Jump to content


Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

πριν 10 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Λίγα αξίζουν στο uplay πάντως. Πχ έχει με 15€ το Watch Dogs 2, δεν μου άρεσε όμως το παιχνίδι. Έχει με καλή τιμή το GRW (Ghost Recon Wildlands), αλλά meh, δεν θα το πάρω. Το division έχει τιμή χαμηλή με τα sale.

Ίσως πάρω το 2, για να μην πάει χαμένο και το spare promo code απο χθες. Βέβαια, δεν έχω παίξει το 1, αλλά δεν πειράζει. Ας ολοκληρώσω τη συλλογή μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jargon said:

Βασικά κάτι σαν το Steam που κάνεις share με άλλο account - π.χ. στα παιδιά έχω άλλα accounts και shared library με Family View. Υποθέτω ότι εννοείς να τα κάνω install και σε άλλα PC (μου) ή με το Galaxy και το δικό μου account (δεν το θέλω) ή με off-line installer?

 

Ένα από τα μεγάλα πλεονεκτήματα του GOG είναι ότι σου δίνει τον installer DRM-free, δηλαδή χωρίς κλείδωμα. Δε χρειάζεσαι τον Galaxy client. Δε λέμε να καταχραστείς την ευκολία, μοιράζοντας τα παιχνίδια δεξιά-αριστερά, αλλά μπορείς κάλλιστα να εγκαταστήσεις ό,τι θέλεις σε έναν υπολογιστή που θα έχεις στις διακοπές για να παίξεις ή στους υπολογιστές των παιδιών, χωρίς άλλες περιπλοκές.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eleozz said:

 

Εννοώ ότι μπορείς να κατεβάσεις το παιχνίδι όσες φορές θες, να το κάνεις εγκατάσταση όσες φορές θες, σε όσα μηχανήματα θες με την λογική ότι ανήκουν σε σένα

και το πιο ωραίο ότι μπορούν να τρέχουν όλα ταυτόχρονα, σε αντίθεση με το steam που σε περιορίζει σχεδόν σε όλα αυτά

 

Just now, acct said:

 

Ένα από τα μεγάλα πλεονεκτήματα του GOG είναι ότι σου δίνει τον installer DRM-free, δηλαδή χωρίς κλείδωμα. Δε χρειάζεσαι τον Galaxy client. Δε λέμε να καταχραστείς την ευκολία, μοιράζοντας τα παιχνίδια δεξιά-αριστερά, αλλά μπορείς κάλλιστα να εγκαταστήσεις ό,τι θέλεις σε έναν υπολογιστή που θα έχεις στις διακοπές για να παίξεις ή στους υπολογιστές των παιδιών, χωρίς άλλες περιπλοκές.

 

Ε τότε δεν έχω κανέναν θέμα. Μιλάω για υπολογιστές που μου ανήκουν και συγκεκριμένα για τα παιδιά ή κάποιο HTPC που έχω. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπε ο acct, είναι κρίμα πάντως που αρκετός κόσμος δεν γνωρίζει το gog μιας και είναι οτι πιο φιλικό υπάρχει +οτι επιστρέφει λεφτά σε wallet funds μιας και 1$≠1€

Επίσης μπορείς να συνδέσεις το steam account σου εδώ για να κάνεις συγκεκριμένα παιχνίδια διαθέσιμα και στην βιβλιοθήκη σου εντελώς δωρεάν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεσκόνιζα και νομίζω ότι βρήκα ένα κλειδί για Hyper Light Drifter (Steam)

Spoiler

 

 

 

 

ένα για Killing Floor (Steam)

Spoiler

 

Spoiler

 

 

 

 

ένα για Ys Origin (Steam)

 

 

και ένα για Duke Nukem 3D: Megaton Edition (Steam)

Spoiler

 

Έγινε επεξεργασία από Silender
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.