε θες.Αυριο το παιρνω μαζι μου η ερχεσε στην δουλεια η στο γνωστο σημειο το απογευμα.

Παρτο μαζι σου θα ερθω στο γνωστο σημειο με βολευει περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2016 at 0:30 ΜΜ, το μέλος Pavl έγραψε:

Παιδια συγνωμη, ψαχνοντας στο Google, «monitor calibration θεσσαλονικη» βρηκα αυτη τη συζητηση.  Δεν ειμαι στην ομαδα, ουτε ελληνας), εαν γινεται, θα ηθελα να καλιμπραρο 2 οθονες στο σπιτι (Πυλαια), με τη βοηθεια ιδιοτη μιχανιματος, και αμοιβη 15 ευρο. Δεν νομιζω οτι θα παρει πανω απο μια ωρα, και βεβαια δε θα χρειαστει να τ αφισω στο σπιτι. Βοηθειστε, παρακαλω, δεν αντεχω να κοιταω φοτογραφιες με τετοια χρωματα

 

Kατι που ξεχασα να αναφερω δεν ειμαστε επαγγελματιες για να παρουμε λεφτα , αν θελεις να κανεις δουλεια ψαξε για καποιον επαγγελματια (ρωτα σε καποιο φωτογραφιο για λεπτομεριες) αλλα εκει να περιμενεις να σου ζητησουν 100+ ευρω ισως λεω και λιγα

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.