Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

καλησπερα και συγνωμη για την ενοχληση ειμαι εγκυος με 4 παιδια και το ενα θα γεννηθει τυφλο

 

Υπαρχει καποιος εδω που να εχει βονταφον για ιντερνετ?και αν ναι ποσο πινγκ εχει συνηθως οταν λαλαει το βφ4? πρεπει να παρω αποφαση ΣΗΜΕΡΑ μεταξυ του γερολαδα του οτε (ναι ξερω ξερω ειναι ο καλος) και της βονταφον που δινει μεχρι και κουπουνια για τριλετ για τα πιατα (φοβου τους δαναους )

οταν παιζω δεν παιζω ειμαι δραστηριος οκ?

τακα τακα και ευθεια οι απαντησεις οποιος εχει να πει κατι 

ευχαριστω

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

H Vodafone παίζει μέσω HOL. Η HOL, όταν την είχα, είχε 100ρες και δεν έδινε fastpath.

Οπότε αν το πρόβλημά σου είναι το BF4, δε θα συνιστούσα Vodafone όσο κι αν με ενοχλεί ο πΟΤΕς.

πριν ποσα χρονια πισω ειχες τζωρτζ? μπας και αλλαξε κατι

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gousias1979 said:

πριν ποσα χρονια πισω ειχες τζωρτζ? μπας και αλλαξε κατι

Άλλαξε;

Κοίτα, θεωρητικά έχεις δικαίωμα να ακυρώσεις την παραγγελία σου μετά από 14 μέρες, χωρίς κάποιο πέναλτυ.

Μπορείς να δοκιμάσεις.

Για καλό και για κακό, ρώτα αν μπορείς να διακόψεις την υπηρεσίας, εντός 14 ημερών από την ημερομηνία ενεργοποίησης και χωρίς κόστος, και φυσικά, να στο δώσουν εγγράφως.

Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος gousias1979 έγραψε:

καλησπερα και συγνωμη για την ενοχληση ειμαι εγκυος με 4 παιδια και το ενα θα γεννηθει τυφλο

 

Υπαρχει καποιος εδω που να εχει βονταφον για ιντερνετ?και αν ναι ποσο πινγκ εχει συνηθως οταν λαλαει το βφ4? πρεπει να παρω αποφαση ΣΗΜΕΡΑ μεταξυ του γερολαδα του οτε (ναι ξερω ξερω ειναι ο καλος) και της βονταφον που δινει μεχρι και κουπουνια για τριλετ για τα πιατα (φοβου τους δαναους )

οταν παιζω δεν παιζω ειμαι δραστηριος οκ?

τακα τακα και ευθεια οι απαντησεις οποιος εχει να πει κατι 

ευχαριστω

Αφου απο δω και μπρος με τα πιατα θα καταπιανεσαι ολη μερα στη λαντζα, τραβα για το τριλετ που ειναι καλο και για τα χερια....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
12 hours ago, MAKHS LIMENIKOS said:

εγω βλεπω  οτι δεν κλωτσαει δλδ no recoil !!  παει το macro συννεφο.

Άσε τις μ@λ@κιες και μαζευτείτε να παίξουμε κάνα locker που έχετε κολλήσει όλοι με τα γιαταγάνια και τους κολοκοτρωνεϊκους σουγιάδες και τα καψούλια...:gyro:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.