Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Φαίνεται ότι η Ubisoft έχει ενεργοποιήσει τον παρακάτω κωδικό για -21%. Δεν ξέρω μαζί με ποιες άλλες προσφορές μπορεί να συνδυαστεί, αλλά μπορείτε να το δοκιμάσετε...

 

Quote

 

Your 21% discount code for the Ubisoft Store
WELCOME2021

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2020 at 8:29 ΜΜ, το μέλος acct έγραψε:

Φαίνεται ότι η Ubisoft έχει ενεργοποιήσει τον παρακάτω κωδικό για -21%. Δεν ξέρω μαζί με ποιες άλλες προσφορές μπορεί να συνδυαστεί, αλλά μπορείτε να το δοκιμάσετε...

 

Δεν δουλεύει συνδυαστικά με το -20% από coins, σε περίπτωση που κάποιος μπει σε πειρασμό.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζουν ότι με το να με κάνουν logout κάθε μέρα θα γλιτώσουν παιχνίδι, ή ότι θα βάλω το launcher τους, είναι γελασμένοι! ?

Καλά κάνουν και βάζουν κανένα παλιό, για να τσιμπήσουμε και μερικά που χάσαμε εμείς οι "αμελείς" ;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε, τι έχει ο Launcher τους; Εκτός του ότι λείπουν βασικά πράγματα (reviews, λόγου χάρη), μια χαρά είναι, έχω μαζέψει και για δισέγγονα, από τα free games τους :bleh: 

Άσε που χωρίς αυτόν, τι νόημα έχει να κάνεις claim τα games?

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Γιατί βρε, τι έχει ο Launcher τους; Εκτός του ότι λείπουν βασικά πράγματα (reviews, λόγου χάρη), μια χαρά είναι, έχω μαζέψει και για δισέγγονα, από τα free games τους :bleh: 

Άσε που χωρίς αυτόν, τι νόημα έχει να κάνεις claim τα games?

80b18f80-96c7-11ea-9183-0a8c96e7cada
GITHUB.COM

Legendary - A free and open-source replacement for the Epic Games Launcher - derrod/legendary

 

edit: Και το Galaxy κάνει link βέβαια. Δεν το έχω κάνει, αλλά είπα να το αναφέρω για πληρότητα.

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τον λόγο όμως δεν καταλαβαίνω :D μην μου πείτε τα permissions κλπ και ότι είναι spying company η epic. Υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος; 

Δεν λέω ότι είναι spying company η Epic, αλλά ο launcher ήταν (δεν έχω κοιτάξει πρόσφατα) spyware. Μεταξύ άλλων, αποδεδειγμένα έψαχνε για εγκατεστημένο Steam, έκανε αντίγραφο των Steam friends και τα έστελνε πίσω. Δεν μπορώ να επιδοκιμάσω τέτοιες πρακτικές. Μπορούμε να το συνεχίσουμε και σε άλλο θέμα για να μην χαλάμε το παρόν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τον λόγο όμως δεν καταλαβαίνω :D μην μου πείτε τα permissions κλπ και ότι είναι spying company η epic. Υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος; 

Και εντελώς τυχαία συνάντησα σήμερα αυτό ?

 

 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

image.png

Σορρυ αλλά μάλλον τρολλάρισμα ή κάτι σχετικά με τις AMD 5XXX?

Από το πρωί τον έχω ξεχασμένο, έπρεπε να εκραγεί η κάρτα μου. Αυτό τώρα, πριν τον κλείσω (αφού δεν είχα λόγο να τον έχω ανοιχτό πια). Αφού τον έκλεισα η idle temp παρέμεινε 33. 

Και είχα γενικά ξεχάσει steam, Ubisoft Connect, Origin, όλα παρέα :hehe: 

Και όχι, δεν είδα διαφορά. Κάποιος τους παρακολουθεί αυτούς στα reddits

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Diesel%2Fproduct%2Fcobra%2FMyTimeAtPorti
WWW.EPICGAMES.COM

Start a new life in the enchanting town of Portia! Restore your Pa's neglected workshop to its former glory by fulfilling commissions, growing crops, raising animals, and befriending the quirky...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.