Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παίδες, βρίσκω το divinity: original sin, enhanced edition, στα 9.99 (στο gog). Αξίζει; Υπάρχει κάποια άλλη έκδοση, με περισσότερο υλικό; Με μια πρόχειρη αναζήτηση, το παιχνίδι έχει εξαιρετικές κριτικές και δεν βρίσκω άλλη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Παίδες, βρίσκω το divinity: original sin, enhanced edition, στα 9.99 (στο gog). Αξίζει; Υπάρχει κάποια άλλη έκδοση, με περισσότερο υλικό; Με μια πρόχειρη αναζήτηση, το παιχνίδι έχει εξαιρετικές κριτικές και δεν βρίσκω άλλη έκδοση.

 

στο steam εχει και μια collectors αλλά στα 65...
πάντως το gog ανήκει στην cd projekt red (των witcher/cyberpunk 2077) και σαν site δεν το φοβάσαι(επίσης ότι είναι στο gog είναι και drm-free)

 

edit για το παιχνίδι καθεαυτό δεν έχω ιδέα

Έγινε επεξεργασία από shattered
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος shattered έγραψε:

 

στο steam εχει και μια collectors αλλά στα 65...
πάντως το gog ανήκει στην cd projekt red (των witcher/cyberpunk 2077) και σαν site δεν το φοβάσαι(επίσης ότι είναι στο gog είναι και drm-free)

 

edit για το παιχνίδι καθεαυτό δεν έχω ιδέα

Ναι, έχω ξαναπάρει από gog. Έχει και την collectors edition στα 14.99, αλλά δεν χρειάζομαι οδηγούς στρατηγικής και αφίσες. Οπότε μένει η enhanced edition. Καλές προσφορές βλέπω, πάντως, στο gog.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά! 

 

Πήρα το Assassins Creed Origins - Gold Edition στα 26,14 Ευρώ από 

https://www.greenmangaming.com/games/assassins-creed-origins-gold-edition/

 

Βάζεις και Coupon Code - GMG12 για την τελική τιμή.

 

Επίσης το Shadow Tactics: Blades of the Shogun από https://www.wingamestore.com/product/6464/Shadow-Tactics-Blades-of-the-Shogun/ στα $11.99 USD που είναι η χαμηλότερη τιμή που έχω δει μέχρι τώρα για το συγκεκριμένο.

 

Σκέφτομαι και το Skylar & Plux: Adventure On Clover Island από GOG στα $2.99 ή από Steam https://store.steampowered.com/app/452540/Skylar__Plux_Adventure_On_Clover_Island/ στ 4.49 Ευρώ λόγω ευκολότερου sharing.....αυτό το GOG πρέπει να κάνει κάτι με το library sharing...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Jargon έγραψε:

Πήρα το Assassins Creed Origins - Gold Edition στα 26,14 Ευρώ από 

 

Το ίδιο σου βγαίνει φτηνότερα από το uplay με 100 uplay coins (23.76) Συνήθως έχει  το κάθε account τόσα, εκτός και αν τα έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Μικρή διαφορά ωστόσο. Το GMG έχει καλές προσφορές αυτό τον καιρό, όπως το Life Is Strange στα 3.17€

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, eleozz said:

 

όπως ας πούμε να γίνει drm-free? ?

 

Βασικά κάτι σαν το Steam που κάνεις share με άλλο account - π.χ. στα παιδιά έχω άλλα accounts και shared library με Family View. Υποθέτω ότι εννοείς να τα κάνω install και σε άλλα PC (μου) ή με το Galaxy και το δικό μου account (δεν το θέλω) ή με off-line installer?

 

 

37 minutes ago, tommybertsen said:

Το ίδιο σου βγαίνει φτηνότερα από το uplay με 100 uplay coins (23.76) Συνήθως έχει  το κάθε account τόσα, εκτός και αν τα έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν. Μικρή διαφορά ωστόσο. Το GMG έχει καλές προσφορές αυτό τον καιρό, όπως το Life Is Strange στα 3.17€

 

Χαχα.....είμαι άσχετος...τώρα πρόσεξα τα Uplay Coins και δίνει 20% έκπτωση με αυτά......για να δω μήπως αγοράσω κάτι άλλο και μετά τέρμα.....

 

Link to comment
Share on other sites

Λίγα αξίζουν στο uplay πάντως. Πχ έχει με 15€ το Watch Dogs 2, δεν μου άρεσε όμως το παιχνίδι. Έχει με καλή τιμή το GRW (Ghost Recon Wildlands), αλλά meh, δεν θα το πάρω. Το division έχει τιμή χαμηλή με τα sale.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Jargon έγραψε:

 

Βασικά κάτι σαν το Steam που κάνεις share με άλλο account - π.χ. στα παιδιά έχω άλλα accounts και shared library με Family View. Υποθέτω ότι εννοείς να τα κάνω install και σε άλλα PC (μου) ή με το Galaxy και το δικό μου account (δεν το θέλω) ή με off-line installer?

 

Εννοώ ότι μπορείς να κατεβάσεις το παιχνίδι όσες φορές θες, να το κάνεις εγκατάσταση όσες φορές θες, σε όσα μηχανήματα θες με την λογική ότι ανήκουν σε σένα

και το πιο ωραίο ότι μπορούν να τρέχουν όλα ταυτόχρονα, σε αντίθεση με το steam που σε περιορίζει σχεδόν σε όλα αυτά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.