Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Ωραία γράψε τι είχε το κουτί όταν το ανοίξεις. :hi:

To μαραφετι για το calibration ,μια βαση για το μαραφετι ,μια βεντουζα ,το cd των driver , quick start guide,το χαρτι τις ετεριας για την εγγυηση και ενα πανακι

Link to comment
Share on other sites

Οπα παλικαρια το ξεχασα τελειως αυτο... Σορρυ που χαλασα τη σειρα. :sorry:

Συνεχιστε κανονικα το δρομολογιο και εγω αμα ειναι το παιρνω στην επομενη γυρα. Περιμενω, νο προμπλεμ..

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον evo εάν δεν υπάρχει πρόβλημα,το παίρνω εγώ το μαραφέτι.

Εάν βολεύει το πολύ μέχρι Τετάρτη να συναντηθούμε [MENTION=14294]evolution[/MENTION] να μου το δώσεις διότι θα βρίσκομαι στα μέρη του [MENTION=13963]riben1[/MENTION] για 2-3 ημέρες οπότε να του το πάω να καλιμπράρει,να καλιμπράρω και εγώ τη δικιά μου πρωτού του το δώσω και από Δευτέρα το μαραφέτι θα είναι πάλι πίσω στη Θεσσαλονίκη και μπορεί να το παραλάβει ο επόμενος.

Εάν δεν βολεύει τον [MENTION=13963]riben1[/MENTION] να συναντηθούμε την επόμενη εβδομάδα τότε δεν με ενδιαφέρει να το πάρω άμμεσα το μαραφέτι,όποτε να ' ναι.:hi:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον evo εάν δεν υπάρχει πρόβλημα,το παίρνω εγώ το μαραφέτι.

Εάν βολεύει το πολύ μέχρι Τετάρτη να συναντηθούμε @evolution να μου το δώσεις διότι θα βρίσκομαι στα μέρη του @riben1 για 2-3 ημέρες οπότε να του το πάω να καλιμπράρει,να καλιμπράρω και εγώ τη δικιά μου πρωτού του το δώσω και από Δευτέρα το μαραφέτι θα είναι πάλι πίσω στη Θεσσαλονίκη και μπορεί να το παραλάβει ο επόμενος.

Εάν δεν βολεύει τον @riben1 να συναντηθούμε την επόμενη εβδομάδα τότε δεν με ενδιαφέρει να το πάρω άμμεσα το μαραφέτι,όποτε να ' ναι.:hi:

Εγω και αυριο μεσημερι απογευμα αν θες μπορω να συναντηθουμε να στο δωσω εχω σχεδον τελειωσει

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον evo εάν δεν υπάρχει πρόβλημα,το παίρνω εγώ το μαραφέτι.

Εάν βολεύει το πολύ μέχρι Τετάρτη να συναντηθούμε @evolution να μου το δώσεις διότι θα βρίσκομαι στα μέρη του @riben1 για 2-3 ημέρες οπότε να του το πάω να καλιμπράρει,να καλιμπράρω και εγώ τη δικιά μου πρωτού του το δώσω και από Δευτέρα το μαραφέτι θα είναι πάλι πίσω στη Θεσσαλονίκη και μπορεί να το παραλάβει ο επόμενος.

Εάν δεν βολεύει τον @riben1 να συναντηθούμε την επόμενη εβδομάδα τότε δεν με ενδιαφέρει να το πάρω άμμεσα το μαραφέτι,όποτε να ' ναι.:hi:

@k_ardu είμαι διαθέσιμος όποτε θέλεις και μπορείς. Κερνάω καφέ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις τελειωσετε απο θεσσαλονικη φευγει λιγο πιο βορεια , δεν νομιζω να βιαζομαστε αυτοι που ειμαστε εκτος!!! και απο οτι βλεπω σχετικα παει καλα δεν αργει πολυ το παρε δωσε.

Αν δεν βαριεστε γραψτε και κανα review η τιποτα ιδιαιτεροτητες που εχει το μαραφετι :p

Διαφορες πριν και μετα κανεις?

Εχω 5 οθονες εδω αρα ολο και κατι θα γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδιά να οργανωθούμε να κάνουμε ένα καλιμπράρισμα της προκοπής :D

Εγω δε βιάζομαι, οταν το παρει ο φίλος από Σερρες και βολεύει το παίρνω μετα από αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Θα το παρω εγω [MENTION=14294]evolution[/MENTION] μετα θα το δωσω στον riben και απο Δευτερα το πασαρω αλλου.

Στειλε μου το τηλεφωνο σου να σε παρω να κανονισουμε να βρεθουμε σημερα η αυριο!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι παρέλαβα από τον @k_ardu.

Τον ευχαριστώ δημοσίως για την εξυπηρέτηση που μου έκανε!!!

Η συσκευασία περιείχε τα εξής:

1) το κύριο calibration tool,

2) την βάση του,

3) το cd εγκατάστασης,

4) το quick start guide,

5) το limited warranty,

6) μια βεντούζα για crt οθόνες,

7) ένα συσκευασμένο πανάκι καθαρισμού,

8) την απόδειξη αγοράς

και.......

9) ένα σακουλάκι silical gel για την απορρόφηση της υγρασίας.

Μόλις τελειώσω με το καλιμπράρισμα θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι παρέλαβα από τον @k_ardu.

Τον ευχαριστώ δημοσίως για την εξυπηρέτηση που μου έκανε!!!

Η συσκευασία περιείχε τα εξής:

1) το κύριο calibration tool,

2) την βάση του,

3) το cd εγκατάστασης,

4) το quick start guide,

5) το limited warranty,

6) μια βεντούζα για crt οθόνες,

7) ένα συσκευασμένο πανάκι καθαρισμού,

8) την απόδειξη αγοράς

και.......

9) ένα σακουλάκι silical gel για την απορρόφηση της υγρασίας.

Μόλις τελειώσω με το καλιμπράρισμα θα σας ενημερώσω.

Κατάρα!!! Ξέχασα να κλέψω το gel!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Το spyder παρελήφθη από το φίλο Βασίλη(riben1) σήμερα και έκπληκτος διαπίστωσα ότι τελικά δεν έκλεψε το gelάκι.:hehe:

Από Τρίτη και έπειτα,εκτός απροόπτου, θα είμαι διαθέσιμος να το δώσω στον επόμενο!

[MENTION=6825]theo_mich[/MENTION] θες να παραλάβεις εσύ μιας και δεν πρόλαβες να καλιμπράρεις αλλά και για το λόγο ότι διαθέτεις μηχανάκι εαν θυμάμαι καλά και μπορείς να μετακινηθείς εύκολα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.