Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, astrolabos said:

Δηλαδή; :p 

Ενα απλο search για BF V κ θα καταλαβεις ?

2 minutes ago, UltraB said:

Αξίζει η Revolution σε σχέση με τη Standard; Άντε, ένα κλικ μακριά είμαι από την αγορά του ?

Ελπίζω να έχω παρέα και να μην μείνει στο ράφι μόνο.

Αφου δινουν τσαμπα το season pass παρε την απλη εκδοση...κοσμο θα βρεις, παιζουμε πολλοι...ιδιαιτερα μετα το fail της beta V θα παιζουν για καιρο ακομη :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Αξίζει η Revolution σε σχέση με τη Standard; Άντε, ένα κλικ μακριά είμαι από την αγορά του ?

Ελπίζω να έχω παρέα και να μην μείνει στο ράφι μόνο.

Είμεθα πολλοί. Κάτι νερά μού κάνουν τώρα τελευταία οι υπόλοιποι (μα, με τις ώρες πάτε και παίζετε bf v;), αλλά θ' αντέξω μόνος μου παίζοντας 1....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσφορά έπεσε στα τελευταία μηνύματα βλέπω. Για να βάλουμε μία ακόμη

https://www.humblebundle.com/store/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

Ιστορικό χαμηλό αν δεν κάνω λάθος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2018 at 9:07 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Πολύ προσφορά έπεσε στα τελευταία μηνύματα βλέπω. Για να βάλουμε μία ακόμη

https://www.humblebundle.com/store/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

Ιστορικό χαμηλό αν δεν κάνω λάθος.

 

εχει κάνεις κανείς αγορά με κάρτα από το site του humble bundle?

Link to comment
Share on other sites

το mgs θελω και εγω. εδωσα τα στοιχεια της καρτας μου, μου έβγαλε ένα πρασινο τικ οτι ολα κομπλε. Παρολα αυτα δε βλεπω κινηση ουτε στην καρτα μου, ούτε ήρθε email απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, psyber said:

το mgs θελω και εγω. εδωσα τα στοιχεια της καρτας μου, μου έβγαλε ένα πρασινο τικ οτι ολα κομπλε. Παρολα αυτα δε βλεπω κινηση ουτε στην καρτα μου, ούτε ήρθε email απο αυτους.

 

Email έρχεται άμεσα από το humble bundle με τίτλο "Your Humble Store order is ready"

 

Τσέκαρε στα spam, και αν δεν έχει έρθει μετά από λίγη ώρα θα σου έλεγα να μιλούσες με το support αλλά λένε οτι κάνουν 4 εργάσιμες για να απαντήσουν.

 

Ίσως να έπαιρνες στην τράπεζα καλύτερα που μπορούν να δουν άμεσα άμα υπάρχει κάποια χρέωση.

Έγινε επεξεργασία από rip_noob
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

 

Καλεσα στην τραπεζα και μου ειπαν οτι αυτοι βλεπουν 2 κινήσεις με μηδενικη χρεωση, τις οποιες εγω δε μπορω να δω στο ebanking. Ειναι δυνητικα επικινδυνο αυτο; Στα σπαμ δε βλεπω τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, psyber said:

 

εχει κάνεις κανείς αγορά με κάρτα από το site του humble bundle?

 

4 hours ago, psyber said:

το mgs θελω και εγω. εδωσα τα στοιχεια της καρτας μου, μου έβγαλε ένα πρασινο τικ οτι ολα κομπλε. Παρολα αυτα δε βλεπω κινηση ουτε στην καρτα μου, ούτε ήρθε email απο αυτους.

 

3 hours ago, psyber said:

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

 

Καλεσα στην τραπεζα και μου ειπαν οτι αυτοι βλεπουν 2 κινήσεις με μηδενικη χρεωση, τις οποιες εγω δε μπορω να δω στο ebanking. Ειναι δυνητικα επικινδυνο αυτο; Στα σπαμ δε βλεπω τιποτα.



Μήπως σχετίζεται με αυτό που γράφει στη σελίδα;;

 

  • ATTENTION! We have run out of Steam keys for METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN, but more are on their way! As soon as we receive more Steam keys, we will add them to your download page. Sorry about the delay!
Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος psyber έγραψε:

το σκεφτηκα αλλα δε νομιζω απο τη στιγμη που σου δίνει την επιλογη να αγοράσεις.

Από τη στιγμή που σου δίνει την επιλογή αγοράς και σου λέει θα μοιραστούν αργότερα τα κλειδιά, γιατί δεν νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ μέσω paypal, κανονικά υπάρχει χρέωση από την κάρτα, μου ήρθε email επιβεβαίωσης και μπορώ να το κατεβάσω απευθείας από το site και όντως δεν υπάρχουν διαθέσιμα steam keys αυτή τη στιγμή.

 

O φίλος psyber αναφέρει οτι δεν του έχει έρθει email ενώ δεν υπάρχει και χρέωση από την τράπεζα οπότε αλλού είναι το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.