Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

1) [MENTION=6455]Arkan[/MENTION] - check

2) [MENTION=83]lefteriz[/MENTION] - check

3) [MENTION=14294]evolution[/MENTION] - αναμονή

4) [MENTION=3128]2cpu[/MENTION] - check

5) [MENTION=23078]k_ardu[/MENTION] - check

6) [MENTION=14364]::TNT::[/MENTION] - check

7) [MENTION=6825]theo_mich[/MENTION] - check

8) [MENTION=17068]H4ckerman[/MENTION] - check

9) [MENTION=306]zyx[/MENTION] - check

10) [MENTION=13963]riben1[/MENTION] - check

11) [MENTION=9684]dimitrisk8[/MENTION]

Καλά πάμε.

Link to comment
Share on other sites

1) @Arkan - check

2) @lefteriz - check

3) @evolution - αναμονή

4) @2cpu - check

5) @k_ardu - check

6) @::TNT:: - check

7) @theo_mich - check

8) @H4ckerman - check

9) @zyx - check

10) @riben1 - check

11) @dimitrisk8

Καλά πάμε.

Καθυστερησα με το αεροπλανο και στο αερδρομιο αυριο το πρωι παω για καταθεση

Link to comment
Share on other sites

Καθυστερησα με το αεροπλανο και στο αερδρομιο αυριο το πρωι παω για καταθεση

Εντάξει, δεν θα σου πάρουμε και το κεφάλι για μια μέρα! :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι βαλαμε τα λεφτα παραγγελια απο που κανουμε τελικα ελλαδα η amazon?

Απάντηση από SystemGraph.

Καλησπέρα

Ζητώ συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση.

Το προιόν που ζητάτε είναι διαθέσιμο και μπορεί να σας αποσταλεί την Τεταρτη. Το κόστος του με την έκπτωση είναι 135€.

Μπορείτε να κάνετε κατάθεση σε έναν από τους λογαριασμούς και θα σας αποσταλεί χωρίς επιβάρυνση

Οπότε απο SystemGraph λογικά θα έγινε η παραγγελία για να μας έρθει και πιο γρήγορα.

Γιάννη ενημέρωσέ μας όταν μπορέσεις.:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αχαχούχα. Ώρες ώρες το tapatalk συννουσιάζεται... Υποτίθεται πως έχω ενημερώσει ήδη, αλλά το πόστ δεν μου έκανε την χάρη να το εμφανίσει... :(

Sorry about that guys.

Λοιπόν, η παραγγελία έχει γίνει (λόγω διάφορων καταστάσεων) από Amazon κι έχει πάρει ήδη τον δρόμο του προς τα μέρη μας. Κατά την παραλαβή του, θα ενημερώσω άμεσα.

Ο μόνος λόγος που το παίρνω πρώτος, είναι επειδή το παραλαμβάνω κιόλας. Άν κάποιος το θέλει νωρίτερα, το βιάζεται, τον φωνάζει η οθόνη του ότι το χρειάζεται, μου το λέει και κανονίζουμε. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Αρκαν θεσσαλονικη εισαι και εσυ?

Εγω παντως δεν βιαζομαι και ιδιαιτερα...

Να ρωτησω κατι ομως, επειδη θα παραλαβω συντομα την dell u2412m καλυτερα ειναι να βαλω τα calibration settings απο τα σαιτ που εχουν ta review ή με αυτο το μηχανημα ?

Link to comment
Share on other sites

Αχαχούχα. Ώρες ώρες το tapatalk συννουσιάζεται... Υποτίθεται πως έχω ενημερώσει ήδη, αλλά το πόστ δεν μου έκανε την χάρη να το εμφανίσει... :(

Sorry about that guys.

Λοιπόν, η παραγγελία έχει γίνει (λόγω διάφορων καταστάσεων) από Amazon κι έχει πάρει ήδη τον δρόμο του προς τα μέρη μας. Κατά την παραλαβή του, θα ενημερώσω άμεσα.

Ο μόνος λόγος που το παίρνω πρώτος, είναι επειδή το παραλαμβάνω κιόλας. Άν κάποιος το θέλει νωρίτερα, το βιάζεται, τον φωνάζει η οθόνη του ότι το χρειάζεται, μου το λέει και κανονίζουμε. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα από μένα.

E λογικο ειναι αφου εκανε παραγγελεια να το παρεις εσυ πρωτος

Link to comment
Share on other sites

Τι παίχτηκε με τη SG και προτιμήσαμε το amazon;

Ενημερωτικά δηλαδή για να ξέρουμε τι παίζει με το εν λόγω κατάστημα σε περίπτωση που το προτιμήσουμε για κάποια αγορά στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Αρκαν θεσσαλονικη εισαι και εσυ?

Εγω παντως δεν βιαζομαι και ιδιαιτερα...

Να ρωτησω κατι ομως, επειδη θα παραλαβω συντομα την dell u2412m καλυτερα ειναι να βαλω τα calibration settings απο τα σαιτ που εχουν ta review ή με αυτο το μηχανημα ?

Ναι, Θεσσαλονίκη.

Λογικά την καλύτερη εικόνα θα έχεις με το μηχανηματάκι. Αλλάζουν πολλά από οθόνη σε οθόνη κι ας είναι ίδιες. Μπορεί να μην έχουν τρελές διαφορές, αλλά...

E λογικο ειναι αφου εκανε παραγγελεια να το παρεις εσυ πρωτος

Το λέω επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη, αλλά μένω κοντά στο Κιλκίς για δουλειά. Οπότε, αν το χρειάζεται κάποιος, του το δίνω άμεσα να κάνει την δουλειά του και το παίρνω αργότερα στο Κιλκίς που έχω τον υπολογιστή.

Τι παίχτηκε με τη SG και προτιμήσαμε το amazon;

Ενημερωτικά δηλαδή για να ξέρουμε τι παίζει με το εν λόγω κατάστημα σε περίπτωση που το προτιμήσουμε για κάποια αγορά στο μέλλον.

Όχι τίποτα ιδιαίτερο, μην ανησυχείς. Αν χρειαστεί μπορείς να πάρεις κάτι αν θες υποθέτω. Λίγο με την επικοινωνία το αργήσανε και το παρήγγειλα όταν αποφάσισαν να απαντήσουν. Πιθανότατα να τους προτιμήσω σε άλλη αγορά.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Guys, μήπως θα πρέπει να κάνουμε μια λίστα με την σειρά που θα το προμηθευτούμε;

@Arkan θέλεις να αναλάβεις την διαδικασία;

Διατίθεμαι να μπω τελευταίος στην σειρά, μιας και δεν καίγομαι...

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι να γινει μια λιστα με το που μενει ο καθενας ωστε να βγει μια πιο λογικη σειρα μην πχ ερθει τουμπα παει ευοσμο και μετα ξανα ερθει τουμπα το μηχανημα καπως να κανονιστει ωστε να βγει μια σειρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.