Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Όλοι θα πάρουμε παιδιά,δεν χρειάζονται βιασύνες. :)

Ένα πλάνο βέβαια σαν αυτό που λέει ο evolution θα διευκόλυνε αρκετά την διαδικασία.

Δεν ειπα οτι δεν θα το παρουμε απλα για να μην το κανουμε τζαμπα βολτες αφου το παρουμε ολοι μια φορα τοτε δεν θα υπαρχει τοσο μεγαλη βιασυνη απλα με ενα σωστο πλανο ολη θα βολευτουμε πιο γρηγορα πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Λογικά, μετά από μένα, θα πάει στην ::TNT:: που μένει 4 τετράγωνα από μένα.

Μιλάω για Αμπελόκηπους τώρα. Οπότε, κανονίζουμε κάτι τριγύρω μετά;

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι κατω τουμπα παντως ας γραψουμε εδω περιοχες για να μπορεσουμε να βγαλουμε μια ακρη πως θα παει το μηχανημα στο 1ο γυρω μετα δεν εχει ιδιετερη σημασια πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουμε μία λίστα καλύτερα.

Evolution - κατω τουμπα

H4ckerman - πυλαια

k_ardu - μποτσαρη

Arkan/ :TNT: - Αμπελοκηποι

σχεδον διπλα ειμαι και με h4ckerman και με k_adru (κοντα στον κηπο του καλου ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι Ροτοντα.

1)Arkan - Αμπελόκηποι

2)::TNT:: - Αμπελόκηποι

Η ::TNT:: κατεβαίνει κάθε μέρα στα πανεπιστήμια, οπότε για να βολεύει υποθέτω πως πάμε:

3)theo_mich - Ροτόντα

Πως μοιράζουμε τις άλλες θέσεις; Δεν θυμάμαι και πολύ τις περιοχές :p

Evolution - Κάτω Τούμπα

H4ckerman - Πυλαία

k_ardu - Μπότσαρη

Link to comment
Share on other sites

1)Arkan - Αμπελόκηποι

2)::TNT:: - Αμπελόκηποι

Η ::TNT:: κατεβαίνει κάθε μέρα στα πανεπιστήμια, οπότε για να βολεύει υποθέτω πως πάμε:

3)theo_mich - Ροτόντα

Πως μοιράζουμε τις άλλες θέσεις; Δεν θυμάμαι και πολύ τις περιοχές :p

Evolution - Κάτω Τούμπα

H4ckerman - Πυλαία

k_ardu - Μπότσαρη

Πρωτα θα παει K_ardu ->evolution->h4ckerman

Ακομα ειναι 7 ατομα που δεν ειπαν για περιοχες ωστε να εξυπηρετυθουμε ολοι οσο καλυτερα γινετε

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε εγω ειτε θα ειμαι θεσσαλονικη - χαριλαου ειτε Σερρες τωρα αν περασει απο εδω κοντα κατεβαζω τις οθονες θεσσαλονικη και τις calibraρω

!δεν βιαζομαι αν παει πιο βορεια γιατι καποιος ειπε για εκτος θεσσαλονικης ακομα καλυτερα,

δεν θα εχω προβλημα να παω μια βολτα δραμα πχ για να το δωσω σε καπιον αλλον... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειμαι Δράμα. :D Όπως ανάφερα δε με πειράζει το πότε θα το πάρω, ας τελειώσουν μια οι θεσσαλονικείς και βλέπουμε, επίσης κατεβαίνω συχνα πυκνα θεσσαλονίκη, οπότε θα βολέψει κάποια στιγμή .

[MENTION=9684]dimitrisk8[/MENTION] εκτος αν όταν το πάρεις εσύ, έρθεις Δράμα βολτα, κερνάω καφεδάκι :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειμαι Δράμα. :D Όπως ανάφερα δε με πειράζει το πότε θα το πάρω, ας τελειώσουν μια οι θεσσαλονικείς και βλέπουμε, επίσης κατεβαίνω συχνα πυκνα θεσσαλονίκη, οπότε θα βολέψει κάποια στιγμή .

[MENTION=9684]dimitrisk8[/MENTION] εκτος αν όταν το πάρεις εσύ, έρθεις Δράμα βολτα, κερνάω καφεδάκι :D

Ναι περάσει πρώτα από Κιλκίς για καφέ και πάμε βόλτα :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω πως το μηχανάκι έχει παραληφθεί από Τετάρτη. Ας είναι καλά η οικογένεια που φρόντισε να μην ενημερώσει...

Let the calibrations begin!

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.